Red Dead Redemption 2 Ps4 Oyun
Red Dead Redemption 2 Ps4 Oyun

Red Dead Redemption 2 Ps4 Oyun

Marka : Sony
Para Puan : 30
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
Barkod : 5026555423052

Eleştirmenlerden tam not alan Red Dead Redemption 2, Rockstar firması tarafından 2018 yılında piyasaya sürülmüş aksiyon-macera oyunudur. Dünya çağında milyonlarca satış rakamına ulaşan bu yapım en ucuz fiyatı ile Start Oyunda satılır ve takaslanabilir. Red Dead Redemption 2 Ps4 oyunu ücretsiz kargo seçeneği ile tarafınıza gönderilmektedir.

ADET :

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games'in beklenen devam oyunu Red Dead Redemption 2 satıştadır. Red Dead Redemption 2 resmi olarak 26 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Tıpkı God of War gibi çıkışı ile büyük patlama yapması beklenen bir oyun, Rockstar Games firmasının amiral gemisi GTA 5 her geçen zamanda satış rekorları kırarken bu sene çıkacak olan Red Dead Redempstion 2 'nin satış rakamları merakla beklenecektir.

 

Ps4 Red Dead Redemption 2 Start Oyunda en ucuz fiyata satılmaktadır Bir Devam Oyunu Olan Red Dead Redemption 2 Nasıl Bir Oyun Olacak ve Hikayesi Nedir ? Red Dead Redemption 2 oyununda eski Amerika'da soygunlar ve savaşlar yapan Arthur Morgan, Hollandalı Çetesi olarak bilinen örgüt için çalışan bir toplayıcıdır. Batı,Orta batı ve Güney Amerika Birleşik Devletleri eyaletlerinde geçen ve Arthur Morgan karekterini kontrol ettiğimiz aksiyon-macera oyununu biraz anlatalım.

 

Oyunda, birinci ve üçüncü şahıs bakış açısı ile açık bir dünyada özgürce dolaşabiliyoruz

İçeriğinde çatışmalar,soygunlar,avlanmalar ve ata binme mevcuttur. Tıpkı Grand Theft Auto serisinde olduğu gibi oyunda bir "aranma" sistemi bulunur ve kolluk kuvvetleri ile ödül avcıları sizin peşinize düşebilir.

 

Red Dead Redemption oyununda, Arthur Morgan,Duch Van Der Linde, Hosea Matthews ve John Marston gibi karakterlerle karşılaşıyoruz. Çete üyeleri çeşitli suç eylemleri sonrası zengin petrol lideri Leviticus Cornwall'da dahil olmak üzere bazı güçlü çetelerle çatışmaya girmek zorunda kalır. Tüm bu olaylar ile eş zamanlı olarak çetenin peşine de "Pinkerton Dedektiflik börosu" düşmektedir.

 

Red Dead Redemption 2 Online İçeriği

Bir ödül avcısı olarak aranan suçluları takip edip, bir tüccar gibi kendinize bir iş dünyası kurabilirsiniz. Ayrıca koleksiyoncu olarak bazı değerli hazinelerin peşine düşebilir yada Moonshiner olarak bir fabrika kurup işçileri çalıştırabilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası Red Dead Redemption 2 online dünyasında seni bekliyor.

 

 

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR