Benzer Ürünler
Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu
Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu

Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu

Marka : Logitech
Para Puan : 250
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺11.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.999,00(KDV Dahil)

Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu Türkiye Logitech garantilidir. Satın al işlemi ile bu profesyonel direksiyon setine hemen sahip ol. 

ADET :

Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu

 

LOGITECH G G923 YARIŞ DİREKSİYONU GELECEĞİN YARIŞINI HİSSEDİN

Yeni nesil yarış direksiyonlarıyla tanışın. Ödüllü Logitech G tasarımı, oyun fiziğinin içine dalmanız ve benzeri görülmemiş bir gerçekçilik yaşamanız için yeniden yapılandırıldı. Pistonların pompalamasını, çakılda kalkışı ve her vites, savrulma ve keskin virajı daha önce olmadığı gibi hissedin.

TRUEFORCE YENİ NESİL GÜÇ GERİ BİLDİRİMİ ÜSTÜN YAPI ALÜMİNYUM, ÇELİK VE DERİ ÇİFT DEBRİYAJ BAŞLATMA YARDIMI KONTROLÜ TRUEFORCE YENİ NESİL SİMÜLASYONU Güç geri bildirimi teknolojisindeki en son yeniliğimiz, daha yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı yanıtlar üretmek için oyun içi simülasyon motorlarına ve fiziksel unsurlara doğrudan bağlanır. Önceki nesillere kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ayrıntılar ve gerçekçilik için geri bildirim frekans aralığı da artırılmıştır.

KAPALI DÖNGÜ MOTOR KONTROLÜ Doğru akım, doğru tork demektir. G923’ün gelişmiş ürün yazılımı, direksiyon motorlarından geçen tüm akımı izleyerek voltajı oyun fiziğinden gelen çıkışlara uyacak şekilde sürekli olarak ayarlar. G923, varsayılan ayarların ötesine geçerek kesin doğruluk ve benzeri görülmemiş bir gerçeklik sunar.

MORE TRACTION. LESS SMOKE. Desteklenen oyunlarda programlanabilir çift debriyaj başlatma yardımı ile başlangıç çizgisinden daha düzgün ve daha hızlı çıkın.

YARIŞ İÇİN HAZIRLANDI Modernize edilmiş klasik tasarım. Yeni colorway, birinci sınıf fırçalanmış metal, otomotiv tarzı deri dikiş ve parlak pedallar G923'e profesyonel bir görünüm kazandırır. Entegre bir merkez işareti ve döner kadran ile, biçim işlevi takip ediyor.

DİREKSİYONDAN OYUN DENETİMLERİ Eksiksiz Xbox One veya PS4 kontrolleri doğrudan direksiyon simidine yerleştirilmiştir. Nasıl yarışırsanız yarışın, her komut doğrudan elinizin altında. 24 NOKTALI SEÇİM EKRANI Çekiş, tork, fren kuvveti; tümü kontrolünüz altında olan entegre bir kadrandan ayarlanabilir.

AŞAMALI FREN PEDALI Daha duyarlı, daha doğru. Aşamalı yay, gerçek bir yarış deneyimi için basınca duyarlı bir fren sisteminin performansını taklit eder. Topuk manevraları ve daha da fazla kontrol için pedal yüzlerini yeniden konumlandırın.

DEVİRLENDİRME GÖSTERGESİNDE OLUŞTURULDU Yerleşik renkli LED'ler desteklenen oyunlarda RPM aralığınızı gösterir. Hızı ne zaman aştığınızı hemen gözünüzün önünde görün. AŞIRI HIZA GEÇİN Yarış simülasyonu deneyimini zirveye taşımak için özel bir vites değiştiricinin gerçekçiliğini ekleyin. Geri itmeli, 6 ileri "H" düzen değiştiricili, kısa mesafe hissi veren Logitech G’nin Driving Force Shifter’ı unutamayacağınız bir sürüş arkadaşıdır.

G HUB İLE ÖZELLEŞTİRİN Donanımınızın tam kontrolünü elinize alın. PC için güçlü G HUB Oyun Yazılımı ile direksiyon hassasiyetini, güç geri bildirim düzeylerini ve düğme özelleştirmesini ayarlayın.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Logitech Türkiye Distribütör Garantili
Etiketler
Logitech, Logitech G, Logitech G G923, Logitech G G923 Driving, Logitech G G923 Driving Force, Logitech G G923 Driving Force Yarış, Logitech G G923 Driving Force Yarış Direksiyonu, Logitech G G923 Driving Force Direksiyonu, Logitech G G923 Driving Yarış, Logitech G G923 Driving Yarış Direksiyonu, Logitech G G923 Driving Direksiyonu, Logitech G G923 Force, Logitech G G923 Force Yarış, Logitech G G923 Force Yarış Direksiyonu, Logitech G G923 Force Direksiyonu, Logitech G G923 Yarış, Logitech G G923 Yarış Direksiyonu, Logitech G G923 Direksiyonu, Logitech G Driving, Logitech G Driving Force, Logitech G Driving Force Yarış, Logitech G Driving Force Yarış Direksiyonu, Logitech G Driving Force Direksiyonu, Logitech G Driving Yarış, Logitech G Driving Yarış Direksiyonu, Logitech G Driving Direksiyonu, Logitech G Force, Logitech G Force Yarış, Logitech G Force Yarış Direksiyonu, Logitech G Force Direksiyonu, Logitech G Yarış, Logitech G Yarış Direksiyonu, Logitech G Direksiyonu, Logitech G923, Logitech G923 Driving, Logitech G923 Driving Force, Logitech G923 Driving Force Yarış, Logitech G923 Driving Force Yarış Direksiyonu, Logitech G923 Driving Force Direksiyonu, Logitech G923 Driving Yarış, Logitech G923 Driving Yarış Direksiyonu, Logitech G923 Driving Direksiyonu, Logitech G923 Force, Logitech G923 Force Yarış, Logitech G923 Force Yarış Direksiyonu, Logitech G923 Force Direksiyonu, Logitech G923 Yarış, Logitech G923 Yarış Direksiyonu, Logitech G923 Direksiyonu, Logitech Driving,
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler