Ghost Of Tsushima PS4 Oyunu
Ghost Of Tsushima PS4 Oyunu

Ghost Of Tsushima PS4 Oyunu

Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)
Barkod : 0711719387701

17 Temmuz 2020 tarihinde Türkçe altyazılı olarak piyasaya çıkan Ghost Of Tsushima, Ps4 exclusive (özel) olarak gelmiştir. Oyunumuz kısaca büyük Moğol fethi sırasında Jin Sakai karakterinin yurdunu savunmasını anlatmaktadır. Sucker Punck firmasının başarılı bir iş çıkarttığı bu açık dünya samuray oyununda katananızı kuşanıp yeni savaş teknikleri öğrenebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile hemen sipariş verdiğiniz taktirde aynı gün kargoya verilir. 

 

Not: Web sitemizdeki fiyatlar mağazamızda değişkenlik gösterebilir.

ADET :

Ghost Of Tsushima

 

17.07.2020 tarihinde piyasaya çıkan bu oyun türk oyuncular için önemli olan Türkçe dil desteği ile gelmiştir. Sucker Punch firmasının "İnfamous Second Son" oyunundan sonra çıkarttığı en büyük yapımdır. Değerlendirmelerde yüksek puanlar toplayan Ghost Of Tsushima Ps4 oyunu şimdi rakipsiz fiyat ve ücretsiz kargo seçeneği ile Start Oyunda satıştadır. Katana kılıcını çek ve bu zorlu mücadeleye dahil ol.

 

Oyunun ana hikayesinde karakterimiz Jin Sakai mensubu olduğu Samuray geleneklerini bir kenera bırakarak, Hayalet (gizlilik) yolundan ilerlemeye mecbur kalıyor. Oyun boyunca bazı kararlar vermek zorunda kalan Sakai, bu durumdan rahatsız olsa da Tsushima adasının özgür kalabilmesi için bunu yapmak zorunda.

 

Oyunun Konusu

 

13.yüzyılın sonunda Moğol Devleti doğu'daki tüm uluslara karşı savaş açar. Sırada Japonya'nın Tsushima adası vardır ve bu kez onların karşısında Jin Sakai ve amcası çıkacaktır. Yeni bir yol çizen karakterimiz ile acımasız Moğol askerleri ile savaşacak yakıp yıkılan köylere yardıma gidip aynı zamanda kılıcınızda da ustalayacaksınız.

Güney ve Kuzey olmak üzere ikiye ayrılan adada tek başımıza bu saldırıyı püsküryemeyeceğimiz için kendimize yoldaşlar bulmalıyız aksi halde çıktığımız yol hiç kolay değil.

Bu açık dünya oyununda Tsushima adasının güzelliklerini,eşsiz manzaralarını keşfedip çeşitli tapınaklar görebilirsin. Düşmanlarını alt etmek için katanızı kullanabilir, ok kullanabilir yada gizli hayalet taktikleri geliştirebilirsin.

 

Oynanış

 

Ghost Of Tsushima oyunu, aslında bir açık dünya olsa da linear (çizgisel hikaye) bir yapıda da oynamaya müsaittir. Kılıç kullanımı ve savaşları oldukça keyif verip, oyunda karakter geliştirkçe farklı öldürme şekiller,farklı hareketler de açılmaktadır. Diğer oyunlarda görmeye alışık olduğumuz şekilde menülerden karakter gelişimini siz yöneteceksiniz. Katana kullanımda saldırmak ve savunmak yapmak gibi iki önemli stil vardır. Zamanında yaptığınız bir blok yada hızlı bir zamanlama size çok fayda sağlayacaktır.

Oyunda ayrıca büyük boss savaşlarıda bulunmaktadır. Tüm bunların haricinde oyunun başında kendinize bir at seçip hatta ona bir isi verip serüvene atınızın üstünde devam edebileceksiniz.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Dil
Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler