Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu

Super Mario Party Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺1.199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.099,00(KDV Dahil)
Barkod : 0045496422981

Eskiden oynanan klasik masa oyunu daha fazla eğlence için Nintendo tarafından geliştirildi. Tahtanın etrafına toplanıp 4 oyuncuya kadar yada tek başınıza oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun modu ve yüzlerce mini oyunu içinde barındıran Super Mario Party, size sınırsız eğlence sunuyor. Bu ürün ve diğer konsol oyunlarındaki indirimlerimizi takip edip dilediğiniz oyunu uygun fiyata satın alabilirsiniz.

ADET :

 

Super Mario Party

Super Mario Party en ucuz fiyatı ile Start Oyun üzerinde dikkat çeken bu yapıt, NDcube tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Nintendo Switch için yayımlanan bir parti oyunudur. Mario Party serisinin on birinci ana ürünü olan bu oyun, Nintendo Switch fiyatı ile birlikte görüntülenebilir ve markanın tamamen yenilenmesi olarak tanımlandı. Bu yenilenme dahilinde, eski oyunlardan gelen oyun ögeleri geri getirip, tekrar canlandırırken; tamamen yeni sistemler de tanıtıldı. 5 Ekim 2018 tarihinde dünya çapında piyasaya sürüldü ve ay sonuna kadar 1,5 milyon kopya sattı. 31 Mart 2021 itibariyle oyun, dünya çapında 14,79 milyondan fazla sattı ve bu da onu Nintendo Switch konsolunda en çok satan on oyundan biri haline getirdi. Nintendo Switch için bir devam oyunu olan Mario Party Superstars ise 2021'de piyasaya sürülecek. Nintendo Switch oyun takas gerçekleştirebileceğiniz Start Oyun aracılığı ile Super Mario Party satın al.

 

Super Mario Party, nasıl oynanıyor?

 

Super Mario Party, on yıl ardından ilk kez, Mario Party 8 oyunundan beri ev konsolu yapıtlarında olmayan bir format olan geleneksel sıra tabanlı ve Mario Party tarzı oyun stiline geri dönüyor. Oyun bir Joy-Con ile oynanıyor. diğer oyuncuların çoklu oyunculu için ek kontrolörlere ihtiyacı varken, oyuncu başına tek bir kontrolcü sağlanabiliyor. Standart oyun modu olan Mario Party, oyun tahtasında sırayla gezinen dört oyuncu bulundurur. Oyuncunun sırası geldiğinde, tahtada kaç tane boşluk hareket ettiğini belirlemek için bir zar atılır ve toplanan ögeler, oyuncunun kaç tane boşluk taşıyabileceğini değiştirmek için kullanılabilir. Her alanın, sırasıyla üç jeton veren, mavi ve kırmızı alanlar ile oyuncuya yararlı veya yararsız sonuçlar veren iyi şans ve kötü şans alanları gibi benzersiz bir işlevi vardır.

Her oyuncu sırasını aldıktan sonra, yerlerine göre jeton veren bir mini oyunda yarışır. Mini oyunlar, 4 oyunculu herkes için ücretsiz, 2'ye 2 veya 3'e 1 eşleşmeler, hareket kontrolleri veya HD Rumble gibi kurallara ve oyun tarzına göre değişir. Tüm oyun modlarında toplam 80 adet mini oyun vardır ve hepsi serbest oyun bölümünde oyun tahtasından bağımsız olarak oynanabilir.

Bir yıldız, aynı anda rastgele bir yerde bulunur; ona ulaşan herhangi bir oyuncu, onu satın almak için on jeton harcayabilir. Oyunun sonunda en çok yıldıza ve jetona sahip olan oyuncu kazanır. Madeni paralar ayrıca oyuncuya kendi zar atışına ekleme, başka bir oyuncunun zar atışından çıkarma veya doğrudan yıldıza götürülecek altın bir boru kullanma gibi tahtada belirli avantajlar sağlamak için tek kullanımlık eşyalara harcanabilir.

 

Yepyeni özellikler, oyuncularla buluşuyor

 

Önceki ev konsolu oyunlarına kıyasla önemli bir fark, karaktere özel zar bloklarının tanıtılmasıdır. Her karakterin, standart zar bloğuna kıyasla farklı bir sayı seçimine sahip benzersiz bir alternatif zar bloğu vardır ve bu, biraz daha yüksek 3'lü şans, sadece çift sayıları yuvarlama ve yüksek bir yuvarlama için iyi bir şansa sahip, ancak eşit derecede bozuk para kaybetme şansına sahip şeklinde örneklendirilebilir.

Bir diğer önemli fark, Nintendo 3DS oyunu olan Mario Party: Star Rush yapıtının müttefik sisteminin dahil edilmesidir. Burada her oyuncu, listeden üç müttefik alabilir. Bu müttefikler oyuncunun zar bloğuna ek sayılar ekleyebilir, oyuncuya oyun süresince karaktere özel zar bloklarını ödünç verebilir ve bazı mini oyunlarda yardımcı olarak görünebilir.

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Platform
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler