Mortal Kombat 11 Ultimate Ps4 Oyunu
Mortal Kombat 11 Ultimate Ps4 Oyunu

Mortal Kombat 11 Ultimate Ps4 Oyunu

Para Puan : 150
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺899,00(KDV Dahil)
Barkod : 5051890324870

Önceki serilerine göre iki katı fazla satış rakamı yakalayan Mortal Kombat 11, genel anlamda da olumlu eleştiriler aldı. Ps4,Ps5,Xbox Series XS konsollarının tamamına da çıkış yapan oyun, şimdi indirimli fiyatıyla Start Oyun'da satıştadır. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Start Oyun'da; taksitli ödeme, oyun takas ve ücretsiz kargo gibi fırsatları kaçırmamak için acele edin.

ADET :

Mortal Kombat 11

Start Oyun aracılığı ile satın alabileceğiniz Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürülen bir dövüş oyunudur. Unreal Engine 3 isimli oyun motorunun büyük ölçüde değiştirilmiş bir versiyonunda çalışan bu oyun, Mortal Kombat serisindeki on birinci oyundur ve 2015 senesinin Mortal Kombat X oyununun da devamıdır. The Game Awards 2018'de duyurulan oyun, Kuzey Amerika ve Avrupa'da piyasaya sürüldü. 10 Mayıs 2019'da piyasaya sürülen Avrupa'nın Nintendo Switch sürümü hariç; PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Nisan 2019'da çıkış gerçekleştirildi. Oyun, 19 Kasım 2019'da Google Stadia için de yayımlandı.

 

Piyasaya sürüldükten sonra, en ucuz fiyata burada bulabileceğiniz Mortal Kombat 11 oyununun konsol sürümleri; oynanış, hikaye, grafikler ve geliştirilmiş net kodu öven genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Ancak mikro dönüşümlerin varlığı ve taşlamaya aşırı güven nedeniyle eleştiri aldı. Oyun için 26 Mayıs 2020'de Mortal Kombat 11 Aftermath adlı bir genişleme yayımlandı. Bu genişleme, ek bir hikaye modu, üç yeni karakter, yeni aşamalar ve sahne ölümlerinin geri dönüşü ve arkadaşlık bitirme hamlesini içerir. Mortal Kombat 11 Ultimate Edition ise oyunun o ana kadar indirilebilir tüm içeriği içeren geliştirilmiş bir sürümü olarak, 17 Kasım 2020'de PlayStation 5 ve Xbox Series XS için piyasaya sürüldü.

Mortal Kombat 11 Ultimate paketine yeni eklenen Rain, Mileena ve Rambo dövüşçüleri dahil 37 karakterlik devasa bir kadro bulunmaktadır. Ayrıca bu paket ile dövüşe çok yakın olacaksınız. Kanlı ölümler, ruhları parçalayan ölümcül darbeleri açıp dövüşü hissedebilirsiniz. 

Paket içeriğinde ;

* Mortal Kombat 11

* Kombat Pack 1

* MK:11: Aftermath & Kombat Pack 2 bulunmaktadır.

 

Serinin eski oyunlarından bazı özellikler bile geri döndü

 

Mortal Kombat Mobile dahil olmak üzere serideki önceki üç oyun gibi en ucuz fiyatı ile dikkat çeken Mortal Kombat 11 de bir 2.5D dövüş oyunu. Geri dönen Fatalities, Brutalities, Stage Fatalities, Friendships ve Quitality'lerin yanı sıra, Fatal Blows ve Krushing Blows gibi yeni oyun özellikleri tanıtıldı. Ölümcül Darbeler, Mortal Kombat X'teki X-ray hareketlerine benzer özel hareketlerdir. X-ray hamleleri gibi, Ölümcül Darbeler de büyük miktarda hasar verir, ancak onlardan farklı olarak, yalnızca bir oyuncunun sağlığı %30'un altına düştüğünde kullanılabilir hale gelir ve maç başına sadece bir kez yapılabilir.

 

Krushing Blows, önceki oyundaki çoğu Brutality gibi, belirli gereksinimler karşılandığında tetiklenen, belirli bir özel hareketin özel bir sinematik varyasyonudur. Ayrıca seride yeni olan, bir saldırıyı hassas bir zamanlamayla engelledikten sonra geri dönüş penceresine izin veren Kusursuz Blok mekaniği de yer alır. Geri dönen bir diğer bitirici ise, en son Ultimate Mortal Kombat 3'te görülen ve kazanan oyuncunun rakibini canlandırmayı ve onlara az miktarda can vermeyi tercih edebileceği Mercy'dir.

 

Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios'un önceki DC Comics dövüş oyunu Injustice 2'deki Gear sistemine benzer bir karakter özelleştirme sistemi sunan ve Mortal Kombat X'te bulunan Varyasyon sistemini geliştiren bir Özel Varyasyon özelliği sunar. Her karakterin bir başlangıç kıyafeti vardır; oyuncu tarafından daha da özelleştirilebilen silahlar ve hareketler sunulur. Ancak, Injustice 2'den farklı olarak, Mortal Kombat 11'de karakterlerin görünümü, yeteneklerini belirlemez ve oyuncuların karakterlerinin görünümünden bağımsız olarak özel hareket listeleri oluşturmasına olanak tanır.

 

Mortal Kombat 11, 10 milyondan daha fazla satmayı başardı

 

Kuzey Amerika'da Mortal Kombat 11, Nisan ayı için en çok satan video oyunu olmayı başardı. Bu, Fortnite ile birlikte, Nisan ayında 8,8 milyar doları aşan dijital oyun satışlarına katkıda bulundu. Haziran 2019'da Mortal Kombat 11, Kingdom Hearts III'ün satışlarını geride bıraktı. Mortal Kombat 11, takip eden Mayıs ayı için Kuzey Amerika'da hem Xbox One hem de PlayStation 4 için en çok satan oyun olmayı sürdürdü; oyunun satışları serinin önceki girişlerine kıyasla neredeyse iki katına çıktı. Mayıs 2019'da oyun Avustralya'da 1 numaraya ve Yeni Zelanda'da 2 numaraya ulaştı. Nisan 2019'da Avrupa PlayStation Store listelerinde en çok indirilen 4. oyundu. Genel olarak Mortal Kombat 11, 2019'un en çok satan beşinci oyunu ve 2019'un en çok satan dördüncü PS4 oyunuydu. 2021 itibariyle oyun dünya çapında 12 milyondan fazla kopya satmıştı.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
CD Media Türkiye Distribütör Garantili
Oyun Türü
Dövüş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR