Xbox Series X/S
Tükendi
₺14.499,00 KDV Dahil
₺15.999,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Xbox Konsol
Tükendi
₺26.499,00 KDV Dahil
₺27.999,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1

Xbox Series X ve Xbox Series S

Xbox Series X ve Xbox Series S (veya toplu adı ile Xbox Series XS), Microsoft tarafından geliştirilen ev tipi video oyunu konsollarıdır. Bu konsollar, Xbox Series X/S fiyatı alabileceğiniz Start Oyun tarafından satılır. Her ikisi de 10 Kasım 2020 tarihinde Xbox markasının konsol ailesinin dördüncü nesli olarak Xbox One konsollarına ait nesilden sonra piyasaya sürüldü. Kasım 2020 içerisinde piyasaya sürülen bir diğer ev tipi konsol olan PlayStation 5 ile birlikte Xbox Series X ve Xbox Series S, dokuzuncu nesil oyun konsollarının bir parçası olmayı başardı. Xbox Series X/S en ucuz şekilde burada bulunabilir.

 

 

Xbox Series X ve Xbox Series S, daha geniş bir el boyutu yelpazesine uyacak şekilde, daha ergonomik olması amaçlanan Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ürününün güncellenmiş bir sürümüyle birlikte gelir. Bunlar, geçmişteki denetleyicilerle aynı tuş düğmelerini içerir Basılabilen iki analog joystick, bir daire pedi, dört işlem düğmesi, iki sistem düğmesi, ana Xbox ana düğmesi, iki kavrama tetikleyicisi ve iki omuz düğmesi. Yeni kontrolcü, Görünüm ve Menü düğmelerinin yanına bir de Paylaş düğmesi ekler; düğmeye bir kez basıldığında ekran görüntüsü alınır, düğme basılı tutulduğunda oyun için DVR kaydı başlar.

 

Yepyeni Xbox Series S ve Xbox Series X ile kurduğunuz hayalleri güçlendirin ve gerçek yeni nesil performansın tadını çıkarın. Xbox Series X ile şimdiye kadar çıkmış olan en güçlü oyun konsoluna sahip olacaksınız. Xbox one konsolundan 4 kat daha güçlü 120 FPS'ye kadar kare hızı ve capcanlı 4K çözünürlüğü ile kendinizi oyun dünyasının eğlence rüzgarına bırakın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR