Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch Oyunu
Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch Oyunu

Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 150
Fiyat : ₺1.699,00(KDV Dahil)
Barkod : 045496428273

Yeni çıkan Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch Oyunu şimdi Start Oyun stoklarındadır. Bu oyunda Sinnoh bölgesinin ilk Pokédex'ini oluşturmak ve tamamlamak için vahşi Pokémon'u yakalayın, araştırın. Pokémon Legends Arceus switch oyununa switch oyun takas avantajından yararlanarak daha uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

ADET :

Pokemon Legends Arceus Nintendo Switch Oyunu

 

28.01.2022 tarihinde çıkışını yapan bu yeni yapımda zorlu ortamlarda vahşi yaşayan bir pokemon bulmaya çalışacaksınız.

Pokémon Legends Arceus'ta Pokémon'u yakalamak için, davranışlarını öğrenmek için onları gözlemleyebilir, ardından dikkatlice gizlice yaklaşabilir, Poké Ball'unuzu hedefleyebilir ve uçmasına izin verebilirsiniz. Kendi Pokémon'ununuzu yakalamayı umduğunuz vahşi Pokémon ile savaşmasını da sağlayabilirsiniz. Müttefik Pokémon'unuzu vahşi bir Pokémon'un yanına tutarak Poké Ball'u fırlatın ve sorunsuz bir şekilde savaşa girin ve bildiği hareketlerden birini seçerek Pokémon'unuza komuta edebilirsiniz.

 

Pokémon Legends Arceus switch oyununa switch oyun takas avantajından yararlanarak daha uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Satın al işlemi ile dilediğiniz Nintendo Switch oyununa en ucuz fiyata sahip olun.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Platform
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR