1 2 3 ... 10 >

FUNKO POP

Funko, 1998 yılında Amerika - Washinton merkezli lisanslı vinil figürler, lisanslı ve sınırlı pop kültür kolleksiyonları üreten bir şirkettir. En çok sevilen Vinil figürleri, aksiyon oyuncakları, peluş giyim, masa oyunları, ev eşyaları ve çeşitli aksesuarlardan oluşan ürün çeşitleri ile Pop Kültürü içinizde yaşamanızı sağlıyor. Şimdi Start Oyun, Funco Türkiye resmi satıcısı. Hollywood dizi ve film yıldızları, sevilen oyun karakterleri, yıldız sporcular ve daha bir çok karakterin muazzam tasarımları ve yüksek kalitede üretilmiş figürleri buradan uygun fiyatlarla alabilir, kolleksiyonunuza katabilirsiniz.

 

Yaşam alanlarınızı renklendirmek için ister evinizde ister ofisinizde hayranı olduğunuz karakterlerin figürlerini yada anahtarlıklarını buradan inceleyebilirsiniz. Start Oyun markasının her zaman avantajlı olan fiyatları ile az ödeyin yüksek kaliteye ulaşın.

 

Bu sevimli ve koca kafalı Funco figürleri yüksel kalitede üretildiğinden dayanıklılığı bakımından adeta yıllara meydan okuyacak. 10 ila 15 cm arasında değişen uzunlukları bulunan Funco POP figürlerini dilerseniz sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Çılgın ve özel düşünceler ürünü tasarımları ile beğeni toplayan bu figürler, sevdiklerinize unutmayacakları bir hediye olacaktır. 

 

Funco Pop markasının resmi ve orjinal satış noktası olan Start Oyun ’a uğrayıp avantajlı fiyatlarımızdan faydanalabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR