Super Mario Odyssey Nintendo Switch Oyunu
Super Mario Odyssey Nintendo Switch Oyunu

Super Mario Odyssey Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 150
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 0045496420864

Eleştirmenlerden olumlu puanlar toplayan ve en çok satan Switch oyunları listesinin başında yer alan Super Mario Odyssey, şimdi en iyi fiyatıyla Start Oyunda. Oyunculara sağladığı özgünlük ve yaratıcılıkla öne çıkan bu yapımı size özel büyük indirimler ve ücretsiz kargo fırsatı ile satın alabilirsiniz. Switch oyun takası ile switch oyunlarınızı değiştirebilirsiniz. 

ADET :

Super Mario Odyssey Nintendo Switch

 

Super Mario Odyssey Super Mario Odyssey en ucuz Start Oyun ile satın alınır. Start Oyun, Nintendo Switch oyun takas yapabilir ve Nintendo Switch oyun fiyatları sunabilir. Bu oyun Nintendo tarafından Nintendo Switch için geliştirilen ve piyasaya sürülen bir 2017 senesine ait platform oyunudur. İnternet sitemiz aracılığı ile Super Mario Odyssey fiyatları öğrenilebilir. Super Mario serisinin bir oyunu olan bu yapıt, Mario ve Cappy'nin, Prenses Peach'i onunla zorla evlenmeyi planlayan düşmanı Bowser'dan kurtarmak için çeşitli krallıklarda yolculuk ederken yaşadığı maceraları anlatıyor. Önceki oyuncuların doğrusal oynanışının aksine, bu yapıt, Super Mario 64 ve Super Mario Sunshine yapıtlarında yer alan, öncelikle açık uçlu, 3D tipindeki platform mantığına geri dönüyor. Super Mario Odyssey satın al ve bu eğlenceye sen de katıl!

 

Super Mario Odyssey, serinin çekirdek oyuncularına hitap ediyor

 

Super Mario Odyssey, Nintendo şirketinin Eğlence Planlama ve Geliştirme bölümü tarafından hazırlanmıştır ve Super Mario 3D World oyununun 2013 senesinde piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geliştirmeye başlanmıştır. Geliştirme sırasında çeşitli fikirler ortaya çıktı ve hepsini birleştirmek için ekip, bir kum havuzu tarzı bir oynanış kullanmaya karar verdi. Sıradan bir oyuncu kitlesini hedefleyen New Super Mario Bros. ve Super Mario 3D World gibi önceki oyunların aksine ekip, Super Mario Odyssey yapıtını serinin çekirdek hayranlarına hitap edecek şekilde tasarladı.

 

Super Mario Odyssey, yaratıcılığına ve özgünlüğüne özellikle övgüyle, serinin en iyi oyunlarından biri olarak nitelendiren eleştirmenlerden beğeni aldı. Ayrıca yılın oyunu da dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. Oyun, Mart 2021 dönemine kadar 20 milyonun üzerinde kopya sattı ve onu en çok satan Nintendo Switch oyunlarından biri haline getirdi.

 

Super Mario Odyssey oyunundaki krallıklar, Super Mario 64 yapıtında bulunan keşif tabanlı seviye tasarımına geri dönmüştür. Her krallık, Odyssey'in güç kaynakları olan ve yeni krallıklara erişim sağlayan Power Moons olarak bilinen öğeleri elde etmek için çeşitli hedefleri arayan, temizleyen Mario'ya sahiptir. Her krallıkta dağınık olan kontrol noktası bayrakları, Mario'nun etkinleştirildikten sonra anında onlara doğru eğilmesine izin verir. Belirli seviyelerde, Mario'nun orijinal Super Mario Bros. yapıtındaki görünümüne benzer bir 2D şeklindeki yandan kaydırma ortamına yerleştirildiği düz bölgeler adı verilen alanlar bulunur.

 

Super Mario Odyssey sayesinde Mario, yeni yetenekler kazanıyor

 

Mario, üçlü atlama ve duvardan atlama gibi mevcut hareketlerine ek olarak, düşmanlara saldırmak ve geçici bir platform olarak kullanmak için Cappy adlı bir şapkaya sahiptir. Şapka, belirli nesnelere, düşmanlara veya oynanamayan karakterlere atıldığında Mario, yakalama olarak adlandırılan, benzersiz yetenekler kullanmasına izin vererek onları ele geçirebilir. Örneğin, büyük boşluklar arasında uçmak için bir Mermi Bill, nesneleri çiğnemek için bir Tyrannosaurus, elektrik kablolarına tırmanmak için Kıvılcım Pilon adlı bir elektrik cıvatası ve düşmanlara ateş etmek, geçiş için blokları kırmak için Sherm adlı bir tank yakalayabilir.

 

Joy-Con denetleyicilerindeki hareket kontrolleri kullanılarak bazı eylemler hızlandırılabilir, ancak Joy-Con, Nintendo Switch konsoluna takıldığında oyun tamamen oynanabilir. Oyun boyunca Mario, bazıları belirli hedefleri tamamlamak için gerekli olan yeni şapkalar ve kıyafetler gibi ögelere harcamak için para toplayabilir. Mario'nun sınırsız canı olmasına rağmen oyun, Super Mario Galaxy oyunlarına benzer bir sağlık sistemi kullanıyor; ölmenin tek cezası, on jetona kadar ödeme yapmaktır. Oyuncu ayrıca üç ekstra can puanı veren Life-Up Hearts olarak bilinen eşyaları da toplayabilir. Oyun ayrıca, ikinci bir oyuncunun Cappy'nin kontrolünü ele geçirdiği ve düşmanlara Mario'dan bağımsız olarak saldırabileceği ortak oyun özelliğine sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR