Figürler
₺1.449,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
₺2.999,00 KDV Dahil
₺3.499,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Son ürün
Hızlı Kargo
Figürler
₺1.449,00 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Figürler
₺1.599,00 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
₺8.999,00 KDV Dahil
₺9.999,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
₺3.299,00 KDV Dahil
₺3.999,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
₺1.949,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
₺2.249,00 KDV Dahil
₺2.499,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
Tükendi
₺13.999,00 KDV Dahil
₺14.999,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Playstation 5 Aksesuar
Tükendi
₺4.499,00 KDV Dahil
₺4.999,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1 2 >

Playstation 5 Aksesuar

PlayStation 5 (PS5), Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen bir ev tipi video oyunu konsoludur. 2019 senesinde PlayStation 4 için bir devam donanımı olarak duyurulan PS5, 12 Kasım 2020 tarihinde Avustralya, Japonya, Yeni Zelanda, Kuzey Amerika ve Güney Kore'de piyasaya sürülmüştür ve bir hafta sonra da dünya çapında çıkışını gerçekleştirmiştir. PlayStation 5, Microsoft şirketinin Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarıyla birlikte aynı ay içinde piyasaya sürüldü ve dokuzuncu nesil video oyun konsollarının bir parçası olarak oyuncuların karşısına çıktı. PS5, aynı zamanda satın alınabilecek birçok farklı aksesuara da sahiptir.

DualSense

DualSense, PlayStation 5 konsolunun kontrolcüsüdür ve 7 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Daha önce gelen DualShock 4 kontrolcüsüne dayanmaktadır, ancak tasarımında, oyun tasarımcıları ve oyuncularla yapılan görüşmelerden etkilenen yeteneklerinde bir evrim geçirmiştir. Önceki DualShock ürünlerinden farklı olarak, DualSense iki tonlu bir renk şemasına ve tek renkli eylem düğmelerine sahiptir; standart bir PlayStation kontrolcüsü için eylem düğmeleri ilk kez renkli değildir, ancak PlayStation markasının taşınabilir konsolları PlayStation Vita ve PlayStation Portable, her ikisinde de tek renkli düğmeler taşıyordu.

DualShock 4 ürününden belirgin şekilde daha büyük, daha yuvarlak ve daha ağır olan, daha ergonomik bir tasarıma sahiptir. Işık çubuğu, kontrolcünün üstünden dokunmatik yüzeyin sol ve sağ kenarlarına taşınmıştır, oyuncu numarası da bunun yerine dokunmatik yüzeyin altındaki 5 LED dizisiyle gösterilir. Paylaş düğmesi, başkalarıyla paylaşmak için içerik oluşturmaya daha fazla odaklanan Oluştur ile değiştirilmiştir. DualSense, dokunsal geri bildirim sağlayan ve oyun içi eylemler hakkında çeşitli ve sezgisel geri bildirim verebilen ses bobini çalıştırıcılarına da sahiptir.

Kontrolcünün hoparlörü iyileştirilmiştir ve artık daha net bir ses sağlayabilir. Kontrolcü, artık oyuncuların harici bir kulaklık kullanmadan birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan çift mikrofon dizisine de sahip. Kontrolcüye mikrofon eklenmesiyle Sony Interactive Entertainment, PS5 konsoluna sesle yazmayı da tanıttı. Analog tetikleyiciler de artık bir kuvvet geri bildirim mekanizmasına sahip olup, kontrolcünün oyun içi eylemlere bağlı olarak kullanıcıya değişen seviyelerde direnç sağlamasına olanak tanır. Sony Interactive Entertainment tarafından sağlanan bir örnek, kullanıcı tetiği çekerken bir yay telinin gerginliğini hissedebilmektir. Bağlantı, 3,5 mm ses jakı, DualShock 4 kontrolcüsündeki microUSB bağlantı noktasının yerini alan USB-C ve şarj yuvalarıyla kullanım için bakır pimleri içerir. Pili daha yüksek bir kapasiteye yükseltilmiştir. Ayrıca analog çubukları çevreleyen siyah plastik parça herhangi bir alet gerektirmeden kolayca çıkarılabilir. DualSense, aynı zamanda analog çubuklardan birinde algılanan bir kayma nedeniyle bir toplu dava konusu haline geldi ve Nintendo Switch için Joy-Con kontrolcülerindeki duruma benzer bir kayma sorunu için Nintendo şirketine meydan okuyan aynı firma tarafından dava edilmiştir.

Diğer Aksesuarlar

Aksesuarlar arasında DualSense için bir şarj istasyonu, yeni bir HD kamera ve bir medya uzaktan kumandası bulunur. Pulse 3D kablosuz kulaklık, PS5 konsolunun Tempest Engine 3D ses teknolojisi ile entegre edilmiştir. PS5, yalnızca PS4 oyunları için mevcut çoğu PS4 denetleyicisi ve aksesuarlarıyla geriye dönük olarak uyumludur; bazıları sınırlı işlevselliğe sahiptir. Rock Band çevre birimleri, Rock Band 2 oyunundan beri desteklenmektedir. PS5 oyunları mevcut PlayStation Move, PlayStation Camera, PlayStation VR Aim Controller, resmi lisanslı kulaklıklar, uçuş çubukları ve yarış tekerlekleri gibi resmi lisanslara sahip özel kontrol cihazlarını kullanabilir. Sony, PlayStation 5 için 2021'den sonra piyasaya sürmeyi umduğu yeni bir PlayStation VR sistemi de geliştiriyor.

HD Kamera

PS5 için HD kamera, 1080p görüntü elde etmek için çift lens ve bir dahili standa sahiptir. Oyuncuyu öne çıkarmak için PS5 konsolunun arka plan kaldırma araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Kendinizi kameranın çift geniş açılı lensiyle akıcı, net ve HD olarak yakalayabilirsiniz. DualSense cihazınızın oluştur düğmesiyle çabucak kendinizi ve oyununuzu kayıt altına alabilirsiniz. HD kameranın ayarlanabilir standı ile rahatça yer ayarı da yapabilmeniz mümkündür. Tasarımı sayesinde televizyonların üstüne veya altına, kurulumunuza uyacak en iyi açıyı yakalayabileceğiniz yerlere bu kamerayı kurabilirsiniz. PlayStation 5 konsolunun dahili arka plan kaldırma araçlarını kullanarak, görüntünüzü direkt olarak oyunların içine de ekleyebilirsiniz.

Medya Kumandası

Sezgisel medya ve TV kontrolü ile PS5 konsolunuzdaki eğlence seçenekleri arasında rahatça gezinti yapmanıza imkan kılan medya kumandası, konsol kapalıyken bile tek bir düğmeye basarak Disney+, Netflix, Spotify ve YouTube gibi uygulamaları açabilmenizi sağlar. Kumandanın üstünde yer alan oynat,duraklat, hızlı ileri ve hızlı geri düğmeleriyle medyada hızlı bir şekilde gezinebilmeniz de mümkündür. Üst düzey rahatlık için konsolunuzun menülerinde doğrudan kumanda ile gezinebilirsiniz ve kızıl ötesi vericisiyle uyumlu televizyonların ses ve güç ayarlarını da yapabilirsiniz.

Pulse 3D

PS5 konsollarında üç boyutlu ses için özenle ayarlanmış kablosuz bir kulaklıkla rahatça oyunlarınızı deneyimleyebilirsiniz. Pulse 3D isimli yeni kablosuz kulaklık, çift gürültü önleyici mikrofon, USB Type-C tipi şarj ve kolay erişimli kontrol düzeni ile kaliteli bir tasarıma sahiptir. Bu kablosuz kulaklık, PlayStation 5 konsolunun sağladığı üç boyutlu sesi iletmek için özel olarak tasarlanmıştır ve Tempest 3D AudioTech ile güçlendirilen konsol, sizi her yönden ses geliyormuş gibi hissettirecek şekilde çevreleyen bir ses düzeninin merkezine koyar. Pulse 3D, bu noktada en iyi deneyimi sunar. PS5 konsolunun görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlayan Pulse 3D, aynı zamanda konfor için kulak ve baş süngeri bulundurur. Pulse 3D, sesi en temiz şekilde yakalama için yerleştirilmiş, gürültü önleyici teknolojisiyle geliştirilmiş iki dahili mikrofona sahiptir. Bu sayede, arkadaşlarınızla rahatlıkla konulabilirsiniz. Mikrofon susturma, ana ses düzeyi ve sohbet için oyun içi kontrolleriyle, oynarken kurumları rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Özel mikrofon izleme düğmesiyle takım arkadaşlarınızın sizi nasıl duyduğunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Dahili şarj edilebilen pili sayesinde 12 saate varan kablosuz bir deneyim elde edebilirsiniz. PS5 ve PS4 konsollarının yanı sıra içeriğindeki adaptör ile uyumlu Windows ve macOS bilgisayarlara da bu kulaklığı kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Kulaklığınızı 3.5mm tipi jak ses kablosu destekleyen mobil cihazlarınız da dahil olmak üzere PlayStation VR cihazınıza kolay bir şekilde de takabilirsiniz.

Playstation 5'in yeni gelen aksesuarları ile tanıştınız mı? Muhteşem yapısı ile Dualsense yada avunuzun içinde film ve içerik keyfi yaşayabileceğiniz Media Remote kumanda yada adeta oyunun içindeymişsiniz hissine kapılacağınız muhteşem 3D Pulse kulaklık. Bunların dışında aksesarlarınızı şarj etmek ve bağlamak içinde tam size göre indirimli Ps5 aksesular çeşitlerimiz en iyi fiyatlarla Start Oyunda satılır. İndirim ve kampanyalarımızı takip edebilir, siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR