KIRILMAYAN TÜM PS3 MODELLERİNE OYUN YÜKLEME 

Ps3 konsolunuz için daha önce kırılmıyor bilgisi verildi ise artık bu işlemi yapmak mümkün ! 

Artık Fat-Slim-Süper Slim bütün ps3 modellerine paket oyunlar yada tekli oyunlar atılabiliyor ve kırma işlemi yapılabiliyor. 

Yapılan tüm oyun yükleme yöntemlerinde cihaz size son güncel sürümünde teslim edilir.  Oyun yükleme ve kırma işlemleri aşamasında cihazınız açılmaz sadece yazılımsal işlemler yapılır.  

 

Oyun yükleme işlemi yaptırabilmeniz için öncelikle Ps3 cihazınızın hdd kapasitesini bilmelisiniz

Bazı Ps3 süper slim Modeller 12 GB olarak üretilmiş olduğundan bu cihazlara oyun yükleme işlemi yapılamaz. Bu model Ps3'leriniz için yeni HDD satın almalısınız. Yine hdd fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her kapasite hard disk bilgisi iletişim kurduğunuz uzman kişi tarafından size aktarılacaktır.      

 

START OYUN KONSOL BİLGİ VE DANIŞMA HATTI

 

Müşteri Hizmetleri Numaramız : 0850-432-25-77

WhatsApp İletişim : 0553-531-12-18   

İLETİŞİM ADRESİMİZ (START OYUN BAYRAMPAŞA) İsmetpaşa Mah. Eti Sk.No: 8 /A Bayrampaşa/İstanbul ( Sağmacılar Metro Çıkışı )

 

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN PS3 KONSOLUNUZU OYUN YÜKLETMEK İÇİN BİZLERE GÖNDEREBİLİRSİNİZ. ARAS KARGO ANLAŞMALI KARGO KODUMUZ İLE CİHAZINIZI GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MAĞAZAMIZA GÖNDEREBİLİRSİNİZ. 

(ARAS KARGO CARİ KODU: 1733444311043   ARAS KARGO CARİ ADI : ERC SANAL MAĞAZACILIK)

 

GELEN CİHAZINIZA EN KISA ZAMANDA İSTEDİĞİNİZ OYUN PAKETİNİ YÜKLEYELİM GEREKLİ TESTLERİNİ YAPIP SİZE GERİ GÖNDERELİM.

PAKET OYUN YÜKLETMEK İSTEMİYORSANIZ OYUN LİSTENİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİR, HANGİ OYUNLARIN YÜKLENEBİLECEĞİ BİLGİSİ İÇİN  DANIŞMA HATTIMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.  

İSTEDİĞİNİZ PS3 OYUNUNU YÜKLETEBİLMENİZ İÇİN BÜYÜK BİR OYUN ARŞİVİMİZ BULUNMAKTADIR VE ARŞİVİMİZ ZAMANLA DAHADA BÜYÜYECEKTİR.

BU YÖNTEM İLE OYUN YÜKLEME ÜCRETİMİZ OYUN BAŞI 10 TL'DİR.

 

Playstation 3 cihazınız kırılmış değil ise (4.86 en güncel sürüm cfw) 50 TL kırma ücretiniz olacaktır. Eğer cihazınız en güncel sürümde kırılmış ise bu ücret talep edilmez.

 

 

 

 EN GÜNCEL SÜRÜMDE KIRMA İŞLEMİ YAPTIRDIĞINIZDA PS3'DE TÜM OYUNLARI ONLINE OYNAYABİLİRSİNİZ. EĞER NETFLIX VE YOUTUBE GİBİ UYGULAMALARI KULLANIYORSANIZ YİNE BU UYGULAMALARI SİSTEMİNİZ SORUNSUZ ÇALIŞTIRACAKTIR.

 

PAKET OYUN FİYATLARI

120-160-250 GB HARD DISKI OLAN PS3 LERE 9 OYUNLU PAKET 100 TL

320 GB DİSKİ OLAN PS3'LERE 32 OYUNLU PAKET 150 TL

500 GB DİSKİ OLAN PS3'LERE 41 OYUNLU PAKET 200 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

500 Gb için yüklenecek oyun paketi ( 41 Oyunlu)

 

 

320 GB için yüklenecek oyun paketi (32 Oyunlu)

 

 

160 ve 120 GB için yüklenecek oyun paketi  (9 Oyunlu)

 

 

Ayrıca en ucuz fiyata ps4 kırma oyun yükleme işlemleri de mağazamız tarafından yapılmaktadır. Bunların yanında en ucuz ve en iyi fiyatlara Ps4 ve ps3 oyunları aynı zamanda 2.el oyunları mağazamızdan satın alabilirsiniz. Pahalı ve fahiş fiyatlara ps4 oyunları alıp pişman olmayınız ücretsiz ps4 takas sistemimiz ile de zaten uygun olan oyun fiyatlarını daha da cazip seviyelere getirebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR