Benzer Ürünler
Marvel's Guardians of the Galaxy Ps4
Marvel's Guardians of the Galaxy Ps4

Marvel's Guardians of the Galaxy Ps4 Oyunu

Para Puan : 60
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)
Barkod : 5021290091580

Marvel's Guardians of the Galaxy Ps4 oyunu en ucuz fiyat ile Start Oyunda satılır ve takas yapılır. 26 Ekim 2021 tarihinde tüm platformlarda çıkışını yapan oyun, genelde olumlu yorumlar toplamıştır. İndirimli fiyat ile satışa sunulan bu oyunu şimdi hızlı kargo seçeneği ile hemen sipariş ver.

ADET :

Marvel's Guardians of the Galaxy Ps4

 

Marvel's Guardians of the Galaxy, Eidos-Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix'in Avrupa'daki yan kuruluşu tarafından piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunudur. Marvel Comics'in Guardians of the Galaxy isimli çizgi roman serisine dayanan oyun, 26 Ekim 2021'de PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS için piyasaya sürüldü. Oyun, bazıları dövüşü eleştirmesine rağmen, çoğu anlatısını, karakterlerini, görsellerini, vokal performanslarını ve müziğini öven eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Yeni çıkan oyunların rakipsiz fiyat etiketi ile satışa sunulduğu Start Oyun'dan güvenle sipariş verebilir, hızlı ve ücretsiz kargo fırsatını kullanabilirsiniz.

 

Marvel's Guardians of the Galaxy'de oyuncu, Peter Quill Star-Lord'un kontrolünü üçüncü şahıs bakış açısıyla üstlenir. Oyuncu, düşmanları yenmek için Star-Lord'un temel silahlarını kullanabilir ve jet botlarını kullanarak havada uçabilir. Gamora, Rocket Raccoon, Groot ve Drax the Destroyer gibi ünvan ekibinin diğer üyeleri, yapay zeka tarafından kontrol edildikleri için doğrudan oynanamazlar, ancak oyuncular savaş sırasında onlara komut verebilir. Her karakterin daha fazla hasar vermek için zincirlenebilen kendine özgü becerileri ve yetenekleri vardır.

 

Oyuncu düşmanlarla savaşırken, bir sayaç oluşturulacak ve oyuncuların Team Huddle olarak bilinen ve Star-Lord'u motive edici bir konuşma oluşturmasını ve takım arkadaşlarına ilham vermek için bir şarkı çalmasını isteyen özel bir yeteneği ortaya çıkarmasına izin verecektir. İyi bir konuşma, diğer Muhafızlara oynanış avantajları sağlayacaktır, ancak konuşmanın kalitesinden bağımsız olarak Star-Lord'un yetenekleri artırılacaktır.

 

Oyunun çeşitli noktalarında, oyuncu diyalog ağaçları aracılığıyla Muhafızlar arasındaki ilişkileri ve belirli görevlerin sonuçlarını etkileyecek önemli kararlar alabilir. Marvel's Guardians of the Galaxy oyunu boyunca, Star-Lord'un kararları takım arkadaşları tarafından referans alınacaktır. Dallara ayrılan diyalog yollarına rağmen, ana hikaye aynı kalır ve oyunun tek bir sonu vardır. Yine de yol boyunca farklı anlar yaşayabilirsiniz.

 

Marvel's Guardians of the Galaxy oyununun konusu, tüm galakside iz bırakan ve hala yıkıcı sonuçlarıyla uğraşan devasa bir yıldızlararası savaştan birkaç yıl sonra geçiyor. Durumu sömürmek isteyenler arasında, Star-Lord tarafından yönetilen ve suikastçı Gamora, silah uzmanı ve mucit Rocket Raccoon, Rocket'in sadık ortağı Groot ve efsanevi savaşçı Drax the Destroyer'dan oluşan bir paralı asker paketi olan Galaksinin Koruyucuları var. 

 

Diğer Playstation 4 oyunlarımızı görüp fiyat karşılaştırmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oynamadığınız ve sıkıldığınız Ps4 oyunlarınızı verip yeni Ps4 oyunlarına daha uyguna ulaşmak istiyorsanız da "Ps4 Oyun Takas" hizmetimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR