Xbox Series X Oyun Konsolu
Xbox Series X Oyun Konsolu

Xbox Series X Oyun Konsolu (Microsoft TR Garantili)

Marka : Microsoft
Para Puan : 300
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺17.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺15.999,00(KDV Dahil)

Xbox Series X Oyun Konsolu (Microsoft TR Garantili), şimdi indirimli fiyatı ve ücretsiz kargo fırsatı ile Start Oyunda.

ADET :

Xbox Series X Oyun Konsolu (Microsoft TR Garantili)

 

Xbox Series X ve Xbox Series S, daha geniş bir el boyutu yelpazesine uyacak şekilde, daha ergonomik olması amaçlanan Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ürününün güncellenmiş bir sürümüyle birlikte gelir. Bunlar, geçmişteki denetleyicilerle aynı tuş düğmelerini içerir Basılabilen iki analog joystick, bir daire pedi, dört işlem düğmesi, iki sistem düğmesi, ana Xbox ana düğmesi, iki kavrama tetikleyicisi ve iki omuz düğmesi. Yeni kontrolcü, Görünüm ve Menü düğmelerinin yanına bir de Paylaş düğmesi ekler; düğmeye bir kez basıldığında ekran görüntüsü alınır, düğme basılı tutulduğunda oyun için DVR kaydı başlar.

 

Bu konsollar, Xbox Series X/S fiyatı alabileceğiniz Start Oyun tarafından satılır. Her ikisi de 10 Kasım 2020 tarihinde Xbox markasının konsol ailesinin dördüncü nesli olarak Xbox One konsollarına ait nesilden sonra piyasaya sürüldü. Kasım 2020 içerisinde piyasaya sürülen bir diğer ev tipi konsol olan PlayStation 5 ile birlikte Xbox Series X ve Xbox Series S, dokuzuncu nesil oyun konsollarının bir parçası olmayı başardı. Xbox Series X/S en ucuz şekilde burada bulunabilir.

 

HDD
1 TB
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
İthalatçı Garantili
Benzer Ürünler
Etiketler
Xbox, Xbox Series, Xbox Series X, Xbox Series X Oyun, Xbox Series X Oyun Konsolu, Xbox Series X Oyun Konsolu Microsoft, Xbox Series X Oyun Konsolu Microsoft TR, Xbox Series X Oyun Konsolu Microsoft TR Garantili, Xbox Series X Oyun Konsolu Microsoft Garantili, Xbox Series X Oyun Konsolu TR, Xbox Series X Oyun Konsolu TR Garantili, Xbox Series X Oyun Konsolu Garantili, Xbox Series X Oyun Microsoft, Xbox Series X Oyun Microsoft TR, Xbox Series X Oyun Microsoft TR Garantili, Xbox Series X Oyun Microsoft Garantili, Xbox Series X Oyun TR, Xbox Series X Oyun TR Garantili, Xbox Series X Oyun Garantili, Xbox Series X Konsolu Microsoft, Xbox Series X Konsolu Microsoft TR, Xbox Series X Konsolu Microsoft TR Garantili, Xbox Series X Konsolu Microsoft Garantili, Xbox Series X Konsolu TR, Xbox Series X Konsolu TR Garantili, Xbox Series X Konsolu Garantili, Xbox Series X Microsoft, Xbox Series X Microsoft TR, Xbox Series X Microsoft TR Garantili, Xbox Series X Microsoft Garantili, Xbox Series X TR, Xbox Series X TR Garantili, Xbox Series X Garantili, Xbox Series Oyun, Xbox Series Oyun Konsolu, Xbox Series Oyun Konsolu Microsoft, Xbox Series Oyun Konsolu Microsoft TR, Xbox Series Oyun Konsolu Microsoft TR Garantili, Xbox Series Oyun Konsolu Microsoft Garantili, Xbox Series Oyun Konsolu TR, Xbox Series Oyun Konsolu TR Garantili, Xbox Series Oyun Konsolu Garantili, Xbox Series Oyun Microsoft, Xbox Series Oyun Microsoft TR, Xbox Series Oyun Microsoft TR Garantili, Xbox Series Oyun Microsoft Garantili, Xbox Series Oyun TR, Xbox Series Oyun TR Garantili, Xbox Series Oyun Garantili,
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler