Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch Oyunu
Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch Oyunu

Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 50
Fiyat : ₺1.899,00(KDV Dahil)
Barkod : 45496596408

Luigi's ve arkadaşları lüks bir otele davet edilirler. Fakat kendilerini bekleyen süprizden habersizlerdir. Kral Boo, Mario ve arkadaşlarını yakalamak için otelin katlarını tehlikelerle doldurmuştur. Şimdi korkak ve isteksiz kahraman Luigi'nin yeteneklerini kullanarak hayaletleri alt et. Luigi's Mansion 3 ve diğer Nintendo switch oyunlarını ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

ADET :

Luigi's Mansion 3

Luigi's Mansion 3, Next Level Games tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Nintendo Switch için piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunudur. Luigi's Mansion 3 en ucuz fiyatı ile Start Oyun mağazasında bulunur. Start Oyun, Nintendo Switch oyun takas yapabilir. Luigi's Mansion serisinin Luigi's Mansion Dark Moon yapıtından sonraki üçüncü ana ürünüdür ve 31 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu video oyununda oyuncular, her katta farklı temalar içeren perili bir oteli keşfetmesi gereken Luigi karakterinin rolünü üstlenir.

 

Nintendo Switch fiyat bilgisi de alabileceğiniz Start Oyun tarafından satılan bu yapıta, serinin önceki oyunlarından geri dönen bir dizi oyun sisteminin ve mekaniğinin yanı sıra oyun; hayalet yakalama için ek hareketler, Gooigi olarak bilinen bir ektoplazmik Doppelgänger asistanı ve oyuncuların hem yerel olarak eş oyunculu, hem de rekabetçi oyunlara katılmalarını sağlayan genişletilmiş çoklu oyunculu işlevsellik dahil olmak üzere yeni özellikler içeriyor. Oyun, eleştirmenlerden ve tabii ki oyunculardan olumlu eleştiriler aldı. Birçok ödüle aday gösterilen bu oyun, The Game Awards 2019 sırasında da En İyi Aile Oyunu seçildi. Mart 2021 itibarıyla oyun dünya çapında dokuz milyonun üzerinde kopya sattı. Nintendo Switch için Luigi's Mansion 3 satın al ve bu perili macerayı sen de yaşa!

 

Luigi's Mansion 3 oyununda perili bir oteli keşfediyoruz

 

Luigi's Mansion 3 oyununun tekli oyunculu hikaye modunda, oyuncular 17 katlı büyük bir oteli keşfederler. Her kat farklı bir tema ile atmosferden ve oyuncunun yenmesi gereken bir bölüm sonu hayaleti de dahil olmak üzere çeşitli düşmanlardan oluşur. İkinci kat gibi bazı bölümlerin teması yoktur. Luigi's Mansion Dark Moon oyununun önceden tanımlanmış görev yapısına odaklanan hikaye modundan farklı olarak Luigi's Mansion 3, oyun ortamının daha fazla keşfedilmesine izin veren daha açık uçlu bir yapı sunar. Oyundaki tek kısıtlama, asansör sistemi ile verilir. Asansöre erişim sağlayan düğmeyi bulana kadar oteldeki katları keşfetmeniz gerekir. Otelin ana lobisi ve bodrum katı, aralarında asansör ihtiyacını ortadan kaldıran bir merdiven bulunduran tek katlardır

Hazineler, oteli keşfederken ve bazı bulmacaları çözerken bulunabilir. Luigi madeni para (1 değerinde), banknot (50 değerinde) ve altın külçe (100 değerinde) içeren para çantaları bulabilir. Ayrıca, Boos'u ele geçirmenin yanı sıra, her katta özel mücevherler bulabilirken; Luigi, hayaletlerin saldırıları ve diğer çevresel tehlikelerden kaybettiği sağlığı kurtarmak için kalpler bulabilir. Oyunun içerisinde ayrıca hayalet yakalamayı kolaylaştırabilen bir sersemletme işlevi, gizli ögeleri ortaya çıkarabilen ve belirli portreleri canlandırabilen bir karanlık ışık işlevi yer alır.

Serideki yenilikler arasında Poltergust'a yönelik yeni işlevler yer alıyor. Mesela, birden fazla düşmanı geri tutmaya yardımcı olabilecek bir alan patlaması saldırısının yanı sıra hazineyi ortaya çıkarmak için mobilyaları havaya uçurma özelliği kullanılabilir. Oyuncunun engellere bir piston atmasına ve ardından pistonun kablosunda Poltergust kullanarak bunları çıkarmasına izin veren bir vantuz eki; oyuncuların, hem daha fazla hasar hem de etraflarındaki diğer hayaletleri vurmak için bir silah için yakaladıkları hayaletleri tekrar tekrar yere indirmelerine olanak tanıyan bir çarpma saldırısı da sunulur

Luigi's Mansion 3 oyununun çoklu oyunculu modu, sekiz oyuncuya kadar oyuncuların yerel ve çevrim içi olarak birlikte oynamasına izin verir. Bu modda, oyuncular önceki oyundan geri dönen bir özellik olan ScareScraper aracılığıyla eşli oyunculu bir şekilde oyun oynayabilir veya ScreamPark içerisinde bulunan rekabetçi takım maçlarına katılabilirler. Oyuncular, Luigi veya Gooigi'nin dört renk varyasyonunu kontrol edebilir ve tekli  oyunculu moddaki aynı kontrol stilini kullanır. ScareScraper, rastgele oluşturulmuş bir binanın katlarında saklanan hayaletleri arayarak temizlemek için oyuncular arasında iş birliğine dayalı ekip çalışmasına odaklanır.

 

Luigi's Mansion 3 oyununda çoklu oyunculu içerikler de var

 

ScreamPark, bir taraf Team Luigi, diğeri Team Gooigi olmak üzere takım bazlı maçlara ve üç farklı maç türünde puan kazanmaya odaklanır. Takımların, hayaletleri yakalayarak puan kazandığı ve daha sert hayaletlerin daha fazla puana değer olduğu Ghost Hunt oynanabilir. Onun haricinde, takımların, bazıları hayaletler tarafından tutulan top güllelerini güvenceye alarak, onları bir topa yükleyerek ve hedeflere ateş ederek puan topladığı, daha hileli hedeflerin daha fazla puan kazandığı Cannon Barrage deneyimlenebilir. Son olarak, takımların bir havuza düşen madeni paraları toplamak için şamandıralar kullandıkları, düşen mayınlardan da kaçındıkları veya sahip oldukları madeni paraları kaybetme ve rakiplerinin onları çalmasına izin verme ile karşı karşıya kaldıkları madeni para yüzdürme içeriklerini bulundurur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR