Days Gone Ps4 Oyunu
Days Gone Ps4 Oyunu

Days Gone Ps4 Oyunu

Marka : Sony
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
Barkod : 711719796718

Days Gone Ps4 Oyunu

ADET :

Days Gone

Ucuz fiyatı ile Days Gone, Bend Studio tarafından geliştirilen; PlayStation 4 ve Microsoft Windows için Sony Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürülen, 2019 senesine ait bir aksiyon-macera, hayatta kalma ve korku oyunudur. Küresel bir pandeminin başlamasından iki yıl sonra, kıyamet sonrası bir Oregon'da yer alan eski kanun kaçağı-drifter Deacon St. John, karısı Sarah'nın hala hayatta olma olasılığını keşfeder ve bu da Deacon'ı onu bulma arayışına götürür.

 

En iyi fiyat sunan Days Gone, oyuncunun açık dünya ortamını keşfedebileceği üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncular ateşli silahları, yakın dövüş silahlarını ve doğaçlama silahları kullanabilir; düşman insanlara ve Freakers olarak bilinen yamyam yaratıklara karşı savunmak için gizliliği kullanabilirler. Önemli bir oyun sistemi, oyuncu karakterinin birincil ulaşım modu ve mobil envanter olarak kullanılan Deacon'ın motosikletidir.

 

Başlangıçta, 2018 senesi için planlanan Days Gone, takas ve taksit imkanları ile rakipsiz fiyat sunan Start Oyun üzerinden satın alınabilir. Bu oyun ayrıca birkaç kez ertelenmiştir. Oyun, sonunda 26 Nisan 2019'da yayımlanmıştır. Piyasaya sürüldükten sonra, hikaye, karakter geliştirme eksikliği ve çeşitli teknik sorunlara rağmen açık dünya yönü, oynanış ve Sam Witwer'ın Deacon olarak performansını öven eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır. Buna rağmen Days Gone, hoş bir başarı elde etmiştir.

 

Sony şirketinin Horizon Zero Dawn oyununun ardından Microsoft Windows'a daha fazla birinci taraf içeriği getirme çabalarının bir parçası olarak Days Gone, 18 Mayıs 2021'de bilgisayarlara da gelmiştir. Bu oyun, kıyamet sonrası açık bir dünyada geçen, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera, hayatta kalma ve korku oyunudur. Oyuncu, vahşi kamplara giden yolda yaşamı tercih eden eski bir ABD Ordusu 10. Dağ Tümeni, Afganistan Savaşı gazisi ve kanun kaçağına dönüşmüş bir driftçi ve ödül avcısı olan Deacon St. John'u (Sam Witwer) kontrol ediyor.

 

Oyuncu; gizlilik mekanikleri, uzun ve kısa menzilli silahlar kullanmak gibi çeşitli şekillerde hedefleri tamamlayabilir. Dinamik bir hava sistemi ve gündüz-gece döngüsü, Freaker'ları gündüzleri zayıf ve yavaş, geceleri ise hızlı ve agresif hale getirir. Deacon'ın ana ulaşım aracı, diğer parametrelerin yanı sıra hızını, dayanıklılığını veya manevra kabiliyetini artırmak için parçalarla değiştirilebilen bir motosiklettir. Oyuncu, uzun süreli kullanımdan sonra tamir edilebilecek silahlar üretebilir. Oyuncu, önceden hazırlanmış silahları düşmanlardan alabilir. Oyuncu, savaş verimliliğini artırmak için yeni eşyalar üretebilir.

 

Days Gone, karışık eleştirilere rağmen önemli satış başarıları elde etti

 

Karışık eleştirilere rağmen Days Gone, piyasaya sürüldüğü hafta Birleşik Krallık'ta en çok satan fiziksel oyun oldu. Arka arkaya üç hafta boyunca tüm format satış listelerinde en çok satan yazılım sürümü olmaya devam etti. Days Gone, ayrıca İsviçre'deki perakende listelerinde art arda üç hafta boyunca orada kaldığı bir numaradan çıkış yaptı.

 

Avantaj ve fırsat ürünü olan Days Gone, Japonya'da lansmanında PlayStation 4'e özel iki oyun olan God of War ve Horizon Zero Dawn'dan daha fazla sattı. God of War ve bir başka özel PlayStation 4 oyunu The Last Guardian'ın ömür boyu satışlarını aşmaya devam etti. Lansmanından sonraki ilk üç gün içinde yaklaşık 114.319 fiziksel birim sattı. Kuzey Amerika'da ise Days Gone, Nisan ayı için Mortal Kombat 11'in ardından en çok satan ikinci video oyun yazılımı oldu.

 

Hemen alabileceğiniz Days Gone, Nisan 2019'da Kuzey Amerika'da en çok satan ikinci video oyun yazılımı olmayı sürdürdü. Haziran 2019'a kadar, yılın en çok satan sekizinci video oyunu oldu. ABD'de 2019'un en çok satan 19. oyunuydu. Oyun direktörü Jeff Ross'a göre Days Gone, Bend Studio'nun önceki tüm oyunlarının toplamından daha fazla kopya sattı.

 

Yeni çıkacak olan Playstation 4 oyunları ve "kullanılmış ucuz fiyatlı 2.el" oyunları bulabileceğiniz, fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz "Playstation 4 Oyunları" kategorimize buradan ulaşabilirsiniz. Oyun türler, dil, garanti durumu, oyunun markası, oyunun çıkış tarihi gibi filtrelemeler yaparak aradığınız oyuna kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Eğer bir Playstaion 5 konsoluna sahipseniz uygun fiyatlı Ps5 konsollarını görebilmek için buraya, Ps5 oyunlarını görüp karşılaştırma yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Start Oyunda "Nintendo Switch Ürünleri" ve " Xbox Ürünleri" cazip fiyatlı, garantili olarak satışa sunulmuştur. Xbox ürünlerini görebilmek için buraya, Nintendo Switch ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Dil
Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler