Nintendo Switch Oyunları
₺1.599,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.899,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.549,00 KDV Dahil
₺2.499,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.999,00 KDV Dahil
₺3.299,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.999,00 KDV Dahil
₺2.099,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.199,00 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺599,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.399,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.599,00 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Nintendo Switch Oyunları
₺1.699,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1 2 3 4 >

Nintendo Switch Oyunları

Sevimli Nintendo karakterleri ile yeni bir maceraya mı atılmak istiyorsun ? Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite için tüm oyun çeşitlerimize göz atabilirsin. İndirimli satış fiyatlarımıza ve 2.el ürünlerimize göz gezdir.

Pokemon,Super Mario Serisi, Animal Crossing yada gerçek hayattaki fitness egzersizlerini yapabileceğin Ring Fit Adventure gibi oyun yelpazemizi ziyaret edip sipariş verin.

Nintendo switch oyunları, Start Oyun aracılığı ile en ucuz fiyatlar üzerinden elde edinilebilir. Nintendo Switch en uygun fiyatlı oyunlar, tasarım olarak Nintendo 3DS konsolunun oyunları için kullanılan oyun kartlarına benzer; ancak daha küçük ve daha ince olsa da kartuşlarda saklanır. Dünyanın ilk büyük hibrit konsolu olan ve Start Oyun üzerinden satın alınabilecek olan Nintendo Switch, Nintendo 64 konsolundan bu yana kartuş kullanan ilk video oyunu sistemidir ve en kaliteli oyunları sunar. Nintendo, her kartuşu, çocukları onları yutmaktan caydırmak için kullanılan toksik olmayan bir acı madde olan denatonyum benzoat ile kaplar. Nintendo

Switch için en ucuz oyunlar

Nintendo, konsolun lansmanında en ucuz Nintendo Switch oyunları için Xbox One ve PlayStation 4 konsollarındaki yeni oyunların fiyatına eşdeğer olan 60 USD civarında bir perakende satış fiyatı önermiştir. Nintendo, aksi takdirde yayıncıların bir oyun için fiyat belirlemesine izin verir. Bu, Nintendo Switch versiyonu için oyun kartı üretim maliyetleri nedeniyle diğer konsollarda da bulunan bazı oyunların Nintendo Switch tarafında daha yüksek fiyatlandırılmasına neden olabilir. Çevrimiçi medya kuruluşları, halk dilinde bu fiyat artışına Switch vergisi olarak atıfta bulunmuştur.

Nintendo Switch konsolunun piyasaya sürüldüğü tarihteki oyun kartları 32 GB gibi bir kapasiteye sahipti; Nintendo, 2018'in ikinci yarısına kadar 64 GB boyutundaki oyun kartlarını piyasaya sürmeyi planlamıştı, ancak bunu geri çevirmek zorunda kaldı. Bazı fiziksel oyunlar yine de içeriğin dahili depolamaya yüklenmesini gerektirebilir ve bazı oyunlarda bir microSD kart yoksa, dahili belleğin önemli bir kısmı kullanılır. Büyük miktarda içeriğe sahip diğer fiziksel oyunlar, NBA 2K serisi gibi, Nintendo Switch konsolunda bir microSD kartın bulunmasını gerektirebilir; bu tür oyunlar, bu gereksinimleri göstermek için kapakta açıkça işaretlenmiştir.

Nintendo ve kaliteli birinci parti oyunları

Başlangıçta, Nintendo Wii U konsoluna özel olarak duyurulan The Legend of Zelda Breath of the Wild, Nintendo Switch için lansman başlığı olarak yayımlandı. Konsolun tanıtım fragmanı; Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe ve Splatoon 2 dahil olmak üzere Nintendo markalarındaki yeni oyunlardan görüntülerin yanı sıra NBA 2K18 ve The Elder Scrolls V Skyrim yapıtlarından görüntüleri de sergiledi. Nintendo ve üçüncü taraflar o sırada bunların Nintendo Switch oyunlarını temsil etmediğini belirtse de Ocak 2017 içerisindeki basın etkinlikleri sırasında beş oyunun tamamının Nintendo Switch sürümleri olduğu doğrulandı.

Nintendo Switch herhangi bir paket oyunla piyasaya sürülmedi veya önceden yüklenmiş oyunlara ya da oyun demolarına sahip değildi; Fils-Aimé, fiyat noktasına karar verdikten ve gelecek oyun dizisini değerlendirdikten sonra, tüketicilerin pakete bir tane ekleyip fiyatını artırmak yerine hangi oyunları alacaklarını seçmelerine izin vermeyi seçtiklerini belirtti. Nintendo şirketinin birinci taraf oyunları The Legend of Zelda Breath of the Wild ve 1-2-Switch de dahil olmak üzere, zengin bir kataloğa aitti. Nintendo şirketinin, E3 2017'de duyurulan Nintendo Switch için birinci taraf oyunlarının planlı sürüm programlarını başarılı bir şekilde takip edildi.

Nintendo Switch, bulut oyunlarının konsolun izin verdiğinden daha fazla donanım yeteneği gerektiren oyunları çalıştırma yeteneğini destekler ve bu oyunları sunucu donanımında gerçekleştirilen hesaplamaları ile bir ağ üzerinden çalıştırır. Bu oyunlar, satın alma seçenekleri nedeniyle belirli bölgelere bağlı olabilir. Nintendo Switch konsolundaki bu tür oyunların ilk örnekleri arasında Resident Evil 7 Biohazard, Phantasy Star Online 2 ve Assassin's Creed Odyssey yer alıyor. Nintendo ev konsollarının aksine, Nintendo Switch konsolunda bölge kilidi de bulunmaz.

Oyuncuların, yalnızca o ülke için üretilen Nintendo Switch ünitelerinde oynatılabilen Çin oyun içeriği dışında, dünyanın herhangi bir yerinden kartuşları veya indirilen içeriği kullanmalarına olanak tanır. Nintendo, iki veya daha fazla bölgesel sertifikasyon sürecini ve bu bölgeler için farklı ROM kartuşu üretim yollarını yönetmek zorunda olduğu için hem kendilerine, hem de geliştiricilere yönelik iş yükünü ve maliyetini azaltmak için bölgeden bağımsız olmayı seçti. Ayrıca, Nintendo donanımında olduğu gibi kutulu oyunlar, belirli Nintendo Switch konsoluna bağlı değildir.

 

Nintendo Switch Oyunları Kaç TL ?

Yakınca çıkacak oyunlar ve 2.el switch oyunları Start oyunda satılmaktadır. 

Nintendo Switch Oyunları Nereden Alınır ?

2.el Switch Oyunları Kaç TL?

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR