Super Mario 3D World Bowser's + Fury Switch Oyun fiyatı
Super Mario 3D World Bowser's + Fury Switch Oyun fiyatı

Super Mario 3D World Bowser's + Fury Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 1
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 045496594022

Nintendo Wii U konsolu için 2013 yılında üretilen serinin geliştirilmiş bir versiyonu olan Super Mario 3D World, hikayesi,seviye tasarımı,sunumu ve müzikleri ile beğeni topladı. Dünya çapında 6 milyona yakın satış rakamı yakalayan Super Mario 3D World oyununu satın alıp sizde bu eşşiz macera oyununa giriş yapabilirsiniz, nintendo switch oyunlarını en ucuza temin etmek ve takas yapmak için doğru adrestesiniz.

ADET :

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Nintendo Switch için geliştirilmiş bir port sürümü olan Super Mario 3D World + Bowser's Fury en ucuz fiyatı ile Start Oyun'da. Super Mario Bros. 35th Anniversary Nintendo Direct 2020 etkinliğinin bir parçası olarak 3 Eylül 2020 tarihinde duyurulan bu oyun, 12 Şubat 2021 tarihinde de Cat Mario ile birlikte dünya çapında piyasaya sürüldü. Bahsi geçen bu port, çevrim içi çoklu oyunculu bir seçenek, güçlendirmeler oluşturmak için Amiibo işlevi, oyun içi ekran görüntüleri almak için bir anlık görüntü özelliği ve Captain Toad seviyelerine dört oyunculu eşli oyunculu içerikler ekler. Diğer farklılıklar arasında, artırılan karakterlerin temel hızı ve başlangıçta artık durdurulan Miiverse hizmeti için tasarlanan oyun boyunca kilidi açılan pullar bulunur. Super Mario 3D World + Bowser's Fury satın al ve bu macerayı dene.

Nintendo Switch oyun takas yapabileceğiniz konsol için geliştirilmiş bir port sürümü olan Super Mario 3D World + Bowser's Fury, Super Mario Bros. 35th Anniversary Nintendo Direct 2020 etkinliğinin bir parçası olarak 3 Eylül 2020 tarihinde duyuruldu ve 12 Şubat 2021 tarihinde de Cat Mario ile birlikte dünya çapında piyasaya sürüldü. Bahsi geçen bu port, çevrim içi çoklu oyunculu bir seçenek, güçlendirmeler oluşturmak için Amiibo işlevi, oyun içi ekran görüntüleri almak için bir anlık görüntü özelliği ve Captain Toad seviyelerine dört oyunculu eşli oyunculu içerikler ekler. Diğer farklılıklar arasında, artırılan karakterlerin temel hızı ve başlangıçta artık durdurulan Miiverse hizmeti için tasarlanan oyun boyunca kilidi açılan pullar bulunur. Son olarak, artık anlık görüntü modunda ortamı süslemek için de kendileri kullanılabilir. Nintendo Switch fiyatı, Star Oyun tarafından alınabilir.

Bowser's Fury ile sunulan yeni hikaye, Mario'yu Lake Lapcat olarak bilinen bir yere götürüyor ve mürekkepli bir madde tarafından Fury Bowser'a dönüştürülen Bowser'ı durdurmak için Bowser Jr. ile birlikte çalışıyor. Ana hikaye modundan farklı olarak Bowser's Fury, açık dünya Super Mario oyunlarına benzer şekilde geniş bir serbest dolaşım alanında geçiyor. Bu hikaye modunda Mario, Cat Shines'ı geri almak için adaları keşfetmelidir. İkinci bir oyuncu tarafından kontrol edilebilen Bowser Jr., Mario'ya boya fırçasını kullanarak düşmanlara saldırmak ve sırları açığa çıkarmak için yardım edebilir. Ara sıra, Fury Bowser uyanır ve saldırmaya başlar, adayı belirli yerlerde dönüştürür. Mario, Cat Shines toplayarak, Super Bell'in büyük bir versiyonu olan Giga Bell'e erişim kazanır ve bu, Mario'yu Giga Cat Mario'ya dönüştürür ve böylece Fury Bowser'ı yenebilir

 

Biraz da Super Mario 3D World oyununun temelinden bahsedelim

Super Mario 3D World, Nintendo tarafından Nintendo Wii U için Kasım 2013 senesinde geliştirilen ve piyasaya sürülen bir platform oyunudur. Super Mario serisinin altıncı orijinal üç boyutlu platform oyunudur ve Super Mario 3D Land yapıtının (2011) devamıdır. Oyun, Mario ve arkadaşlarının Sprixie Krallığı olarak bilinen diyarı işgal eden Bowser'dan Sprixies adlı peri benzeri yaratıkları kurtarmaya çalışmasını konu alıyor. Oyun, serinin önceki bölümlerine benziyor; oyuncular Bowser'a ulaşmak için bireysel seviyelerden geçiyor.

Oyunda bir karakter seçicinin yanı sıra oyuncuyu bir kediye dönüştüren, duvarlara tırmanmalarını ve tırmalama saldırısı kullanmalarını sağlayan Super Bell adlı bir güçlendirme tanıtılıyor. Ek içeriğe sahip geliştirilmiş bir port olan Super Mario 3D World + Bowser's Fury ise 12 Şubat 2021 tarihinde Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Super Mario 3D World, seviye tasarımı, sunumu, tekrar oynatma değeri ve film müziği ile beğeni topladı, ancak bazı eleştirmenler çok oyunculu modda kullanışsız kamerasını kınadı. Oyunun Nintendo Wii U versiyonu Eylül 2020 itibariyle dünya çapında 5,8 milyondan fazla sattı ve konsol için en çok satan ikinci oyun oldu. Mart 2021 itibariyle, Nintendo Switch versiyonu dünya çapında 5,5 milyondan fazla satmıştı. Her iki versiyon arasında dünya çapında toplam 11.45 milyon adet satıldı.artık anlık görüntü modunda ortamı süslemek için de kendileri kullanılabilir.

 

Etiketler
Super Mario 3D, Super Mario 3D World, Super Mario 3D World Bowsers, Super Mario 3D World Bowsers Fury, Super Mario 3D World Bowsers Fury Nintendo, Super Mario 3D World Bowsers Fury Nintendo Switch, Super Mario 3D World Bowsers Fury Nintendo Switch Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Fury Nintendo Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Fury Switch, Super Mario 3D World Bowsers Fury Switch Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Fury Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Nintendo, Super Mario 3D World Bowsers Nintendo Switch, Super Mario 3D World Bowsers Nintendo Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Switch, Super Mario 3D World Bowsers Switch Oyunu, Super Mario 3D World Bowsers Oyunu, Super Mario 3D World Fury, Super Mario 3D World Fury Nintendo, Super Mario 3D World Fury Nintendo Switch, Super Mario 3D World Fury Nintendo Oyunu, Super Mario 3D World Fury Switch, Super Mario 3D World Fury Switch Oyunu, Super Mario 3D World Fury Oyunu, Super Mario 3D World Nintendo, Super Mario 3D World Nintendo Switch, Super Mario 3D World Nintendo Switch Oyunu, Super Mario 3D World Nintendo Oyunu, Super Mario 3D World Switch, Super Mario 3D World Switch Oyunu, Super Mario 3D World Oyunu, Super Mario 3D Bowsers, Super Mario 3D Bowsers Fury Nintendo, Super Mario 3D Bowsers Fury Nintendo Switch, Super Mario 3D Bowsers Fury Nintendo Switch Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Fury Nintendo Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Fury Switch, Super Mario 3D Bowsers Fury Switch Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Fury Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Nintendo, Super Mario 3D Bowsers Nintendo Switch, Super Mario 3D Bowsers Nintendo Switch Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Nintendo Oyunu, Super Mario 3D Bowsers Switch, Super Mario 3D Bowsers Switch Oyunu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR