FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu
FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu
FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu

FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu

Marka : Fifine
Para Puan : 200
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺1.690,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.499,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682169124104

Tak çalıştır kullanılabilen ve fiyat performans canavarı Fifine mikrofonları deneyin. FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu 24 ay resmi Türkiye garantisi ve piyasadaki en iyi fiyatı ile StartOyun web sitesi ve mağazasında sizleri bekliyor. Satın al işlemi ile sahip olabileceğiniz bu mikrofon kaliteli malzemesi ve premium diyaframı ile hizmetinize sunuldu. 

ADET :

FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu

 

FIFINE K669B Profesyonel Stüdyo Kayıt Mikrofonu Giriş seviyesinde fiyatlandırılmış bir USB mikrofon, başlangıç ​​seviyesindekilere iyi hizmet etmelidir: deneyimli bir ses mühendisinin bilgi ve becerilerine sahip olmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken fişe takmak, bilmeniz gereken tek şey işe yarayıp yaramadığı. FIFINE K669B tam olarak bu tür bir USB mikrofondur. Mac, Windows veya Play Station ( Xbox ile çalışmaz) ile bağladıktan ve yazılım ayarında varsayılan cihaz olup olmadığını kontrol ettikten sonra , ter dökmeden işinize başlayabilirsiniz. Kusursuz kurulum bir bilgisayarda ve oyun konsolunda durmaz, aynı tür uyumluluk cep telefonlarıyla bağlantıda bulunabilir . Bir USB adaptörüyle (tip C/mikro USB/aydınlatıcı erkekten A tipine kadar), hızlı bir kayıt stili için Android, iPhone ve iPad-inizden en iyi ses kalitesini elde edebilirsiniz.

Fifine mikrofonların sahip olduğu kaliteli malzeme yapısı ve premium diyaframı ile ister şarkı kaydedin isterseniz de toplantılarınızı gerçekleştirin. Dikey ve yatay ayarlanabilir yapısı ile hangi masaya oturursanız oturun sesinizi mükemmel açıdan alabilecek ve size büyük kolaylık sağlayacak. Küçük ve taşınabilir olan K669 her nereye giderseniz gidin kolaylıkla taşıyıp istediğiniz yerde oyununuza ve yayınınıza başlayabilirsiniz. Instagram Canlı Yayın Mikrofonu, Tiktok Canlı Yayın Mikrofonu, Twitch Canlı Yayın Mikrofonu, Youtube Canlı Yayın Mikrofonu). Her zaman sesin en saf halini elde etmeyi hedefleyen Fifine Mikrofonlar şarkı kaydı (Audacity, Cakewalk, Logic Pro, Garageband vb.), Skype, Zoom Discord toplantıları, Podcast, Twitch yayını, Youtube, Tiktok, Ders Sunumu, Seslendirme gibi birçok ses kaydı içeren uygulamalar için oldukça iyi bir tercihtir.

 

Mobil Cihazlar İle Uyumlu USB-A to Lightning çevirici veya USB-A to Type-C çevirici ile bu tipte girişlere sahip mobil cihazlara ve ilgili telefonlara doğrudan bağlantı yapılabilmektedir. 

Ayarlanabilir Ses Seviyesi Sahip olduğu ses seviyesi ayarı size yayınızı veya kaydınızı aksatmadan en kolay şekilde ses seviyesini alçaltıp yğkseltme imkanı sunar.

Sağlam Ve Esnek Yapı Fifine K669B USB Mikrofonun sahip olduğu parlak dış yüzeyi, metalik siyah kaplamadan değil, profesyonel bir his veren ve aynı zamanda ezilme riskini azaltan gerçek tamamen metal gövdeden kaynaklanmaktadır.

 

Uyumluluk Windows, Mac, Tablet, Telefon ve hatta bir PlayStation konsolunda tak-çalıştır özelliği varsa tek yapmanız gereken mikrofonunuzu doğru yere takmak!

Sesinizi karşınızdakine ulaştırmanın en hızlı ve en pratik yolu.

* USB-A to Lightning çevirici veya USB-A to Type-C çevirici ile bu tipte girişlere sahip mobil cihazlara ve ilgili telefonlara doğrudan bağlantı yapılabilmektedir.

Canlı Yayınların Vazgeçilmezi

Her zaman sesin en saf halini elde etmeyi hedefleyen Fifine Mikrofonlar şarkı kaydı (Audacity, Cakewalk, Logic Pro, Garageband vb.), Skype, Zoom Discord toplantıları, Podcast, Twitch yayını, Youtube, Tiktok, Ders Sunumu, Seslendirme gibi birçok ses kaydı içeren uygulamalar için oldukça iyi bir tercihtir.

 

Teknik Özellikler

Tipi: Condenser

Deseni: Cardioid

Frekans Tepkisi : 20Hz-27kHz

Hassasiyet: -34±3dB (at 1kHz) (1kHz’de)

Bit Rate & Sample Rate: 16 bit 48kHz

S/N Oranı: ≥-78dBA

Güç Kaynağı: 5V USB gücü

Çıkış Bağlantısı: USB-A 2.0

Ağırlığı: 565 gr.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Resmi Distribütör Garantili
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR