The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu
The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu

The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 245
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.099,00(KDV Dahil)
Barkod : 3760156488981

The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu şimdi StartOyun stoklarındadır. Satın al işlemi ile ve "Nintendo Switch Oyun Takas" sistemini kullanarak daha avantajlı fiyatlarla bu oyuna hemen sahip olun.

ADET :

The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu

 

 

The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu şimdi StartOyun stoklarındadır. Satın al işlemi ile ve "Nintendo Switch Oyun Takas" sistemini kullanarak daha avantajlı fiyatlarla bu oyuna hemen sahip olun..

 

Sevgili Şirin dostlarımız bir kez daha Gargamel'in şeytani planlarından kurtulmanın bir yolunu bulmak zorunda! Kötü büyücü Gargamel, karanlık laboratuvarında Vileaf adında kötü bir bitki yaratmasına izin veren bir formül keşfetti. Bu bitki, Şirinleri kendine çekebilen ve onları bitki tuzaklarına hapseden "Viletrap" tohumları üretir! Ancak bu Viletrap bitkileri, özellikle sarsaparilla tarlaları için oldukça zehirli oldukları için orman için de büyük bir tehlike oluşturuyor! Bu çok önemli görev için oyuncular, Hefty, Smurfette, Brainy ve Chef'in yer aldığı bir as Smurf takımının kontrolünü ele geçirecekler! Kahramanlarımız, Handy Smurf'ün devrim niteliğindeki icadı olan çok kullanışlı bir araç olan Smurfizer'a güvenebilir. Smurfizer, Şirinlerin karşılaştıkları düşmanlardan kurtulmalarına, Vileaf'ın etkilediği bitkileri iyileştirmelerine, ayrıca daha yükseğe zıplamalarına, havada süzülmelerine veya dalış yapmalarına olanak tanır. Oyun detayları: Eşsiz ve kapması kolay bir oyunla yepyeni bir yolculuğa çıkın

 

.Şirinler – Mission Vileaf, yeni başlayan veya deneyimli oyuncular olsun, tüm oyuncu profillerine, sevimli karakterlerin hayranlarına veya 3D platform meraklılarına hitap edecek. Eşi benzeri olmayan bir kadro! 4 sembolik Şirin'in kontrolünü elinize alın:

 

Şirine, Güçlü, Zeki ve Şef. Smurfizer, çok şirin bir araç!

 

Her şeyi yapabilen Smurfizer'ınız yalnızca bozuk bitkileri iyileştirmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda birden fazla işlevi sayesinde oyun boyunca ilerlemenizi kolaylaştıracak!

Daha yükseğe zıplayın, süzülün, dalın ve karşılaşacağınız tüm engellerin üstesinden gelin!

Büyük A ile bir platform Macera oyunu! 5 dünyanın her köşesini keşfedin ve ormanın çaresizce ihtiyaç duyduğu panzehiri hazırlamak için tüm malzemeleri toplamak için seviyelerde yolunuzu bulun!

Şirinler köyünü hayata döndürün!

Smurfizer'ınızı yükseltmek için yol boyunca yararlı öğeler bulun ve Şirin köyünü eski ihtişamına geri döndürmek için çalışın!

 

Şirinler Sürümü şunları içerir:

PlayStation®4, Xbox One ve Nintendo Switch'teki oyun 3 adet taş baskı (10x15cm)

Şirin Baba anahtarlık (5cm)

Etiket sayfaları (11×8,5cm)

Etiketler
The Smurfs, The Smurfs Mission, The Smurfs Mission Vileaf, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Switch, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Edition Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Nintendo, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Nintendo Switch, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Switch, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Smurftastic Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Edition, The Smurfs Mission Vileaf Edition Nintendo, The Smurfs Mission Vileaf Edition Nintendo Switch, The Smurfs Mission Vileaf Edition Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Edition Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Edition Switch, The Smurfs Mission Vileaf Edition Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Edition Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Nintendo, The Smurfs Mission Vileaf Nintendo Switch, The Smurfs Mission Vileaf Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Switch, The Smurfs Mission Vileaf Switch Oyunu, The Smurfs Mission Vileaf Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic, The Smurfs Mission Smurftastic Edition, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Nintendo, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Nintendo Switch, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Switch, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Switch Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Edition Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Nintendo, The Smurfs Mission Smurftastic Nintendo Switch, The Smurfs Mission Smurftastic Nintendo Switch Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Nintendo Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Switch, The Smurfs Mission Smurftastic Switch Oyunu, The Smurfs Mission Smurftastic Oyunu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR