The Quarry Ps5 Oyunu
The Quarry Ps5 Oyunu

The Quarry Ps5 Oyunu

Marka : 2k
Para Puan : 300
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.149,00(KDV Dahil)

The Quarry Ps5 Oyunu Türkçe altyazı seçeneği ile 10 Haziran 2022 tarihinde çıkışını yapıyor. Yaz kampının son günlerinde güneş batarken Hackett's Quarry 'nin genç danışmanları bir kutlama partisi verir. Gençlerin parti planları öngörülemeyen bir korku gecesine döner. Kampta çocuk yok. Yetişkin yok ve kural yoktur. Partinin her bir katılımcısının ilişkileri hayal edilemez bir seçim baskısı ile değişecektir. Bu karmaşık seçimler arasında hikayenizi şekillendirerek heyecanlı bir sinama hikayesi oynayacaksınız. En iyi fiyat garantisi ile satın alabileceğiniz The Quarry oyununa dilerseniz PS5 oyun takas hizmetimizin avantajı ile de sahip olabilirsiniz.

ADET :

The Quarry Ps5 Oyunu

 

The Quarry Ps4 Oyunu Türkçe altyazı seçeneği ile 10 Haziran 2022 tarihinde çıkışını yapıyor. Yaz kampının son günlerinde güneş batarken Hackett's Quarry 'nin genç danışmanları bir kutlama partisi verir. Gençlerin parti planları öngörülemeyen bir korku gecesine döner. Kampta çocuk yok. Yetişkin yok ve kural yoktur. Partinin her bir katılımcısının ilişkileri hayal edilemez bir seçim baskısı ile değişecektir. Bu karmaşık seçimler arasında hikayenizi şekillendirerek heyecanlı bir sinama hikayesi oynayacaksınız. En iyi fiyat garantisi ile satın alabileceğiniz The Quarry oyununa dilerseniz PS4 oyun takas hizmetimizin avantajı ile de sahip olabilirsiniz.

 

İndirimli fiyat seçeneği ve kampanyalarımızı takip ederek bu sinametik oyunu oynayabilirsiniz. Yeni yüz yakalama, filmsel ışıklandırma teknikleri ve Hollywood yetenekli oyuncu kadrosunun performansını görebileceğiniz bu yapım daha önce çok beğenilen Until Dawn ile benzerlik gösterir. Oyuna sinematik gösterim ve seçim kararları ile farklı sonlar sunabilen bu tür şimdi oyuncuları bekliyor.

 

Çevrimiçi oyun seçeneği ile oyununuza 7 farklı arkadaşınızı davet edebilir arkadaşlarınızla korkunun en dibini görebilirsiniz. Her oyuncu 7 farklı parti karakterini seçebilir ve eylemlerini kontrol edebilir.

 

Ps5 Yükseltmesi
Var
Dil
Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Rol Yapma (RPG)
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler