Resident Evil Village Ps5 Oyunu
Resident Evil Village Ps5 Oyunu

Resident Evil Village Ps5 Oyunu

Marka : Capcom
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺549,00(KDV Dahil)
Barkod : 5055060952764

Ps5 ve Xbox Series S|X konsolları ile yeni nesil'e gelmiş en iyi ve en gerçekçi korku oyunu olarak gösterilen Resident Evil 8 Village, Start Oyunda satışa sunulmuştur. Ethan Winters ile Resident Evil 7 oyunundan 3 yıl sonrasını anlatan bu yepyeni hikayeyi bizzat deneyimlemek için şimdi en ucuz fiyata satın alın ve elinizdeki oyunlar ile değişim yapmak için Ps5 Oyun Takas Hesaplayıcı sayfamızı ziyaret edin.

ADET :

Resident Evil Village

7 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkan bu oyun şimdiye kadar gördüğünüz en iyi Resident Evil oyunu olabilir. Bundan yaklaşık 25 yıl önce ilk aksiyon-korku türündeki ilk oyununu çıkaran Capcom firmasının sekizinci oyunu karşınızda. Oyun en yüksek değerlendirmeleri alarak sizi yepyeni bir hikayeye götürecek. Yeni piyasaya çıkan tüm Ps5 oyunları gibi Resident Evil Village Ps5 oyunu da en ucuz fiyatla satışa sunulmuştur. Yeni nesil teknoloji kullanan bu yapım sizi detayları ile mest edecek.

 

Resident Evil Village Hikayesi

Resident Evil 7 oyununun 3 yıl sonrasını anlatan bu yapım süpriz bir başlangıçla dikkat çekiyor. Önceki oyunda gördüğümüz korkunç olaydan sonra karısı Mia ile sakin bir yaşam süren Ethan, Chris Redfield ile tekrar karşılaştığında yıkıcı bir olayla yaşanacaktır. Bu olaydan sonra kendini adını bile duymadığı karla kaplı bir köyde bulur. Birinci tekil şahıs türündeki bu korku,hayatta kalma oyununda yaratıklardan sonraki asıl düşmanlarımız Anne Miranda, Karl Heisenberg,Salvatore Moreau, Donna Beneviento ve Alcina Dimitrescu'dur. Köyde Ethan Winters'ı oldukça zor bir mücadele bekliyor.

 

Resident Evil Village Oynanış

Resident Evil 7 ile aynı olan birinci tekil şahıs türündeki bu oyunda, çeşitli oyun bölümlerini dolaşıp yaratıklarla savaşıyoruz. Onları duruma göre bazen öldürüyor bazende kaçabiliyoruz. Resident Evil 7 oyunundan farklı olarak öldürdüğümüz düşmanlardan ganimetler düşmekte ve bunları oyun içinde bizle birlikte heryere gelen tüccar satıcı Duke'de harcıyoruz. Yeni malzemeler satın alabiliyor ve silahlarımızı geliştirebiliyoruz. Oyunda envanter sistemi de klasik haliyle yer almakta. Yine envanterinizi genişletebilir, daha fazla silah ve bomba vs taşıyabilirsiniz.

 

Ps5'de Nasıl Görünüyor

Yeni nesil konsollarda kullanılan Re Motoru ile hiper detaylı grafikler görmek mümkün olacak. Detayları ile daha da korkutan bir köy ve içindeki yaratıklar, şimdiye kadar görülmemiş bir korku oyunu karşımıza çıkartacak. Tüm bunların yanında dualsense kullanımı da Ps5'e özel olarak hazırlanmış, gerilimin arttığı anlarda basılması zorlaşan tetik tuşlar ile kendinizi tam anlamı ile oyunun içinde hissedeceksiniz.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler