Kameralar
₺13.999,00 KDV Dahil
₺14.998,99 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Kulaklık ve Mikrofon
₺1.949,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Kulaklık ve Mikrofon
₺3.299,00 KDV Dahil
₺3.499,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Kulaklık ve Mikrofon
₺2.649,00 KDV Dahil
₺2.699,00 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Kulaklık ve Mikrofon
₺1.499,00 KDV Dahil
₺1.599,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Kulaklık ve Mikrofon
₺749,00 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1 2 3 4 >

Elektronik

Günümüzün vazgeçilmez tüm teknolojik ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırın. Tüm elektronik ürünleri  inanılmaz kampanyalar ve indirimlerle burada bulacaksın.

Rahatlığınız için taşınabilir tüm ürünler,bilgisayar,tablet,laptop,Hdd ve taşınabilir SSD,oyuncu ekipmanları ve aksuarları ve daha nicesi bu kategorimizde. Aslında Start Oyun olarak ilk hedefimiz siz değerleri oyuncularımıza konsol ve oyun adına bulabileceğiniz her çeşiti üstü düzey kalitede ve uygun fiyata sunmak olsa da sizlerin evde,bazen iş yerinde, otobüste ve parkta her tür  elektonik ihtiyaçlarınız olabileceği aşikar. Bu nedenle elektronik ürün yelpazemizi her geçen gün zenginleştireceğiz. 

Bazen mecburiyetten bezen de keyif araçlarımızdan olan elektronik ürünler, daima hayatımızı kolaylaştıran hatta hızlandıran ürünlerdir. Hızlı bir Laptop ile işlerinizi yoluna koyarken bazen de yolculuğa çıkarken otobüste dinlemek isteyeceğiniz güzel bir kulaklığıda satın almak isteyebilirsiniz.

Oyun ve iş bilgisayarları, Monitörler, Ağ ve Modem ürünleri, Ses sistemleri,Çevre birimleri ve dahası.  

Oyuncu Monitörleri

Oyun monitörleri, oyun oynarken grafik kartınızın ve CPU'nuzun çıktısının mümkün olduğunca iyi görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bilgisayarınızın tüm görüntü oluşturma ve işleme işlemlerinin nihai sonucunu görüntülemekten sorumludurlar, ancak renk, hareket ve görüntü netliği temsillerinde büyük farklılıklar gösterebilirler. Bir oyun monitöründe ne aranacağını düşünürken, bir oyun monitörünün yapabileceği her şeyi anlamak için zaman ayırmaya değer, böylece oyun monitörü özelliklerini ve pazarlamayı gerçek dünya performansına çevirebilirsiniz. Ekran teknolojisi zamanla değişir, ancak monitör üreticilerinin temel hedefleri tutarlı kalır.

Oyuncu Kulaklıkları

İster hardcore bir bilgisayar oyuncusu olun, ister bir konsol bebeği olun, sonunda birlikte yaşadığınız insanlar video oyunlarınızın çeşitli bip seslerine, patlamalarına ve silah seslerine muhtemelen sinirlenecekler. Belki zaten çok oyunculu ihtiyaçlarınızı karşılamak için harika bir çift kulaklığınız ve mikrofonlu bir web kameranız vardır, ancak bazen hepsini tek bir yerde bulundurmak güzeldir. Oyuncu Kulaklıklarının geldiği yer burasıdır. Bu kulaklıklar, oyun ses ihtiyaçlarınız için kolay, hepsi bir arada bir çözüm sunar, genellikle bir mikrofon, iyi ses ve hemen hemen her oyun kurulumuna uyacak uzun kablolar içerir. Her tür teknolojide olduğu gibi, piyasada epeyce oyun kulaklığı var ve çoğu da harika çözümler sunabilecek seviyede.

Oyuncu Koltukları

Oyuncu Koltukları, oyuncuların rahatlığı için tasarlanmış bir koltuk türüdür. Çoğu ofis koltuğundan, üst sırt ve omuzları desteklemek için tasarlanmış yüksek sırtlığa sahip olmaları ile ayrılırlar. Ayrıca daha özelleştirilebilirler Kolçaklar, sırt, bel desteği ve koltuk başlığının tümü konfor ve verimlilik için ayarlanabilir. Oyuncu Koltukları, Twitch ve diğer çevrimi çi oyun akışı web sitelerinin artan etkisiyle popülerlik kazanmıştır. Bilgisayar başında oturmak, saatlerce oyun oynamak, yayıncıları Oyuncu Koltukları satın almaya çekti.

Oyuncu Fareleri

Oyuncu Fareleri özellikle bilgisayar oyunlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tipik olarak daha geniş bir dizi kontrol ve düğme kullanırlar; geleneksel farelerden kökten farklı tasarımlara sahiptirler. Dekoratif monokrom veya programlanabilir RGB LED aydınlatmaya da sahip olabilirler. Ek düğmeler genellikle farenin hassasiyetini değiştirmek için kullanılabilir veya makrolara atanabilir. Oyuncu Fareleri oldukça yaygındır; özellikle StarCraft gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarında veya Dota 2 gibi çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunlarında kullanılmak üzere sıkça kullanılırlar. Oyuncu donanımı üreticilerinin bazı gelişmiş fareleri, kullanıcıların daha kolay kontrol sağlamak için ağırlık ekleyerek veya çıkararak farenin ağırlığını ayarlamasına da olanak tanır. Ergonomik kalite, oyuncu farelerinde de önemli bir faktördür, çünkü uzun oyun süreleri, farenin daha fazla kullanılmasını rahatsız edici hale getirebilir. Bazı fareler, çıkarılabilir veveya uzatılmış avuç içi dayanakları, yatay olarak ayarlanabilen başparmak destekleri ve serçe parmak destekleri gibi ayarlanabilir özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı fareler, daha geniş bir hedef tüketici yelpazesi için rahatlık sağlamak için ürünleriyle birlikte birkaç farklı destek içerebilir. Oyuncu Fareleri, oyuncular tarafından üç tutuş tarzında tutulur.

Oyuncu Kontrolcüleri

Oyuncu Kontrolcüleri kişisel bilgisayarlar için de mevcuttur. PC Oyuncu Kontrolcüleri örnekleri arasında Asus Eee Stick, Gravis PC, Microsoft SideWinder, Saitek Cyborg serisi ve Steam Controller sayılabilir. Bilgisayarlarda konsol oyun kumandalarını kullanmak için üçüncü taraf USB adaptörleri ve yazılımları kullanılabilir; DualShock 3, DualShock 4, DualSense, Wii Remote ve Joy-Con, Bluetooth işlevine sahip sistemlerde üçüncü taraf yazılımlarla kullanılabilir; USB ek olarak DualShock 3 ve DualShock 4'te kullanılabilir. Xbox 360 ve Xbox One denetleyicileri resmi olarak desteklenir. Microsoft tarafından sağlanan sürücülere sahip Windows; bunları kablosuz olarak bağlamak için bir dongle kullanılabilir veya denetleyici USB üzerinden doğrudan bilgisayara bağlanabilir. Xbox 360 denetleyicilerinin kablolu sürümleri Microsoft tarafından PC Oyuncu Kontrolcüleri olarak pazarlanmıştır, Xbox One denetleyicisi de bir bilgisayara bağlanabilir.

Kameralar

En iyi web kameraları şimdi tekrardan bol miktarda stoktalar. Bu sadece arkadaşlarınızın ve meslektaşlarınızın güzel yüzünüzü görmelerine izin vermek değil, aynı zamanda patronunuza gerçekten yataktan kalkıp giyindiğinizi kanıtlamanızı da kolaylaştırıyor. Ancak günümüzde o kadar çok seçenek var ki, kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun web kamerasının hangisi olduğunu bilmek zor. İster sadece kendinizi kaydedin, ister Twitch'te yayın yapın, ister Zoom'da arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla konferans yapın, en iyi web kameraları herkesin keyfini çıkarması için kristal netliğinde bir görüntü sağlayacaktır. En iyi seçenekleri burada bulabilirsiniz.

Sanal Gerçekçilik Başlıkları

 

Sanal gerçeklik başlıkları, kullanıcıya sanal gerçeklik teknoloji sağlayan ve başa takılan bir cihazdır. Sanal gerçeklik (VR) başlıkları video oyunlarında yaygın olarak kullanılmaktadır ancak simülatörler ve eğitici ögeler de dahil olmak üzere diğer uygulamalarda da karşınıza çıkabilir. Başa takılan stereoskopik ekran (her göz için ayrı görüntüler sağlar), stereo ses ve kafa hareketi izleme sensörler (jiroskoplar, ivmeölçerler, manyetometreler, yapılandırılmış ışık sistemleri içerebilir) ile sunulurlar.

Bazı sanal gerçekçilik başlıklarında ayrıca göz izleme sensörleri ve oyun denetleyicileri bulunur. VR başlıkları da diyebileceğimiz bu ürünler, bir kişi başını çevirdikçe görüş alanını değiştiren, kafa izleme adı verilen bir teknoloji kullanır. Kafa çok hızlı hareket ederse, gecikme olacağından teknoloji mükemmel olmayabilir. Yine de, sürükleyici bir deneyim sunmayı başarır. Birçok video oyunu, bu teknoloji ile gerçek hayata taşınabilir.

Bireyin görüntü kalitesini nasıl algıladığını ve sanal dünyayı nasıl deneyimlediğini etkileyecek farklı optik ve görsel nitelikler vardır. Görüntü netliği ekran çözünürlüğüne, optik kaliteye, yenileme hızına ve görüş alanına bağlıdır. Sanal gerçeklik başlıkları, tek bir ekranı geniş bir görüş alanına yaydığından (üreticilere göre bazı cihazlar için 110°'ye kadar), büyütme faktörü ekran teknolojisindeki kusurları çok daha belirgin hale getirir. 

Bir sorun, piksellerin satırları ve sütunları arasındaki boşlukların bir tür ekran kapısından bakmak gibi görünür hale geldiği sözde ekran kapısı efektidir. Bu, özellikle perakende sürümlerinden daha düşük çözünürlüklere sahip olan daha önceki prototiplerde ve geliştirme kitlerinde fark edilebilir.

 

Diğer Ürünler

Elektronik kategorimiz altında bilgisayarınız için çok daha fazla donanım bulabilirsiniz. En iyi ses kalitesini kulaklık olmadan elde edebilmek için hoparlörler, oyunları en hızlı şekilde çalıştırabilmek için SSD parçaları, sıkıntısız internet deneyimi için modem ve diğer ağ ürünleri, işlerinizi en iyi şekilde halledebilmeniz için yazıcı ve tarayıcılar, video oyunu deneyimini bambaşka bir seviyeye çıkartmak için sanal gerçekçilik gözlükleri ve tabii ki masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tamamını bulabilmeniz mümkündür.

 

Aksiyon Kameraları

Yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve yüksek kare hızına sahip vidolar çekebileceğiniz inanılmaz görüntü kalitesi ile sizleri memnun edecek tüm aksiyon kameraları en iyi fiyata StartOyun da satılmaktadır.

Çektiğiniz fotoğrafları kolayca telefonunuza aktarabileceğiniz bir bulut bağlantısı ile gelen bu kameralar aynı zamanda 10 metreye kadar suya dayanıklıdır. Bilinen markalar arasında en çok satan GoPro markalı ürünler de indirimli fiyatlarla burada bulunabilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR