Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Switch Oyunu
Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Switch Oyunu

Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 50
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 0045496420055

"En İyi Aksiyon-Macera, "En İyi Yönetmenlik" ve "Yılın Oyunu" ödüllerini toplayan The Legend of Zelda Breath of the Wild'da sizleri kocaman bir açık dünya bekliyor. Keşfedilmesi gereken yüzlerce mabed ve avlaman gereken çeşitli canavarlar seni bekliyor. Bu eşsiz aksiyon macera oyunu satın alman durumunda avuçlarının içinde olacak. Bu oyunu kampanya ve indirim dönemlerinde en iyi fiyata satın alabilir, ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

ADET :

The Legend of Zelda Breath of the Wild

Nintendo Switch oyun takas yapabileceğiniz Start Oyun ile bulabileceğiniz The Legend of Zelda Breath of the Wild en ucuz buradadır. Bu oyun, Nintendo tarafından Nintendo Switch ve Nintendo Wii U konsolları için geliştirilen ve piyasaya sürülen bir 2017 senesine ait aksiyon-macera oyunudur. İnternet sitemiz aracılığı ile The Legend of Zelda Breath of the Wild satın al işlemini gerçekleştirebileceğiniz bu oyun, Legend of Zelda serisinin bir parçasıdır ve markanın zaman çizelgesinin sonunda yer alır; oyuncu, Calamity Ganon'u yenmek ve Hyrule krallığını kurtarmak için yüz yıllık bir uykudan uyanan Link'i kontrol eder. The Legend of Zelda Breath of the Wild haricinde, Start Oyun ile Nintendo Switch oyun fiyatları da bulabilirsiniz.

 

The Legend of Zelda Breath of the Wild, oyuncuları benzersiz bir maceraya davet ediyor

 

1986 senesinde piyasaya sürülen orijinal The Legend of Zelda oyununa benzer şekilde, oyunculara çok az talimat verilir ve bu yüzden de oyuncular, açık dünyayı özgürce keşfedebilirler. Bu açık dünya; görevler, bulmaca çözme veya yan görevler gibi hedeflere yardımcı olacak çeşitli ögeleri toplamayı içerir. Dünya, keşfi ve deneysel oynanışı ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Hikaye de buna uygun bir şekilde, doğrusal olmayan halde tamamlanabilir.

 

The Legend of Zelda Breath of the Wild oyununun geliştirilme süreci beş yılda gerçekleşti. Seriyi bir nevi yeniden icat etmek isteyen Nintendo, ayrıntılı bir fizik motoru, yüksek çözünürlüklü görseller ve seslendirme gibi unsurları tanıttı. Açık dünya, Xenoblade Chronicles serisindeki çalışmaları ile tanınan Monolith Soft, peyzaj ve topografya tasarımında yardımcı oldu. Oyunun ilk olarak 2015 yılında Nintendo Wii U konsoluna özel bir başlık olarak piyasaya sürülmesi planlandı, ancak iki kez ertelendi. 3 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun, Nintendo Switch için bir lansman oyunu ve Nintendo Wii U için de Nintendo tarafından piyasaya sürülenson oyun olmayı başardı. 2017 senesi içerisinde daha sonra iki indirilebilir içerik genişletmesi de piyasaya sürüldü.

 

The Legend of Zelda Breath of the Wild, açık uçlu oynanışı ve ayrıntılara gösterdiği özen ile beğeni topladı ve tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak gösterildi. Eleştirmenler onu açık dünya tasarımında bir dönüm noktası olarak nitelendirdi, ancak lansmanındaki teknik performansı nedeniyle küçük eleştiriler aldı. Birkaç yılın oyunu ödülü de dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. 2021 yılına kadar yaklaşık 24 milyon kopya satarak onu en çok satan The Legend of Zelda oyunu ve tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biri haline getirdi. Şu sıralar ise Nintendo Switch için bir devam oyunu geliştiriliyor ve 2022 senesinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Dynasty Warriors serisi ile alakalı olarak, aynı evrende geçen Hyrule Warriors Age of Calamity ise 2020 içerisinde piyasaya sürüldü.

 

The Legend of Zelda Breath of the Wild, özgürlüğü maksimuma çıkartıyor

 

The Legend of Zelda Breath of the Wild, oyuncuların Link'i kontrol ederken Hyrule krallığını keşfetmekle görevlendirildiği açık bir dünyada geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Bu yapıt; alanlara tanımlı giriş veya çıkışların olmaması,oyuncuya verilen az talimat ve özgürce keşfetmeye teşvik edilmesiyle gösterilen doğrusal olmayan oyunu teşvik eder. Oyun, The Legend of Zelda serisine tutarlı bir fizik motoru getirerek, oyuncuların tek bir çözüm bulmaya çalışmak yerine sorunlara farklı şekillerde yaklaşmasını sağlıyor.

 

Oyun ayrıca çoğu nesnenin fiziksel özelliklerini tanımlayan ve bunların oyuncu ile birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerini yöneten bir kimya motorunu da bütünleştirir. Örneğin, gök gürültülü fırtınalar sırasında metal nesneler güçlü yıldırım çarpmalarını çekecektir. Bu nedenle, bir fırtına sırasında, oyuncu metal giymemeye dikkat etmelidir, ancak düşmanlara yıldırım çekmek için metal nesneler de fırlatabilir. Bu tasarım yaklaşımları, deneyi ödüllendiren ve hikayenin doğrusal olmayan şekilde tamamlanmasına izin veren, genellikle yapılandırılmamış ve etkileşimli bir dünyayla sonuçlanır.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Platform
Etiketler
Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo, Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Switch, Legend of Zelda Breath of the Wild Nintendo Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Wild Switch, Legend of Zelda Breath of the Wild Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Wild Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Nintendo, Legend of Zelda Breath of the Nintendo Switch, Legend of Zelda Breath of the Nintendo Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Nintendo Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Switch, Legend of Zelda Breath of the Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of the Oyunu, Legend of Zelda Breath of Wild Nintendo Oyunu, Legend of Zelda Breath of Wild Switch, Legend of Zelda Breath of Wild Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of Wild Oyunu, Legend of Zelda Breath of Nintendo, Legend of Zelda Breath of Nintendo Switch, Legend of Zelda Breath of Nintendo Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of Nintendo Oyunu, Legend of Zelda Breath of Switch, Legend of Zelda Breath of Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath of Oyunu, Legend of Zelda Breath the, Legend of Zelda Breath the Wild, Legend of Zelda Breath the Wild Nintendo, Legend of Zelda Breath the Wild Nintendo Switch, Legend of Zelda Breath the Wild Nintendo Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath the Wild Nintendo Oyunu, Legend of Zelda Breath the Wild Switch, Legend of Zelda Breath the Wild Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath the Wild Oyunu, Legend of Zelda Breath the Nintendo, Legend of Zelda Breath the Nintendo Switch, Legend of Zelda Breath the Nintendo Switch Oyunu, Legend of Zelda Breath the Nintendo Oyunu, Legend of Zelda Breath the Switch,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR