Nba 2K22 Ps5 Oyunu
Nba 2K22 Ps5 Oyunu

Nba 2K22 Ps5 Oyunu

Marka : Take 2
Para Puan : 75
İndirim Oranı : %57 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)
Barkod : 5026555429689

Nba 2K22 Ps5 en ucuz fiyatı ve ücretsiz kargo fırsatı ile Start Oyunda. Nba 2K22 bu yılın sonbahar aylarında piyasaya çıkıyor. Ps5 oyun takas sistemi ile Ps5 oyunlarını daha uyguna satın alıp taksitli ödeme seçeneği ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Bu ürünü İstanbul içi Hızlı MotoKurye ile aynı gün teslim alabilirsiniz, ayrıntılar ve uygun teslimat seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz.

ADET :

Nba 2K22 Ps5

Start Oyun ile en ucuz fiyata satın alabileceğiniz NBA 2K22, National Basketball Association (NBA) temel alınarak Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından piyasaya sürülen bir basketbol simülasyon video oyunudur. NBA 2K serisinin 23. oyunudur. Oyun, 2021 senesinin sonbahar döneminde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X için çıkışını gerçekleştirecek.

 

NBA 2K22, klasik oyun modları ile geri dönüyor

 

Serinin bir parçası olan MyCareer, mevcut oyun modlarından biri olarak geri dönüyor. MyCareer, oyuncunun kendi özelleştirilebilir basketbol oyuncusunu yarattığı ve basketbol kariyeri boyunca oynadığı bir kariyer modudur. Kadınlar yalnızca yeni nesil konsollarda mevcut olsa da, oyuncular bir erkek veya kadın oyuncu yapabilir. Mahalle ayrıca oyuncuların gardıroplarını özelleştirebileceği, saç kesimi ve dövme yaptırabileceği ve güçlendirmeler satın alabileceği MyCareer'a geri dönüyor. Ayrıca, mevcut takımlarının antrenman tesisinde niteliklerini geliştirmek için antrenmanlarını yapabilirler.

 

NBA 2K22, seride onuncu kez, en iyi basketbol takımını kurma ve sanal bir takas kartı koleksiyonunu koruma fikrine dayanan bir mod olan MyTeam modunu içeriyor. Oyuncular, diğer oyuncuların takımlarına karşı çeşitli formatlarda basketbol turnuvası tarzı yarışmalarda takımlarıyla bir araya gelir ve oynarlar. Bir takım için varlıklar, rastgele kart paketleri ve müzayede evi dahil olmak üzere çeşitli yollarla elde edilir. Sanal Para Birimi (VC), mod içinde yaygın olarak kullanılmaktadır. MyTeam'deki ilerleme nesiller boyunca devam eder.

 

 

NBA 2K22, yeni nesle iddialı geliyor

 

 

Bu yıl üstesinden gelmek istenilen iddialı bir özellik listesi vardı daha hızlı oyun, daha sıkı ve daha hızlı tepki veren hareket, daha fazla beceriye dayalı hücum ve oyuncu oluşturucuda büyük değişiklikler. Hem PS5 hem de PS4'te aynı kalitede oyun yükseltmeleri sunulduğundan emin olmak için güçlü bir baskı yapıldı, bu nedenle bu yıl hangi sürümü kullanırsanız kullanın yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Savunmanın birincil amacı, oyunculara oyunun sonucunu sahada ve çemberde gerçekten değiştirebilecekleri araçları vermekti. İyi öngören harika bir çevre savunucusuysanız, top süren oyuncuyu kıstırabilmenizi ve bir pası zorlamanız istendi. Bir çember koruyucusuysanız, size istediğiniz zaman zayıf atış denemelerini geri gönderme yeteneği vermek istendi.

 

Şut yarışması ve blok sistemleri tamamen yeniden inşa edildi ve daha önce hiç olmayan yeni koparma bloklarına ve ani yükselişlerine yol açtı. Şut yarışmasının yeniden yazılması, birçoğunun şikayet ettiği hayalet yarışmalarını kaldırdı ve bu yıl pozisyon dışında olmak veya şutörün yüzüne elini bulamamak, hücum için bazı kolay kovalamalara yol açacak. Öte yandan, iyi mücadelelerle düzgün bir şekilde kalabalık atıcılar, olması gerektiği gibi bol miktarda tuğla ve hava topuyla sonuçlanacaktır.

 

Zemin savunucuları için, vücut üstü sürüşler ve çarpmalar çok daha tatmin edicidir; dokunsal geri bildirim sayesinde özellikle PS5 DualSense Kablosuz Denetleyiciyi kullananlar için. Vardiyalar, kalkışlar, duruşlar ve kesintiler çok daha sıkı hissettiriyor ve PS5 oyuncuları, ayak yerleştirmedeki iyileştirmelerin bir sonucu olarak zeminin her iki ucunda çok daha az kayma görecek.

 

Savunma aynı zamanda yeni nesil AI cephesinde de önemli bir odak noktasıydı. Yeni top üstü savunma konumlandırma mantığı, defans oyuncularına potaya olan mesafelerine bakılmaksızın pozisyonlarında daha fazla tutarlılık sağlıyor. Bu, hareket iyileştirmeleriyle birlikte genel savunma pozisyonunu sıkılaştırmayı sağladı, bu da PS5 oyuncularının top üzerinde geçen yılki oyunda olduğundan daha fazla defansif baskı hissedeceği anlamına geliyor.

 

Bu yıl amaç, Temel Boyutlandırmaları ve Özel Boyutlandırmaları bir araya getirmek ve her oyuncuya boyutlandırma sırasında benzersiz bir his ve ritim verirken, aynı zamanda oyuncuya dizinin nasıl oynandığı üzerinde tam kontrol vermekti. Geçen yıl PS5'te tanıtılan hız çubuğu da geri dönüyor. Bu nedenle, çubuğu hızlı bir şekilde sallamak, daha hızlı top sürme ile sonuçlanırken, daha yavaş vuruşlar size daha ritmik olanları verir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 50 benzersiz imza boyutu paketi ve 32 benzersiz dripling dizisi vardır. Hangisinin oynamayı sevdiğinizin ritmine en uygun olduğunu bulmak için hepsini denediğinizden emin olun. Hareketten yeni hareketlere ve kombinasyonlara kadar, bunlar PS5 ve PS4 arasında aynı olacak!

 

 

 

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Spor
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler