Hakkımızda

 

 

2013 yılından itibaren Oyun,Konsol ve Aksesuarları kategorisinde faaliyet gösteren Start Oyun Konsol ve Elektronik Limited Şirketi, daima kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlandırma politikasını benimsemiştir. Kurulduğu günden beri sürekli gelişim ve büyüme içinde olan firmamız hedeflerini her zaman bir üste taşıma gayesi içindedir.

 

İstanbul'un Bayrampaşa semtinde şuan için tek şubesi bulunmakta olan firmamız, e-ticaret sektöründe de sektörün öncü pazaryeri firmalarında satışa başlamıştır. Sürekli gelişmekte olan bu sektöre yatırımlarını arttıran firmamız daha kaliteli hizmeti,daha uygun fiyatla müşterilerine ulaştırabilmek için kendi web sitesini kurmuştur. 

 

 

Misyonumuz

Oyun,Konsol,Aksesuar ve Pc sektöründe kendinden söz ettiren firmaları arasına girip, oyun severlere diledikleri ürünleri en kaliteli ve en hızlı bir şekilde ulaştırmak.

 

 

Vizyonumuz

Bu sektörde hem ülkemize hemde müşterilerimize yenilikçi,kaliteli ve fark yaratan teknolojik ürünleri sunabilmek ve en çok tercih edilen marka olabilmek.

 

 

Hedeflerimiz

Makul fiyat-doğru kalite oranını yüksek tutarak geniş ürün yelpazemizle tüketicilerin beklentilerini sağlayabilmek ve bu minvalde "iyi satış fiyatı, doğru alış fiyatından başlar" prensibini benimseyerek oyuncuları Türkiye şartlarında fiyatlar açısından mutlu edebilmek. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR