Hades Ps4 Oyunu
Hades Ps4 Oyunu

Hades Ps4 Oyunu

Marka : Diğer
Para Puan : 75
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺289,00(KDV Dahil)

Hack and slach dövüş sistemi barındıran ve 2020 yılın oyunu seçilen Hades, şimdi en ucuz fiyatları ve "oyun takas" fırsatı ile satıştadır. Ücretsiz ve hızlı kargo ile oyuna hemen sahip olabilirsiniz. İstanbul içi uygun fiyatlı motorlu kurye hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

ADET :

Hades

Ucuz fiyat ile dikkat çeken Hades, Supergiant Games tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen roguelike tarzında bir aksiyon ve zindan paletli video oyunudur. Aralık 2018'de erken erişim sürümünün ardından 17 Eylül 2020'de Microsoft Windows, macOS ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmüştür. Oyun, 13 Ağustos 2021 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS için de yayımlandı. Hades, şimdi ücretsiz kargo ve taksit imkanları ile birlikte satın alınabilir. Takas seçeneği de mevcuttur.

 

Cazip fiyatlı Hades oyununda oyuncular, Hades'in oğlu Zagreus'u, Yeraltı Dünyasından kaçarak Olympus Dağı'na ulaşmaya çalışırken, zaman zaman diğer tanrılardan kendisine verilen hediyelerle güçlenerek kontrol eder. Her oyun seansı, oyuncuya düşmanlar ve ödüllerle dolu rastgele bir dizi oda aracılığıyla meydan okur. Oyun bir hack and slash dövüş sistemine sahip; oyuncu, ilerlemeye zarar vermekten olabildiğince kaçınırken, onları yenmek için ana silah saldırısı, atılma gücü ve büyü yeteneğinin bir kombinasyonunu kullanır. Zagreus sıklıkla ölecek olsa da, oyuncu kazanılan hazineyi belirli nitelikleri geliştirmek veya sonraki koşularda kaçma şansını artırmak için yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açmak için kullanabilir.

 

Hemen satın alabileceğiniz Hades, prosedürel hikaye anlatımını keşfetmek istedikleri bir oyun olan Pyre'ı takiben geliştirildi, ancak ana oyunun doğası gereği, oyuncuların bunu keşfetmek için Pyre'ı birden çok kez oynamadıklarını fark etti. Hades'in roguelike yapısı, onlara bu dallanan hikayelerini birden fazla koşu boyunca oyuncuya anlatma fırsatı verdi. Ayrıca, ticari ve kritik bir başarı olan Hades; oynanışı, sanat yönetmenliği, müziği, anlatımı ve karakterleri ile evrensel beğeni topladı ve bir milyonun üzerinde kopya sattı. Çeşitli ödül törenleri ve medya yayınları tarafından 2020'de yılın oyunu seçildi.

 

Hades, nasıl bir roguelike deneyimi sunuyor

 

Oyuncu, acımasız babası Hades'ten kurtulmak ve Olimpos Dağı'na ulaşmak için krallıktan kaçmaya çalışan Yeraltı Prensi Zagreus'un rolünü üstleniyor. Görevi, Yeraltı Dünyasından çıkışı koruyan varlıklarla savaşmasına yardım etmesi için ona hediyeler veren diğer tanrılar tarafından destekleniyor. Ayrıca Sisyphus, Eurydice veya Patroclus gibi Yeraltı Dünyasının kötü şöhretli sakinleri tarafından görevinde ona yardım ediliyor. Oyun dört biyom veya yeraltı dünyasının yerel ayarlarına sahiptir Tartarus, Asphodel, Elysium ve Styx Tapınağı.

 

Oyun, Zagreus'un kontrolünde olan oyuncu ile izometrik bir görünümde sunulur. Oyuncu, birkaç odadan geçerek savaşmaya çalışarak oyunu baştan sona başlatır; odalar önceden belirlenmiş düzenlerden oluşan bir havuzdan çizilir, ancak sıraları ve ortaya çıkan düşmanlar rastgele belirlenir. Oyunda bir hack and slash dövüş sistemi var. Oyuncunun bir birincil silahı, özel bir saldırısı ve uzun mesafeden kullanılabilen sihirli bir dökümü vardır. Bir koşuya başladıktan sonra, tanrılardan biri, o koşu için oyuncunun seçebileceği üç kalıcı güçlendirme seçeneği olan bir Boon sağlayacaktır; Boon, Olympian'a dayalı olarak temalıdır, örneğin Zeus yıldırım hasarı efektleri sağlar.

 

Daha sonra, bir odayı temizledikten sonra, oyuncuya, bir sonraki odayı veya sonraki oda seçimini tamamlamaları halinde kazanabilecekleri, ek Olimpiya Nimetleri, silah yükseltmeleri, onarıcı öğeler, Charon'un dükkânında harcayacakları obollar arasında değişen ödül türü gösterilecektir. Yeraltı Dünyası'ndaki meta oyunda kullanılabilecek ve gelecekteki koşuları etkileyen öğeler de karşınıza çıkabilir. Zagreus'un sağlık puanları sıfıra düşerse, ölür ve son koşudan elde edilen tüm Olympian Nimetlerini, silah yükseltmelerini ve obolları kaldırarak babasıyla karşı karşıya kalır.

 

Koşular arasında Zagreus, yeni bir göreve başlamadan önce Hades Evi'ni keşfedebilir. Burada oyuncu, meta oyunu etkilemek için geçişlerden kurtarılan öğeleri kullanabilir. Oyuncu, Zagreus için yeteneklerin kilidini açabilir ve yükseltebilir, gelecekteki denemelerde görünebilecek yeni Underworld özelliklerinin yapımını sipariş edebilir veya yeni silahlar alabilir veya yükseltebilir. Ayrıca Zagreus'un Yeraltı Dünyası'nın çeşitli karakterleriyle etkileşime girmesini ve onlarla olan durumunu iyileştirebilir, bu da oyuna anlatı öğeleri sağlar ve ayrıca ek ödüller içeren görevler sağlayabilir. Oyuncu ayrıca, arsa ilerledikçe bazı NPC'leri romantizm seçeneğine de sahiptir.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Diğer
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler