Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu
Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu

Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu

Marka : Fifine
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺4.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.999,00(KDV Dahil)

Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu ile XLR ve USB ile iki farklı bağlantı özelliği elde edebilirsiniz.  Dokunmatik mute (sustur) tuşu, monitöring ses seviyeri ayarı, geliştirilmiş titreşim engelleyici özel shock mountu ve ses kartı/mikser ile doğrudan bağlantı gibi bir çok özelliği barındıran bu bilgisayar mikronu satın al seçeneği ve lansmana özel indirimli fiyatları ile StartOyun stoklarındadır.

ADET :

Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu

 

Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu ile XLR ve USB ile iki farklı bağlantı özelliği elde edebilirsiniz.  (XLR ses kablosu pakete dahil değildir) Dokunmatik mute (sustur) tuşu, monitöring ses seviyeri ayarı, geliştirilmiş titreşim engelleyici özel shock mountu ve ses kartı/mikser ile doğrudan bağlantı gibi bir çok özelliği barındıran bu bilgisayar mikronu satın al seçeneği ve lansmana özel indirimli fiyatları ile StartOyun stoklarındadır.

 

USB başlamaya yardımcı olur, XLR oyunu ilerletir ve dinamik, işlenmemiş odalarda her zaman çalışır. USB modunda dokunma-sessizleştirme, canlı izleme ve I/O seviyesi kontrolleri kullanıcı dostu olmayı garanti eder.

XLR yalnızca daha fazla bağlantı olanağı eklemek ve kullanım senaryolarını genişletmekle kalmaz, aynı zamanda en iyiyi ortaya çıkarır.

Dinamik bir mikrofondan gelen parlak ses tonu ve kullanımı kolay sinyal, imza özellikleridir.

Yüksek yoğunluklu floklu pop filtre ve metal şok montajı, işlevsellik ve estetik açısından işlerini yapar.

 

Fifine K688 XLR USB Dinamik Mikrofonun Teknik Özellikleri

 

Tip Dinamik

Kutupsal Desen Kardioid

Çıkış Bağlantısı USB Type-C'den (mikrofon ucu) Type-A 2.0'a (bilgisayar ucu)/XLR USB

Güç Tüketimi Gerilim: 5±0,25 V

Akım: 86 mA

Bit Derinliği/Örnekleme Hızı 16 bit/44,1k-48kHz

Frekans tepkisi 70-15kHz

S / N Oranı >75 dB Maks.

SPL 130 dB

Duyarlılık -58±3dB

Ayarlanabilir Kazanç Aralığı 0 ila +12 dB

kargo ağırlığı 1,0 kilo

 

G/Ç Kontrolleri Mikrofon ve kulaklık ses seviyesi için altta iki kadran da bulunmaktadır. Kontrollerin altta olmasının avantajı, mikrofonu bir bom koluna taktığınızda size engel olmayacaklarıdır. Ve kamera önünde temiz ve basit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kulaklık İzleme Dahili bir kulaklık amplifikatörü olmadan, arkadaki 3,5 mm'lik bağlantı noktası, empedansı 16 ohm ile 75 ohm arasında olan bir çift kulaklığı çalıştırabilir.

Bu aralıkta, izleme için yalnızca oyun kulaklıklarıyla kalmak yerine, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı kulaklıklar var.

Gecikmesiz özellik ve giriş seviyesi kontrolünün birleşimi sayesinde, anında ayarlamalar yaparak ses seviyesindeki aşırı dalgalanmaları büyük ölçüde önleyebilirsiniz.

 

Zaten hepsi bir arada tam USB mikrofonların bağımlısı oldunuz, ancak zaman zaman oyunu geliştirmek için bir XLR mikrofona göz atıyor musunuz?

 

Neden ikisine de sahip olmasınız. Büyük bir şeye hazırlanırken XLR bağlantısını değiştirin. Mikrofonu sağlam bir ön amplifikatör sistemiyle kullanmak, potansiyel olarak ses kalitesini artıracak ve hatta sese biraz farklı renkler verecektir; bu, yazılım eksikliğini telafi etmek için bir nevi iyileştirici bir özelliktir. En iyi bilinen gerçek, dengeli bir XLR konektörüyle kendi gürültü seviyesinin çok daha az fark edilir hale geleceğidir. Çünkü sinyal yolu boyunca alınan herhangi bir girişim iptal edilecektir.

İlk endişeniz genel gürültü tabanıysa, XLR konektörü ve dinamik kapsül endişelerinizi ortadan kaldıracak en iyi kombinasyonlardır.

Ancak pakete dahil olmadığından bağlantı için uygun bir XLR ses kablosu seçtiğinizden emin olun.

XLR konnektörünü kullanıyorsanız, ses kalitesi mikrofonu hangi arayüz üzerinden çalıştırdığınıza bağlı olabilir. Ancak temel olarak, parlaklık eksikken ortaların öne çıktığı genel dinamik mikrofon türü değildir. FIFINE'ın soyundan gelen tiz, kaçırılmayacak bir şeydir ancak kulağınıza sertlikle saldıracak kadar da değildir.

 

Bas

Dinamik mikrofonlar söz konusu olduğunda, yayın imza sesi kafanızda beliren ilk şey olmalıdır. FIFINE K688 olağanüstü değil. Ancak alt frekanslar, sesinizi süper bas ve yumuşak yapacak kadar ağır değil. Diğer bir faydası ise yakınlık etkisinin daha az belirgin olması ve böylece masaya veya mikrofon standına çarpma sonucu oluşan patlama gibi düşük frekanslı seslerin abartılmamasıdır.

 

Mids

Enstrümanların gerçek dünyadaki seslerini vermek için 500 Hz ila 1k Hz orta aralıkları oldukça düzdür. 1k ila 2k Hz arasındaki hafif artış nedeniyle, yüksek perdeli enstrümanlara biraz daha fazla bit eklenir. Yani evet, bazı enstrümanları düzgün bir şekilde kaydetmek için kullanabileceğiniz FIFINE bir mikrofondur. Dinamik bir mikrofonun olağandışı artikülasyonunun dezavantajı, ıslık sesinin yorucu olabilmesidir. Ancak çok daha kalın ve floke edilmiş pop filtresi sayesinde, kapsül hava üflemesinden sert bir şekilde etkilenmeyecek ve bu da ıslık sesinin önlenmesi sorununu azaltacaktır. Bu aynı zamanda patlayıcı seslerin azaltılmasına da yardımcı olur.

 

Tiz

En temiz sesi elde etmek için eksen dışı yerleşime biraz daha dikkat etmeniz yeterlidir. Tıslamalar çözüldükten sonra, siz ve dinleyicileriniz üstteki parlak ve havadar sesin ve hatta bazı ışıltıların keyfini çıkarmak için kalbinizi ve kulaklarınızı koyabilirsiniz. Yayınlamayı ve seslendirmeyi bir kenara bırakın, işlenmemiş odanızda bir şarkı cover'ı kaydetmeyi planlıyorsanız, yine de fiyatına göre oldukça idealdir.

 

Fifine K688 XLR USB Dinamik Mikrofon Seti'nin Kutu İçeriği

 

- Fifine K688 Mikrofon

- Tripod Stand

- Usb Kablo

 

USB bağlantısı sayesinde sadece bilgisayarlarda kullanımla sınırlı değildir; PlayStation, Android veya iPhone cihazlara doğrudan bağlanabilmektedir. Üstelik Fifine K688’i XBOX ile bile uyumlu hale getirebilirsiniz. Kontrol cihazınıza bağlamak için 3,5 mm'lik bir TRRS kablosu bulun, bu sayede mikrofon Xbox'ınızla bile çalışacaktır.
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Resmi Distribütör Garantili
Etiketler
Fifine, Fifine K688, Fifine K688 XLR, Fifine K688 XLR USB, Fifine K688 XLR USB Dinamik, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Oyuncu Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Yayıncı, Fifine K688 XLR USB Dinamik Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Dinamik Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Dinamik Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Dinamik Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Oyuncu, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Yayıncı, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Oyuncu Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Yayıncı, Fifine K688 XLR USB Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Bilgisayar, Fifine K688 XLR USB Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR USB Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Yayıncı, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Bilgisayar, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Oyuncu Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Yayıncı, Fifine K688 XLR Dinamik Yayıncı Bilgisayar, Fifine K688 XLR Dinamik Yayıncı Bilgisayar Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Yayıncı Mikrofonu, Fifine K688 XLR Dinamik Bilgisayar, Fifine K688 XLR Dinamik Bilgisayar Mikrofonu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR