GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası
GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası
GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası
GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası
GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası
GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası

GoPro Hero 9 Black Aksiyon Kamerası

Marka : GoPro
Para Puan : 200
Barkod : 818279026955

GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası, 5K aksiyon kamerası 2 yedek pil,kılıf,tripot ve SD kart ile geliyor. GoPro Hero 9 Bundle paketini en uygun fiyatı ve taksit imkanı ile StartOyun da satılır.

Ürünün başlıca özellikleri,

* 5K Video ve 20Mp fotoğraf

* Tripod/ Sap, Ekstra Pil, Kompakt Kılıf ve 64GB MicroSD

* 33 Metreye kadar su geçirmez

* Dahili Wifi, Bluetooth ve Ses kontrolü

* Web kamerası ve Canlı Akış İşlevselliği

GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası

 

GoPro Hero9 Black Bundle 2 Aksiyon Kamerası, 5K aksiyon kamerası 2 yedek pil,kılıf,tripot ve SD kart ile geliyor. GoPro Hero 9 Bundle paketini en uygun fiyatı ve taksit imkanı ile StartOyun da satılır.

 

Daha fazla güç. Daha fazla netlik. Daha fazla kararlılık. Çığır açan HERO9 Black, gülünç 5K video ve çarpıcı 20MP fotoğraflar için korkunç bir 23,6 MP sensöre sahiptir.

Göz kamaştırıcı yeni ön ekran, kolay çerçeveleme için canlı bir önizleme sunarken, dokunmatik yakınlaştırmalı geniş arka dokunmatik ekran, hızlı, sezgisel kontrol sağlar.

 

HERO9 Black, HindSight dahil olmak üzere güçlü bir yeni özellik paketine sahiptir ve canlı akışı ve Webcam7 modunu da destekler. Her zaman olduğu gibi çivi gibi sağlam ve su geçirmez bir kameraya HyperSmooth 3.0, yerleşik montaj ve her şey için %30 daha fazla pil ömrü ekleyin.

HERO9 Black: • 5K Video: Yakınlaştırırken bile ciddi ayrıntıları korumak için mükemmel olan 5K çözünürlüğe kadar çarpıcı videolar çekin. Mutlak bir güç merkezi olan yeni bir 23,6 MP sensöre sahip HERO9 Black, gerçeğe yakın görüntü keskinliği, akıcı hareket ve kamera içi sunar her zaman etkileyici olan ufuk tesviyesi.

 

• SuperPhoto ile 20MP Fotoğraf: 20MP netlikte canlı, profesyonel kalitede fotoğraflar çekin. Ve SuperPhoto ile HERO9 Black sizin için en iyi görüntü işlemeyi otomatik olarak seçebilir, bu nedenle çekimi yapmak çok kolaydır.

• Ön Ekran + Arka Dokunmatik Ekran: HERO9 Black'te dokunmatik yakınlaştırmaya sahip yeni, daha büyük arka dokunmatik ekran anında tanıdık gelmeli ve göz kamaştırıcı yeni ön ekran, kolay çerçeveleme ve sezgisel kamera kontrolü sağlıyor.

• HyperSmooth 3.0: Şimdiye kadarki en gelişmiş video stabilizasyonumuzla en üst düzeyde pürüzsüzlüğü deneyimleyin. HyperSmooth 3.0, tüm ayarlarda kamera içi ufuk tesviyesi ve güçlendirme sağlar.

• Horizon Leveling: Yeni Linear + Horizon Leveling dijital lens ile kamera içi ufuk seviyelendirme (%45'e kadar eğim) artık mümkün ve çekimlerinizin sabit ve düz kalmasına yardımcı oluyor.

• TimeWarp 3.0: Yolda, yürüyerek veya başka bir yerde hareket ederken büyüleyici hızlandırılmış sahneler kaydedin .

 

TimeWarp 3.0, başka hiçbir şeye benzemeyen anları yakalayarak zamanı yoğunlaştırır. Hız Rampası, kayıt sırasında Gerçek Hız (artık sesli) veya Yarım Hız seçmenize olanak tanıyan yeni bir özelliktir.

• Canlı Akış + Web Kamerası: Sosyal ağda 1080p'de canlı akış, GoPro uygulaması aracılığıyla yayın yaparken HyperSmooth stabilizasyonu elde edin ve daha sonra kontrol etmek için görüntüleri SD kartınıza kaydedin. 1080p full HD yayın yapmak için HERO9 Black'i bilgisayarınıza bağlayın. İdeal web kamerası7 kurulumunuzu oluşturmak için GoPro bağlantılarını kullanın.

• Sağlam + Su Geçirmez: Akla gelebilecek en zorlu koşullarda çekim yapın. HERO9 Black alabilir. Çivi kadar sert ve kutudan çıkar çıkmaz 33 ft'ye kadar su geçirmez. Birlikte Verilen Aksesuarlar:

• Shorty (Mini Uzatma Direği + Tripod): Cep boyutunda Shorty (4,6 inç, 11,7 cm) hareket halindeki aktiviteler, seyahat ve daha fazlası için mükemmel bir ortaktır. Grup çekimleri, özçekimler ve ulaşılması zor diğer açılar için Shorty'yi 8,9 inç'e (22,7 cm) kadar uzatın. Shorty'yi yerleşik tripodu ile herhangi bir düz yüzeyde destekleyin.

• Yedek Şarj Edilebilir Pil (2 Toplam): GoPro HERO9 Black'iniz için bu 1720mAh lityum iyon şarj edilebilir pili kullanın.

• Sandisk Extreme 64 GB Mikro SD kart.

• Kamera Kılıfı: Polyester örgü iç kısımlı 600D polyester dış kaplama (dökülmeye karşı korumalı), GoPro'nuz ve aksesuarlarınız için dayanıklı saklama ve seyahat çözümü sağlar.

 

Ürün boyutları aşağıda yer almaktadır.

8,8 inç x 4,1 inç x 2,5 inç (22,5 cm x 11 cm x 7 cm), Ağırlık: 4,8 oz (135 g)

 

Benzersiz bir deneyim ile muhteşem video ve fotoğraflar çekmenizi sağlayacak olan bu GoPro 9 Hero ile sizde çığır açın. Piyasa fiyatının altındaki fiyatları ve ücretsiz kargo avantajını kaçırmayın. İster web sitemizden istersenizde mağazamızdan bu ürünü satın alabilirsiniz.

HDD
64 GB
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
İthalatçı Garantili
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR