Klavye & Mouse

 

Oyuncu Fareleri özellikle bilgisayar oyunlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tipik olarak daha geniş bir dizi kontrol ve düğme kullanırlar; geleneksel farelerden kökten farklı tasarımlara sahiptirler. Dekoratif monokrom veya programlanabilir RGB LED aydınlatmaya da sahip olabilirler. Ek düğmeler genellikle farenin hassasiyetini değiştirmek için kullanılabilir veya makrolara atanabilir. Oyuncu Fareleri oldukça yaygındır; özellikle StarCraft gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarında veya Dota 2 gibi çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunlarında kullanılmak üzere sıkça kullanılırlar.

Oyuncu donanımı üreticilerinin bazı gelişmiş fareleri, kullanıcıların daha kolay kontrol sağlamak için ağırlık ekleyerek veya çıkararak farenin ağırlığını ayarlamasına da olanak tanır. Ergonomik kalite, oyuncu farelerinde de önemli bir faktördür, çünkü uzun oyun süreleri, farenin daha fazla kullanılmasını rahatsız edici hale getirebilir. Bazı fareler, çıkarılabilir veveya uzatılmış avuç içi dayanakları, yatay olarak ayarlanabilen başparmak destekleri ve serçe parmak destekleri gibi ayarlanabilir özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı fareler, daha geniş bir hedef tüketici yelpazesi için rahatlık sağlamak için ürünleriyle birlikte birkaç farklı destek içerebilir. Oyuncu Fareleri, oyuncular tarafından üç tutuş tarzında tutulur.

Oyuncu klavyeleri de ilerleyen teknoloji sayesinde tamamen oyunculara hitap etmeye başlamıştır. Led ve metal klavyeler oyuncuların vazgeçilmezidir. Oyuncuların en çok tercih ettiği klavye ve mouse'lar en ucuz fiyatlarla ve taksitli ödeme seçenekleri ile Start Oyunda satılmaktadır. 24 Ay garantiye sahip olan tüm ürünlerimizi güvenle sipariş verebilir,indirimli fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR