PLAYSTATION,XBOX VE NİNTENDO TAMİR VE BAKIM HİZMETİ

 

 

 

 

 

 

Hergün yenilenen ve ilerleyen teknoloji ile hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen oyun konsolları ve bunların aksesuarlarında zamanla yazılımsal yada tekniksel arızalar meydana gelmektedir. İster ps4 ister ps3 konsollarınız ve özellikle bunların joystick (kolları) 'lerinde meydana gelen arızalar çok sıklıkla karşılaşılmaktadır. Start Oyun' olarak tüm Playstation konsollarına ve aksesuarlarına, tamir ve genel bakım hizmeti vermekteyiz.

 

Ürün servisi ve tamiri her ileri teknoloji ürünü gibi profesyonelce yapılmalı ve kesinlikle uzman kişiler tarafından cihazlara müdahale edilmelidir. İster arıza tespiti ister de onarımında yapılacak en ufak bir hata ürününüzde kalıcı hasar bırakabilir o nedenle sizlere önerimiz güvenmediğiniz ve adını daha önce duymadığınız yerlerde konsollarınızı ve aksesuarlarınızı tamir ettirmemenizdir. Start Oyun firması olarak sizlere, Playstation,Xbox, Nintendo gibi konsolların 10 yıllık tamir ve bakım tecbübesine sahip servislerle hizmet vermekteyiz.

 

 

 

.

 

Start Oyun olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden bir diğeri de Ps4 ve Ps3 konsollarınıza genel bakım hizmetidir. Bu servis hizmetimizin önemi şudur ; konsollarınızın başına bir şey gelmeden ömrünü uzatabilir sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu bakım ileride oluşabilecek arızaları %90 oranında engellemektedir. Bunu şu şekilde açıklamak daha sağlıklı olacaktır. Konsol arızalarının temel sebebi aşırı ısınmadır. Özellikle yıllarca kullanımdan sonra konsol içinde biriken büyük toz tabakaları cihazınızın sağlıklı çalışmasını engelleyecektir. Aynı zamanda işlemci üzerinde olan termal macunun da zamanla değiştirilmesi yine konsolunuzun ömrünü uzatacaktır.

 

(Termal macun Nedir ?  (Termal jel, termal bileşen, ısı macunu, soğutucu macun, ısı transfer bileşeni, ısı transfer macunu ya da soğutucu bileşen olarak da adlandırılır) 
işlemcilerin düz ve pürüzsüz olmayan yüzeylerinden dolayı soğutucu ile arasında oluşan mikroskobik hava boşluklarını doldurarak ısı iletkenliğini artıran, macuna yakın özelliklere sahip sıvı bir maddedir.
Bilgisayar ve elektronik endüstrisinde bileşenlerin ısı dağılımını sağlamak için soğutucu ile bileşen arasında uygulanır. Zamanla bazı termal macunları kuruyabilir, ısı transfer kapasitesini azaltır bu durumda değiştirilmeleri önerilir)

 

 

Oyun konsollarının bakım hizmetlerinde firma olarak dönem dönem kampanya ve indirimlerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. En ucuz tamir ve bakım işlemleri için güvenilir teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Lütfen güncel genel bakım fiyatlarını iletişim hatlarımızdan öğreniniz.

 

Genel bakımda yapılacaklar ;

 

*  Fan Temizliği

* Termal Macun Bakımı

* Cd-Rom Bakımı

 

 

Sizlerde konsollarınızda oluşan arızaları ücretsiz tespit ettirebilirsiniz. Hasar tespitiniz yapılır ve size telefonla fiyat bilgisi verilir onayınız doğrultusunda tamir işleminiz tamamlanır ve ürününüz sorunsuz bir şekilde ya elden (mağaza teslim) yada kargo ile özenli ve korumalı paketi ile tarafınıza kargolanır.

 

Playstation 4 ve Playstation 3 konsollarınız için tamir ve bakım hizmetimizde süreç aşağıdaki şekilde işlemektedir.

 

 

 

Arıza Tespiti ve Onarımı İçin İletişim Bilgilerimiz

 

 

START OYUN KONSOL & ELEKTRONİK

 

İsmetpaşa Mah. Eti Sk.No: 8 /A Bayrampaşa/İstanbul ( Sağmacılar Metro Çıkışı )

 

ANLAŞMALI ARAS KARGO CARİ KODU : 117334443110437

 

 

 Çağrı Merkezi: 0 (850) 432 25 77

 WhatsApp İletişim : 0 (553) 531 12 18

 Email:  [email protected]

 

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi       09:00 - 21:00  

Cumartesi    09:00 - 21:00

Pazar           13:00 - 19:00

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR