Benzer Ürünler
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun
Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun

Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun

Marka : CAPCOM
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.699,00(KDV Dahil)
Barkod : 5055060903414

Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 StartOyun'da. Yeniden düzenlenen efsanevi serinin 4. oyunu özüne sadık kalarak tekrar geldi. Oyun takas işlemi ile fiyat avantajına sahip olabilirsiniz. 2019 yapımı bu hayatta kalma - korku temalı Resident Evil 4 Remake oyununda aksiyon ve gerilim dolu anlar sizi bekliyor.

 

Ps5 versiyonuna ücretsiz yükseltilebilir.

 

 

 

ADET :

Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun

 

Bir Klasiği Yeniden Uyandırın

 

– Resident Evil 4, orijinal oyunun özünü koruyor ve şimdi Capcom'un tescilli RE Engine'i kullanılarak yeniden inşa edilerek ikonik hikayeye orijinal yayınlandığı sırada mümkün olmayan gerçekçi görseller ve ek anlatı derinliği sunuyor.

 

Modernleştirilmiş Oynanış

 

– 2019 yapımı Resident Evil 2 ekibi, serinin hayatta kalma korkusuna yönelik modern yaklaşımını geliştirmek için geri dönüyor. Ganados köylüleriyle çılgın bir savaşa katılın, çılgınlığın pençesine düşmüş bir Avrupa köyünü keşfedin ve yeni alanlara erişmek için bulmacaları çözün ve Leon ile Ashley'nin sürekli hayatta kalma mücadelesi için yararlı öğeler toplayın.

 

Ezici Hordes

– Orijinal sürümden çok daha çeşitli saldırı yöntemleriyle Leon'u alt etmekle tehdit eden kuduz düşman ordularıyla yüzleşin. Bıçak Sırtında Hayatta Kalma – Yıllarca süren yoğun eğitim, Leon'a bıçağını kullanmanın yeni yollarını öğreterek, düşmanların amansız saldırılarına karşı olasılıkları eşitlemeye yardımcı oldu. Düşman saldırılarını savuşturarak, zayıflatıcı hasardan kaçınabilir ve Leon'u yakalayıp yerinde tutmak isteyen düşmanlardan kaçabilirsiniz. Savunmasız düşmanlara hassas bitirme hareketleri yapmak için toplanmış bıçakları akıllıca kullanın ve hatta şüphelenmeyen düşmanları kırılmadan önce sessizce dağıtmak için sürpriz unsurunu kullanın.

 

Bıçak Sırtında Hayatta Kalma

 

– Yıllarca süren yoğun eğitim, Leon'a bıçağını kullanmanın yeni yollarını öğreterek, düşmanların amansız saldırılarına karşı olasılıkları eşitlemeye yardımcı oldu. Düşman saldırılarını savuşturarak, zayıflatıcı hasardan kaçınabilir ve Leon'u yakalayıp yerinde tutmak isteyen düşmanlardan kaçabilirsiniz. Savunmasız düşmanlara hassas bitirme hareketleri yapmak için toplanmış bıçakları akıllıca kullanın ve hatta şüphelenmeyen düşmanları kırılmadan önce sessizce dağıtmak için sürpriz unsurunu kullanın.

 

Sofistike Görseller

 

– Capcom'un tescilli RE Motoru üzerine inşa edilen Resident Evil 4, yakın, yoğun bir atmosfer yaratmak için çarpıcı aydınlatma ve bir araya gelen gölgelerle tamamlanan, 4K'da nefes kesen fotogerçekçi görseller sunar.

 

– İkonik ataşe çantası geri dönüyor ve artık Leon'un öğe ve kaynak yönetiminin yanı sıra cephane üretmesine olanak tanıyor. Ayrıca, genişletilmiş depolamanın ötesinde, yeni renkler ve tılsımlar da dahil olmak üzere yeni özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

 

Sunulan İyi Şeyler

 

– Hayranların favori karakterleri ve oyun sistemleri, daha anlamlı oyuncu seçimi sağlamak için güncellemelerle geri dönüyor. Silah Tüccarı, çeşitli mallar için topladığınız mücevherleri takas etmenin yollarını sunmanın yanı sıra silahları hem satacak hem de özelleştirecek.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
CD Media Türkiye Distribütör Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Etiketler
Resident, Resident Evil, Resident Evil 4, Resident Evil 4 Remake, Resident Evil 4 Remake Steelbook, Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition, Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4, Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Remake Steelbook Edition Oyun, Resident Evil 4 Remake Steelbook Ps4, Resident Evil 4 Remake Steelbook Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Remake Steelbook Oyun, Resident Evil 4 Remake Edition, Resident Evil 4 Remake Edition Ps4, Resident Evil 4 Remake Edition Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Remake Edition Oyun, Resident Evil 4 Remake Ps4, Resident Evil 4 Remake Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Remake Oyun, Resident Evil 4 Steelbook, Resident Evil 4 Steelbook Edition, Resident Evil 4 Steelbook Edition Ps4, Resident Evil 4 Steelbook Edition Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Steelbook Edition Oyun, Resident Evil 4 Steelbook Ps4, Resident Evil 4 Steelbook Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Steelbook Oyun, Resident Evil 4 Edition, Resident Evil 4 Edition Ps4, Resident Evil 4 Edition Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Edition Oyun, Resident Evil 4 Ps4, Resident Evil 4 Ps4 Oyun, Resident Evil 4 Oyun, Resident Evil Remake, Resident Evil Remake Steelbook, Resident Evil Remake Steelbook Edition, Resident Evil Remake Steelbook Edition Ps4, Resident Evil Remake Steelbook Edition Ps4 Oyun, Resident Evil Remake Steelbook Edition Oyun, Resident Evil Remake Steelbook Ps4, Resident Evil Remake Steelbook Ps4 Oyun, Resident Evil Remake Steelbook Oyun, Resident Evil Remake Edition, Resident Evil Remake Edition Ps4, Resident Evil Remake Edition Ps4 Oyun, Resident Evil Remake Edition Oyun, Resident Evil Remake Ps4, Resident Evil Remake Ps4 Oyun, Resident Evil Remake Oyun,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR