Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon +  Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası (50x50)
Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon +  Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası (50x50)

Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon + Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası (50x50)

Marka : Fifine
Para Puan : 200
Fiyat : ₺2.499,00(KDV Dahil)

Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon +  Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası (50x50), şimdi 24 ay resmi Türkiye garantisi ile StartOyun'da satışta. Taksitli ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo.

ADET :

Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon +  Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası (50x50)

 

Yayıncı Karakterine Bürün

Yayınınızı ilgi çekici yapın. Fifine Ampligame Windows, Mac ve Playstation oyun konsoluna desteği mevcuttur. Eğer isterseniz desteği mobile kadar genişletebilirsiniz. Fifine Ampligame USB Mikrofon sayesinde ortamınızın havası değişecek. RGB renk paletinden ulaşan mükemmel aydınlatması ile odanız artık hiç olmadığı kadar havalı. Ampligame modelleri tam bir tasarım harikasıdır, Ampligame’i ilk görenler kablosuz bir mikrofon zannedebilir ancak bütün bağlantı girişleri mikrofonun görünmeyen arka kısmından yapıldığı için kötü kablo görüntüsüne son! Masanızın üzerinde veya kol standa bağlı duran mikrofonunuz artık çok daha derli toplu görünecek. Mikrofonun alt kısmına mükemmel şekilde yerleştirilmiş ve belki de gözünüze hiç çarpmayan kazanç ayarı knob’u sayesinde sesinizi rahatça kontrol edin. İstenmeyen durumlarda ne yapacağım? Merak etmeyin, Fifine Ampligame Mikrofon tasarlanırken bütün bunlar düşünüldü. İşte tam olarak bu nedenle mikrofonun tepe noktasına mükemmel hassasiyette bir susturma/mute butonu yerleştirildi. Böylelikle ufak bir hamle ile sesinizi dilediğiniz anda kapatıp açabilirsiniz. Ayrıca mikrofonun ne zaman kapalı olduğunu anlayabilmeniz için mikrofonu susturduğunuzda ışıkları kendiliğinden kapanır, böylelikle her şey çok daha anlaşılır. Fifine Ampligame modeli Type C bağlantı girişine sahiptir ve kablonun bilgisayarınıza/konsolunuza giden diğer ucu standart Type A olarak üretilmiştir. Böylelikle dünya standartlarında bir bağlantı tipine sahip olursunuz. Unutmayın Fifine ürünleri PC, MAC ve Playstation ile tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır! Ayrıca dilerseniz doğru bir çevirici ile Ampligame'i mobil cihazlara uyumlu hale getirmek de mümkün.

 

Partinin Havalısı Geldi !

 

Yayın esnasında izleyicilerinizden kısık ses veya yüksek ses yorumları alıyorsanız oyunuzdan ayrılmaya gerek kalmadan mikrofon üzerinden kolayca ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Fifine Ampligame’in üstünde susturma tuşu da vardır. Susturma özelliği özellikle yayınlar esnasında beklenmedik olaylar için oldukça kullanışlı bir özelliktir. Fifine Ampligame USB Mikrofon ona 10-15cm uzaklıkta konumlandığınızda size mükemmel bir ton verir, tek yapmanız gereken sesinizin tonuna göre mikrofon kazancını ayarlamaktır. Cardioid kutup deseni sayesinde arka plandaki gürültüleri hiç dert etmenize gerek kalmaz. Mikrofon ön yüzünden gelen sesleri yakalamak için tasarlanmıştır. Arkasındaki veya yanındaki seslerden olabildiğince kendisini izole eder ve size en iyi sesi sunar.

 

Seslendirme ve Kayıt

 

Kapsülün boyutu 16mm ve mikrofonun alabileceği en az sinyal sesi de 60Hz’dir. Bu iki özellik sayesinde takımınızdaki oyuncular sizleri çok rahat anlayabilecek çünkü uygulamalarda sesinizin iletilmesi için tiz sesler çok önemlidir. Fifine Ampligame arkaplan seslerini de engellemekte mükemmel bir iş başarıyor. İpucu: Arkaplan seslerini en aza indirmek için mikrofonla aranızda en az 5 inç olması her zaman tavsiye edilir. 16mm kapsülü sayesinde en detaylı sesleri yakalayabilen Fifine Ampligame yayıncılar ve oyuncular için mükemmel bir seçim. Mühendislerimiz Ampli game’in frekans aralığını ayarlarken tam olarak en berrak ve temiz sesi nasıl elde edilebileceğine odaklandı. Böylelikle mikrofondan alacağınız performans kirli ve hışırtılı değil temiz ve berrak bir ses olarak ortaya çıktı.

 

Heyecan Verici Atmosfer Yaratın

 

Fifine Ampligame masanıza konulduğunda kablosuz bir mikrofon gibi gözükecek çünkü kablo düzeni sayesinde mikrofon arkasında bilgisayarınıza direkt bağlanacak. Mikrofonu taktığınız zaman çalışıp çalışmayacağını anlamanın en iyi yolu sesinizi kaydetmektir ama Fifine Ampligame kullanıyorsanız bunu daha kısa bir yolu var. Mikrofon takıldığında RGB ışıkları yanıyorsa bu, mikrofonun USB’den gücü aldığının ve kullanıma hazır olduğunun işaretidir. RGB ışıkları ise sabit kalmıyor. 4 tane tür arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Fifine Ampligame gülücük desenli çıkartılabilir bir pop filtreye sahiptir. Gülücük yüzünüze karşı sırıtsa da patlayıcı seslere karşı çok sinirlidir ve neredeyse tamamını engeller. Onun dışında pop filtre sayesinde mikrofon kapsülü tozlanmaya karşı korunmuş olur. Fifine Ampligame’e shockmount entegre edilmiş gibi gözükse de durum aslında böyle değildir. Normal shockmountlara nazaran lastik bantlarla desteklendiğinden sarsılma sesleri engellenir. Ayrıca lastik bantlar oldukça elastik olduğu için mikrofonu istediğiniz konuma rahatlıkla getirebilirsiniz.

 

Fifine Ampligame RGB USB Mikrofon Seti

 

Teknik Özellikler ve Paket İçeriği

 

Mikrofon Tipi : Condenser

Polar Pattern : Cardioid

Kapsül Boyutu : 16mm

Bağlantı Türü:USB Type-C’den (mikrofon) type-A 2.0’a(bilgisayar)

Güç Tüketimi: USB power (Voltage: 4.75V-5.25V, Current: 50mA-80mA)

Bit Hızı : 16-bit/24-bit Sample Değeri : 44.1kHz-192kHz

Frekans Aralığı : 60Hz-18kHz S/N Değeri : 1kHz﹥70dB

Hassasiyet : -40±3dB

 

Fifine Ampligame RGB USB Mikrofon Seti Paket İçeriği

 

1 Adet Fifine Ampligame RGB USB Mikrofon

1 Adet Shock Mount

1 Adet Mikrofon Bağlantı Kablosu

1 Adet 3 Ayaklı Metal Mikrofon Standı

1 Adet Pop Filtre

1 Adet Kullanım Kılavuzu

 

 

Etiketler
Fifine, Fifine Ampligame, Fifine Ampligame A6v, Fifine Ampligame A6v Siyah, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Ayaklık 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Stand 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Ayaklık, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Ayaklık Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Ayaklık Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Ayaklık 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Tipi 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Ayaklık, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Ayaklık Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Ayaklık Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Ayaklık 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand Sehpası 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Stand 50x50, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Ayaklık, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Ayaklık Sehpası, Fifine Ampligame A6v Siyah Yayıncı Oyuncu Rgb Usb Mikrofon Acro D1 Masa Ayaklık Sehpası 50x50,
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR