Minecraft Bedrock Edition Nintendo Switch Oyunu
Minecraft Bedrock Edition Nintendo Switch Oyunu

Minecraft Bedrock Edition Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺899,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺849,00(KDV Dahil)
Barkod : 0045496420628

Switch konsoluna yeni çıkmış tüm oyunlar gibi Minecraft Switch oyununu da indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. Belirli zamanlarda yapılan kampanyaları ve rakipsiz fiyatları ile öne çıkan firmamızda tüm bu avantajların yanında "switch oyun takas" hizmeti de bulunmaktadır.  İstanbul içi hızlı motorlu kurye hizmetimiz için fiyat bilgisi sormayı unutmayın.

ADET :

Minecraft Bedrock Edition Nintendo Switch Oyunu

 

 

En ucuz fiyatı ile Start Oyun üzerinde yer alan Minecraft, İsveçli video oyunu geliştiricisi Mojang Studios tarafından geliştirilen bir sandbox video oyunudur. Oyun, Java programlama dilinde Markus Notch Persson tarafından oluşturuldu. Birkaç erken özel test sürümünün ardından, ilk olarak Kasım 2011'de tamamen piyasaya sürülmeden önce Mayıs 2009'da halka açıldı, ardından Jens Bergensten geliştirmeyi devraldı. Start Oyun aracılığı ile satın alabileceğiniz Minecraft o zamandan beri birkaç başka platforma taşındı ve 2020 itibariyle 200 milyon kopya satılan ve 126 milyon aylık aktif kullanıcıyla tüm zamanların en çok satan video oyunu oldu.

 

Minecraft, özel bir sürüm ile de oyuncuların karşısına çıktı Aynı zamanda, internet sitemizde de bulabileceğiniz en uygun fiyatı ile Minecraft Starter Collection da piyasaya sürüldü. Bu paket, Minecraft ile neler yapabileceğinizi keşfetmek için harika bir içerik derlemesi içerir Yunan Mitolojisi Karması, Plastik Doku Paketi, Dış Görünüm Paketi 1 ve Kötüler Dış Görünüm Paketi. Ayrıca 700 Minecoin de paket aracılığı ile elde edilebilir. Minecraft'ta oyuncular, neredeyse sonsuz araziye sahip, prosedürel olarak oluşturulmuş bloklu bir 3D dünyayı keşfedebilir; hammaddeleri keşfedebilir ve çıkarabilir, aletler ve ögeler üretebilir, yapılar veya toprak işleri inşa edebilir.

 

Oyun moduna bağlı olarak, oyuncular bilgisayar kontrollü çetelerle savaşmanın yanı sıra aynı dünyadaki diğer oyuncularla işbirliği yapabilir veya onlara karşı rekabet edebilir. Oyun modları, oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynaklar edinmesi gereken bir hayatta kalma modunu ve oyuncuların sınırsız kaynaklara, uçuş erişimine sahip olduğu yaratıcı bir modu içerir. Oyuncular, yeni oyun mekaniği, ögeler ve varlıklar oluşturmak için oyunu değiştirebilir.

 

Minecraft eleştirmenlerce beğenildi, birçok ödül kazandı ve tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak gösterildi. Sosyal medya, parodiler, uyarlamalar, ürünler ve yıllık MineCon etkinlikleri, oyunun popülerleşmesinde büyük rol oynadı. İçinde sanal bilgisayarlar ve donanım aygıtları inşa edildiğinden, özellikle bilgi işlem sistemleri alanında eğitim ortamlarında da kullanıldı. 2014 yılında Mojang ve Minecraft fikri mülkiyeti Microsoft tarafından 2,5 milyar ABD Doları karşılığında satın alındı. Minecraft Story Mode, Minecraft Dungeons ve Minecraft Earth gibi bir dizi yan oyun da üretildi.

 

 

Minecraft oyununda 1'den fazla alternatif boyutu ziyaret edebilirsiniz

 

 

Minecraft oyununda üst dünyanın (ana dünya) yanı sıra iki alternatif boyutu vardır Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla erişilen cehennem benzeri bir boyuttur; birçok benzersiz kaynak içerir ve Nether'de seyahat edilen her blok, üst dünyada seyahat edilen 8 bloğa eşdeğer olduğu için, üst dünyada büyük mesafeler kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether'da bulunan malzemelerden Wither adlı isteğe bağlı bir bölüm sonu canavarı oluşturabilir.

 

End, birçok adadan oluşan çorak bir arazidir. Ana adada Ender Dragon adında bir bölüm sonu canavarı olan ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek, girdikten sonra oyunun bitiş sahnesinin ve İrlandalı romancı Julian Gough tarafından yazılmış bir şiiri gösteren bir çıkış portalına erişim sağlar. Oyuncular daha sonra doğuş noktalarına geri ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

 

Minecraft'ta çok oyunculu sistemler, birden fazla oyuncunun tek bir dünyada birbirleriyle etkileşime girmesini ve iletişim kurmasını sağlar. Doğrudan oyundan oyuna çok oyunculu, LAN oyunu, yerel bölünmüş ekran ve sunucular aracılığıyla kullanılabilir. Oyuncular kendi sunucularını çalıştırabilir, bir barındırma sağlayıcısı kullanabilir veya doğrudan başka bir oyuncunun oyununa bağlanabilir. Tek oyunculu dünyaların yerel alan ağı desteği vardır ve oyuncuların sunucu kurulumu olmadan yerel olarak birbirine bağlı bilgisayarlarda bir dünyaya katılmalarına olanak tanır.

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Platform
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR