The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu
The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu

The Last of Us Part 2 Ps4 Oyunu

Para Puan : 100
Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
Barkod : 711719340706

En çok ve en hızlı satış rakamları ile dikkat çeken The Last of Us Part II, kıyamet sonrası vahşi bir dünyada geçen hayatta kalma-korku-aksiyon türünde bir oyundur. Bu oyunu en ucuz fiyatı ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan Ps4 ve Ps5 oyunlarınızla takas yapabileceğinizi unutmayın. Start Oyunda hızlı ve güvenli alışveriş yapabilir, kampanya dönemlerini takip edip avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.

 

Not: Web sitemizdeki fiyatlar mağazamızda değişkenlik gösterebilir

ADET :

The Last of Us Part 2

En ucuz fiyatı ile Start Oyun üzerinde bulunabilecek olan The Last of Us Part II, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürülen 2020 tarihli bir aksiyon-macera oyunudur. The Last of Us (2013) yapıtından beş yıl sonrasını konu alan bu oyun, iki oynanabilir karaktere odaklanıyor. Bir trajedi yaşadıktan sonra intikam almak için yola çıkan Ellie ve milisleri ile dini bir tarikat arasındaki çatışmaya karışan bir asker olan Abby. Oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor ve oyuncunun ateşli silahlar, doğaçlama hazırlanan silahlar ve gizlilikle insan düşmanları ve hem yamyam, hem de zombi benzeri yaratıklarla savaşmasına izin verir.

 

PlayStation 4 ve PlayStation 5 için fiyat bilgileri alabileceğiniz Start Oyun aracılığı ile de satılan The Last of Us Part II oyununun geliştirilme süreci, The Last of Us Remastered oyununun yayımlanmasından kısa bir süre sonra, 2014 senesinde başlamıştır. Neil Druckmann, kreatif yönetmen olarak projeye geri döner ve hikayeyi Halley Gross ile birlikte yazar. Oyunun intikam temaları, Druckmann'ın İsrail'de büyüdüğü dönemlerdeki deneyimlerinden ilham almıştır. Ashley Johnson, Ellie rolünü yeniden canlandırırken; Laura Bailey, Abby olarak rol aldı. Performansları, hareket ve sesin eşzamanlı kaydını içeriyordu. Geliştiriciler, oyunun hazırlanma sırasında PlayStation 4 konsolunun teknik yeteneklerini zorladı. Gustavo Santaolalla da beste yapmak ve müziği icra etmek için geri döndü.

 

Kısmen COVID-19 pandemisi nedeniyle bazı gecikmelerin ardından The Last of Us Part II, 19 Haziran 2020 tarihinde yayımlandı. Hikayelerin analtımı ve transseksüel bir karakterin temsili, eleştirmenleri ve oyuncuları kutuplaştırdı. Metacritic üzerinde belirli sahnelere ve bölümlere yönelik bazı oyuncu eleştirileriyle birlikte inceleme bombardımanına konu oldu; oyunu çevreleyen söylemlerin düşmanca hale geldiği gözlemlendi. Oyun, piyasaya sürüldüğü hafta sonunda dört milyondan fazla satarak en çok satan PlayStation 4 oyunlarından ve en hızlı satan PlayStation 4 konsolunun özel oyunlarından biri olmayı başardı. Oyun aynı zamanda çoğu Yılın Oyunu ödülünün rekorunu elinde tutuyor; ödül gösterileri ve oyun yayınlarından da çok sayıda övgü aldı.

 

The Last of Us Part II, etkileyici bir oynanış sunuyor

 

The Last of Us Part II, hayatta kalma ve korku türünün unsurlarını içeren, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncu, hikayeyi ilerletmek için binalar ve ormanlar gibi kıyamet sonrası ortamlardan geçer. Oyuncu, Cordyceps mantarının mutasyona uğramış bir türü tarafından enfekte olmuş düşman insanlara ve yamyam yaratıklara karşı savunmak için ateşli silahlar ve gizliliği kullanabilir. Kontrol, Ellie ve Abby arasında aralıklı olarak geçiş yapar; oyuncu ayrıca açılış sırasında Joel'i kısaca kontrol eder.

 

Oyuncu karakterinin çevik doğası, oyuna platform unsurları getirerek oyuncunun zıplamasına ve çapraz ortamlara tırmanmasına, savaş sırasında avantajlar kazanmasına olanak tanır. Oyuncu, belirli alanlara erişmek veya malzeme elde etmek için pencereler gibi cam nesneleri kırabilir. Oyundaki bazı alanlar at veya tekne ile gezilir. Savaşta, oyuncu tüfek ve yay gibi uzun menzilli silahları; tabanca ve revolver gibi kısa menzilli silahları kullanabilir. Oyuncu, pala ve çekiç gibi sınırlı kullanımlı yakın dövüş silahlarını da etkili bir şekilde kullanabilir. Aynı zamanda, düşmanların dikkatini dağıtmak veya onlara saldırmak için tuğla ve şişe fırlatabilir.

 

Toplanan öğeler, çalışma tezgahlarında silahları yükseltmek veya sağlık kitleri, Molotof kokteylleri ve geçici susturucular gibi ekipman yapmak için kullanılabilir. Oyuncu, bir yetenek ağacında becerilerini yükseltmek için takviyeler toplayabilir; çevrede bulunan eğitim kılavuzları, ek beceri ağacı dallarının kilidini açarak sağlık ölçer, üretim hızı ve mühimmat türleri gibi özelliklere yükseltme yapılmasına olanak tanır.

 

Oyuncu, düşmanlara doğrudan saldırabilse de, fark edilmeden saldırmak veya onları gizlice geçmek için gizliliği de kullanabilir.

Dinleme Modu; oyuncunun, duvarlar ve nesneler arasından görünen ana hatlar olarak belirtilen, yüksek bir işitme duyusu ve uzamsal farkındalık yoluyla düşmanları bulmasını sağlar.

Siper sisteminde, oyuncu savaşta avantaj elde etmek için engellerin arkasına çömelir ve ayrıca yüzüstü pozisyonda sürünerek düşmanlardan kaçabilir. Düşmanlar ise siper alabilir veya yardım isteyebilirler; oyuncunun dikkati dağıldığında, mühimmatın bittiği veya kavga halindeyken avantaj sağlayabilirler.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Dil
Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler