Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch Oyunu
Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch Oyunu

Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.199,00(KDV Dahil)
Barkod : 45496422899

Haziran 2021 tarihine kadar tüm zamanların en çok satış rakamına ulaşan Super Smash Bros Ultimate, şimdi Nintendo Switch için burada. Oyunu indirimli fiyatla yada "Switch Oyun Takas" sistemimizi kullanarak ucuza satın almanız mümkün. Oyun takas sistemi için buraya tıklayınız. Ayrıca tüm orjinal ve garantili Nintendo ürünlerine ulaşmak için buraya gidebilirsiniz.

ADET :

Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch

Super Smash Bros Ultimate rakipsiz fiyatı ile Super Smash Bros. Ultimate, Bandai Namco Studios ve Sora Ltd. tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Nintendo Switch için yayımlanan, 2018 senesine ait bir çapraz dövüş oyunudur. Nintendo 3DS ve Wii U için Super Smash Bros. yapıtının yerini alan, Super Smash Bros. serisinin beşinci oyunudur. Oyun, serinin geleneksel oyun tarzını takip eder. Çeşitli karakterlerden birini kontrol eden oyuncular, düşmanlarını zayıflatmak için farklı saldırılar kullanmalıdır. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara karşı bir hikaye modu da dahil olmak üzere çok çeşitli oyun modlarına sahiptir.

 

Güvenli ve hızlı sipariş seçeneği ile Super Smash Bros Ultimate, birkaç yeni gelenin yanı sıra önceki tüm Super Smash Bros. oyunlarından herkes dahil olmak üzere 80'den fazla oynanabilir dövüşçüye sahiptir. Liste, Nintendo maskotlarından üçüncü taraf marka karakterlerine kadar uzanıyor ve oyun, daha fazla savaşçı ve başka içerik ekleyen yayın sonrası indirilebilir içerikle destekleniyor.

 

3DSWii U konsollarının indirilebilir içeriğinin tamamlanmasının ardından oyunun tam geliştirmesi Aralık 2015'te başladı. Serinin yaratıcısı ve yönetmeni Masahiro Sakurai, 3DSWii U için oyunu geliştiren stüdyolar Bandai Namco Studios ve Sora ile birlikte geri döndü ve stüdyoların geri dönüşü hazırlık sürecini hızlandırdı. Sakurai'nin Super Smash Bros Ultimate ile amacı, bunun yol açacağı çeşitli geliştirme ve lisans sorunlarına rağmen önceki oyunlardan her karakteri dahil etmekti. Oyunun müziğine birçok tanınmış video oyunu müzisyeni katkıda bulundu ve Hideki Sakamoto ana tema olan Lifelight parçasını yazdı.

 

Nintendo, Mart 2018'de bir Nintendo Direct sırasında Super Smash Bros Ultimate oyununun sinyallerini verdi ve E3 2018'de tamamen duyurdu. Daha sonra 7 Aralık 2018'de piyasaya sürülmeden önce iki ek direktif aldı. Oyun evrensel beğeni topladı ve bazı eleştirmenler onu serinin en iyisi olarak nitelendirdi. Çevrimiçi modu eleştiri alsa da, içerik miktarını ve mevcut Smash oyun ögelerinin ince ayarını övdüler. Super Smash Bros Ultimate, Haziran 2021'e kadar neredeyse 25 milyon kopya satarak tüm zamanların en çok satan dövüş oyunu olmayı başardı.

 

Super Smash Bros Ultimate, en iyi dövüş deneyimlerinden birini sunuyor

 

Ücretsiz kargo, taksit ve takas imkanı sunan Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo oyunlarından ve diğer üçüncü taraf serilerinden karakterlerin birbirlerini bir arenadan atmaya çalışması gereken sekiz oyuncuya kadar bir dövüş oyunudur. Her oyuncunun, hasar aldıklarında yükselen, havada ve arena dışında fırlatılmalarını kolaylaştıran bir yüzde ölçeri vardır. Standart savaşlar üç zafer koşulundan birini kullanır.

Oyuncuların belirli bir süre içinde rakipleri yenerek en fazla puanı kazanmayı hedeflediği Süreli; oyuncuların belirli sayıda cana sahip olduğu ve ayakta kalan son oyuncu olmayı hedeflemesi gereken Stock ve oyuncuların onları yenmek için rakiplerinin sağlığını sıfıra indirmesi gereken Dayanıklılık. Oyuncular, kuralları kendi beğenilerine göre ayarlayabilir ve gelecekteki maçlar için ön ayar olarak kaydedebilir.

Oyuncular, düşmanlara saldırmak veya onlara güç vermek için çeşitli öğeleri kullanabilir, ayrıca Pokémon ve diğer oynanamaz karakterleri savaşta onlara yardımcı olmak için çağıran Poké Topları ve Yardım Kupaları ile birlikte bir deneyim yaşanabilir. Süreli maçlarda, puan kazanmak için belirli Assist Kupalarına saldırıp mağlup edilebilir. Her karakter ayrıca, bir Smash Ball elde ederek veya her ikisi de açılıp kapatılabilen özel bir sayaç doldurarak gerçekleştirilebilen güçlü bir Final Smash saldırısına sahiptir.

 

Oyun, temel oyunda bulunan 103 farklı aşamaya sahiptir ve ek olanlar DLC savaşçılarıyla birlikte gelir. Hepsi alternatif Battlefield ve Omega formlarında oynanabilir veya sahne tehlikelerini kaldırmak için değiştirilebilir. Stage Morph adlı yeni bir özellik, oyuncuların bir maç sırasında oyunun belirli aralıklarla değiştiği iki aşama seçmelerine olanak tanır. Diğer ince ayarlar, Cloud's Limit göstergesi gibi karaktere özgü yetenekler için yeni simgeler ve göstergeler içerir.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Dövüş Spor Platform
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler