Sniper Elite 5 Ps5 Oyunu
Sniper Elite 5 Ps5 Oyunu

Sniper Elite 5 Ps5 Oyunu

Marka : Rebellion
Para Puan : 300
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)

Sniper Elite 5 Ps5 Oyunu şimdi sadece StartOyunda. En iyi fiyat ve ps5 oyun takas işlemi ile dilediğiniz oyun/konsol/aksesuar alımlarınızı ücretsiz kargo seçeneği ile buradan gerçekleştirebilirsiniz.

ADET :

Sniper Elite 5 Ps5 Oyunu

 

Yeni Sniper Elite 5 oyununda sizleri neler bekliyor ?

 

- Yaşayan, sürükleyici bir ortamı yeniden yaratmak için fotogrametri kullanılarak birçok gerçek dünya konumu ele geçirildi ve çoklu sızma ve çıkarma noktaları ve öldürme listesi hedefleri, her görevde yepyeni bir bakış açısı sağlıyor. 

Cephane ve eşyaları paylaşmanıza, emirler vermenize ve birbirinizi iyileştirmenize olanak tanıyan gelişmiş kooperatif mekanikleriyle Nazi komplosunu tek başınıza üstlenin veya bir ortakla birlikte çalışın

 

GELİŞMİŞ GUNPLAY FİZİKLERİ VE GEÇİŞ

- Mükemmel görüş noktasına ulaşmak veya keskin gözlü bir gözetleme yerinin yanından gizlice geçmek için çelik halatları kullanın, yokuşlardan aşağı kaydırın ve çıkıntılar boyunca yalpalayın. Hedefe nişan alırken yerçekimi, rüzgar ve kalp atış hızı ile birlikte tüfek stoğu ve namlu seçeneklerinde faktör.

 

YÜKSEK KALİBRE ÖZELLEŞTİRME

 

- Silahınızın neredeyse her yönünü özelleştirmek ve yükseltmek için çalışma tezgahlarını kullanın - dürbünleri, stokları, namluları, şarjörleri ve daha fazlasını değiştirin. Tüfekler, ikincil silahlar ve tabancaların hepsi çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Bunun da ötesinde, zırh deliciden ölümcül olmayana kadar hedefinize uygun cephaneyi seçebilirsiniz.

 

İstila Modu

 

- PvP VE CO-OP'DA KAMPANYA DÜŞÜŞÜ

 

- Bir Eksen keskin nişancısı olarak başka bir oyuncunun Kampanyasını istila edin ve ölümcül bir kedi ve fare oyununa katılın, avınızı takip ederken mücadeleye yeni bir boyut kazandırın. Alternatif olarak, Karl olarak yardım isteyebilir ve zor bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olması için ikinci bir keskin nişancı bırakmasını sağlayabilirsiniz.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Aksiyon,Macera FPS
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler