Benzer Ürünler
Saints Row Ps5 Oyunu
Saints Row Ps5 Oyunu

Saints Row Ps5 Oyunu

Para Puan : 250
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)

Saints Row Ps5 oyunu ile Güneybatı Amerika'nın suçla dolu dünyasına dalın. İndirimli oyun satışı ve Ps5 oyun takas işlemi ile yeni çıkan oyunları oynama fırsatı burada.

ADET :

Saints Row Ps5 Oyunu

Saints Row Ps5 oyunu ile Güneybatı Amerika'nın suçla dolu dünyasına dalın. İndirimli oyun satışı ve Ps5 oyun takas işlemi ile yeni çıkan oyunları oynama fırsatı burada.

 

 

Saints Row oyununda bizleri neler bekliyor?

 

Güneybatı Amerika'nın kalbindeki canlı bir kurgusal şehir olan Santo Ileso'ya hoş geldiniz . Suçla dolu bir dünyada, kanunsuz grupların güç için savaştığı bir dünyada, bir grup genç arkadaş, Self Made olma hedefinde zirveye yükselirken kendi suç girişimlerine başlarlar. Geleceğin Patronu olarak, yanınızda Neenah, Kevin ve Eli ile The Saints'i oluşturacaksınız ve Santo Ileso sokaklarında imparatorluğunuzu kurarken ve şehrin kontrolü için savaşırken Los Panteros, The Idols ve Marshall ile karşılaşacaksınız. şehir. Nihayetinde Saints Row, yeni kurulan bir şirketin hikayesidir, sadece The Saints'in içinde bulunduğu iş suç olur.

 

Tuhaf Vahşi Batı'yı keşfedin

Şimdiye kadarki en büyük ve en iyi Saints Row oyun alanı olan Santo Ileso'ya dalın, Güneybatı Çölü'nün engin ve görkemli güzelliğiyle çevrili dokuz benzersiz bölgeye yayılın. Arabalardan, bisikletlerden, uçaklardan, helikopterlerden, VTOL'lardan, hoverbike'lardan, hoverboard'lardan, go-kart'lardan herhangi birinde kentsel ve çöl ortamlarında uçun veya kanatlı tulumunuzu sağa sola savurun.

 

Suç imparatorluğunuzu kurun

Seride görülen en kapsamlı karakter özelleştirme paketi ile hayallerinizdeki Patronu oluşturun, silahlar ve araçlar için inanılmaz seçeneklerle görünümü tamamlayın. Ardından blok blok şehri ele geçirin, düşman gruplarına karşı savaş açın ve dahiyane suç girişimleriyle sokaklarda hakimiyet sağlayın.

 

Silahları ateşleyin.

Hem de bir sürü silahla Altıpatlarları kullanın, bir roketatarla ateş edin ve hedefi unutun ya da acımasız indirmelerle tamamlanan yakın dövüş ağır sıkletlerini kullanarak rakipleri yakın mesafeden yok edin. Çok çeşitli tanıdık ve egzotik silahlar, hepsi özelleştirilebilir ve hepsi ölümcül derecede eğlenceli.

 

Kusursuz eşli oyun

 

Bir arkadaşınızla birlikte dilediğiniz zaman oyuna girip çıkabileceğiniz eşli oyunda çılgın aksiyonu deneyimleyin. Birbirinize iyi davranın ya da takım arkadaşınıza yeni şakalar yapın. Ne de olsa, şimdi Patron kim?

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR