New Pokemon Snap Nintendo Switch Oyunu
New Pokemon Snap Nintendo Switch Oyunu

New Pokemon Snap Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 40
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)
Barkod : 0045496596866

New Pokemon Snap' de Pokemonları en doğal ortamlarında fotoğraflayın. Lental bölgesinin yemyeşil manzarası eşliğinde gizemli Illumina Fenomen'ini araştırın.

ADET :

New Pokemon Snap

New Pokemon Snap, Bandai Namco Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Nintendo Switch oyun fiyatları alabileceğiniz Start Oyun tarafından satılan bir yan seri oyunudur. Start Oyun aynı zamanda Nintendo Switch oyun takas da gerçekleştirebilir. 17 Haziran 2020 tarihinde duyurulan ve 30 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun, Nintendo 64 için çıkışını gerçekleştirmiş olan Pokémon Snap yapıtının devamı niteliğindedir. Bu devam oyunu, Lental bölgesinde geçer. Oyuncu, bölgede bulunan birçok farklı Pokemon'u fotoğraflamak için bölgenin profesörü olan Mirror tarafından işe alınır ve araştırmalara yardım eder. New Pokemon Snap en ucuz Start Oyun üzerinden satın alınabilir.

 

New Pokemon Snap oyununun içerisinde neler bulunur?

 

Switch çıkacak oyunlar arasında yer alan New Pokemon Snap oyununda her oyuncu, Profesör Mirror ve asistanlarının araştırma çalışmalarına yardımcı olmak için Lental bölgesindeki çeşitli adaları ziyaret eden bir Pokémon fotoğrafçısı rolünü alır. Daha önce piyasaya sürülmüş olan Pokémon Snap oyunundan Todd, bu oyunda da ortaya çıkar. Lental bölgesinde bulunan araştırma laboratuvarına ise Ekolojik ve Doğa Bilimleri Laboratuvarı (L.E.N.S.) denir. Fotoğraf çekmek, oyuncunun Photodex adlı bir özet oluşturmasına yardımcı olur; oyun, oyuncunun fotoğraflaması için 200'den fazla farklı Pokémon içerir. Oyuncu, Photodex sistemine fotoğraf eklemenin yanı sıra, Pokemon ve bitkilerin özel bir parıltıya sahip olduğu Illumina fenomeninin araştırılmasına da yardımcı olur. Bunlar da farklı içerikler olarak oyuncuya sunulur. New Pokemon Snap satın al işlemini gerçekleştirerek, bu içerikleri sizler de deneyimleyebilirsiniz.

Her araştırma gezisi için oyuncu, Pokemon canlılarını doğal ortamlarında güvenli bir şekilde fotoğraflamak için raylı bir hovercraft olan NEO-ONE üzerinde seyahat eder. Bu habitatlar arasında, farklı Pokemon türlerini fotoğraflamak için gündüz veya gece ziyaret edilebilecek ormanlar, çöller ve plajlar yer alır. Oyuncunun çektiği her fotoğraf, canlıların mevcut etkinliğinin ne kadar nadir olduğuna bağlı olarak Profesör Mirror tarafından bir ila dört yıldız arasında derecelendirilir. Ayrıca her fotoğrafa, çekim kompozisyonu, canlının ne kadar yakın olduğu ve kameraya bakıp, bakmadıkları gibi şeyler dikkate alınarak bir puan verilir.

Oyuncular bu fotoğrafları, her Pokemon canlısının dört adede kadar fotoğrafını tutabilen Photodex sistemine kaydetmeye karar verebilirler. Oyuncular daha kaliteli fotoğraflar çektikçe, Lental bölgesindeki her alanın araştırma seviyesini iyileştirmeye yönelik keşif puanları kazanırlar. Daha yüksek araştırma seviyelerine ulaşmak, o alanda keşfedilecek daha fazla seviye açacaktır. Aynı zamanda oyunun hikayesi de bu şekilde ilerletilebilir.

 

New Pokemon Snap oyununda nasıl daha iyi fotoğraflar çekilir?

 

Daha iyi fotoğraflar elde etmek için oyuncu, kamerada nadiren görülen Pokemon tepkilerini ikna etmek için çeşitli araçlar kullanmaya teşvik edilir. Canlıları cezbetmek için oyuncular, Fluffruit adlı bir meyve kullanabilir veya bir melodi çalabilir. Ayrıca canlıların parlamasına neden olmak için Illumina küresi adı verilen bir eşya fırlatabilirler. Küreler, oyuncunun yalnızca geceleri fotoğraf çekmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir canlının davranışını potansiyel olarak değiştirir. Pokemon canlılarına bağlı olarak, Illumina küresi uyuyan yaratıkları uyandırmaya yardımcı olabilir, hatta bazen onları neşelendirebilir. Oyuncular, kameralarını kullanarak onları taramak için bölgedeki gizli canlıları bile bulabilir.

Profesör Mirror, oyuncunun fotoğraflarını derecelendirdikten sonra, oyuncular Re-Snap özelliğini kullanarak fotoğraflarına rötuş yapabilirler. Bu; oynatıcının yakınlaştırma, bulanıklık ve parlaklık gibi parametreleri değiştirmesine ve fotoğraf filtreleri, fotoğraf çerçeveleri ve çıkartmalar eklemesine olanak tanır. Düzenlenen bu fotoğraflar, Photodex sisteminden ayrı bir kişisel fotoğraf albümüne kaydedilebilir. Oyuncular, diğer oyuncularla paylaşmak için fotoğraflarını çevrim içi olarak yükleyebilir, bu da en sevdikleri fotoğrafları beğenerek oyunda öne çıkarılmasına yardımcı olabilir.

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Platform
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR