Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4 Oyunu
Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4 Oyunu

Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4 Oyunu

Para Puan : 100
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺899,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,00(KDV Dahil)

Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4 şimdi satışta. Rockstar firmasının eski GTA derlemesi olan bu oyunu en iyi fiyat ve ücretsiz kargo fırsatı ile Start Oyundan satın alabilirsiniz. Daha avantajlı fiyatlarla oyun alabilmek için kutulu oyun takas sistemimizi kullanabilirsiniz. Oyun takas sayfamıza buradan gidip fiyatları inceleyebilirsiniz.

 

Bu oyun Playstation 5 konsolunda oynanabilmektedir.

ADET :

Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition

 

Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition, Grand Theft Auto serisindeki üç aksiyon-macera oyununun yakında çıkacak bir derlemesidir. Paketin içinde Grand Theft Auto III (2001), Grand Theft Auto Vice City (2002) ve Grand Theft Auto San Andreas (2004) oyunları bulunur. Grove Street Games tarafından geliştirilen bu paket, Rockstar Games tarafından piyasaya sürülecektir. En uygun fiyatı ile Start Oyunda satışa sunulacak olan bu oyun "oyun takas" işlemi ile daha da ucuza satın alınabilecektir.

 

Her üç oyun da görsel iyileştirmeler ve yükseltmeleriyle yeniden düzenlenecek. PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS'de 11 Kasım 2021'de, Android ve iOS cihazlarda ise 2022'nin ilk yarısında çıkışını gerçekleştirmesi planlanıyor. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan aksiyon-macera oyunlarında oyuncular, hikaye boyunca ilerlemek için görevleri (belirlenmiş hedeflere sahip doğrusal senaryolar) tamamlarlar. Görevler dışında oyuncular açık dünyada özgürce dolaşabilir ve isteğe bağlı yan görevleri tamamlayabilir. Oyuncu hikaye boyunca ilerledikçe oyunların bazı alanlarının kilidi açılır.

 

Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III, Liberty City'de, New York City'ye dayanıyor; bir soygun sırasında kız arkadaşı tarafından ihanete uğrayan ve ölüme terk edilen sessiz bir kahraman olan Claude'u takip ediyor ve intikam arayışına giriyor.

 

Grand Theft Auto: San Andreas

San Andreas, üç ana şehirden oluşan kurgusal San Andreas eyaletinde yer almaktadır; Los Santos (Los Angeles merkezli), San Fierro (San Francisco merkezli) ve Las Venturas (Las Vegas merkezli); oyun, annesinin öldürülmesinin ardından eve dönen ve yozlaşmış yetkililer ve güçlü suçlularla çatışırken eski çetesine ve suç dolu bir hayata geri dönen eski gangster Carl CJ Johnson'ı konu alıyor.

 

Grand Theft Auto: Vice City

En yüksek suç oranlarının görüldüğü 1980'li yıllarda (Miami'ye dayanan) adıyla geçen Vice City, hapishaneden serbest bırakıldıktan ve pusuya düşürülen bir uyuşturucu anlaşmasına kapıldıktan sonra, güçlerini ele geçirerek yavaş yavaş bir imparatorluk kurmaya başlayan gangster Tommy Vercetti'yi konu almaktadır.

 

Yeniden oluşturulmuş bir aydınlatma sistemi, yükseltilmiş araç ve karakter modelleri, yeni navigasyon ve baş üstü ekran tasarımları ve iyileştirilmiş gölgeler, yansımalar ve çizim mesafeleri dahil olmak üzere üç oyun da The Definitive Edition için yeniden düzenlendi. Kontroller ayrıca Grand Theft Auto V (2013) ile eşleşecek şekilde güncellendi ve kontrol noktası sistemi otomatik yeniden başlatmaya izin verecek şekilde geliştirildi. Nintendo Switch'te oyun, jiroskop hedefleme ve dokunmatik ekran desteği içerecek.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler Ön Sipariş
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
Rockstar Games
₺329,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
so33
Rockstar Games
₺399,00 KDV Dahil
so11
Benzer Ürünler
Etiketler
Gta Grand Theft, Gta Grand Theft Auto, Gta Grand Theft Auto The, Gta Grand Theft Auto The Trilogy, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Ps4, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Edition Ps4, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Edition Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Trilogy Ps4, Gta Grand Theft Auto The Definitive Edition Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Definitive Edition Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Definitive Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Edition Ps4, Gta Grand Theft Auto The Edition Oyunu, Gta Grand Theft Auto The Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Edition, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Edition Ps4, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Edition Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Ps4, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy Definitive Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy Edition, Gta Grand Theft Auto Trilogy Edition Ps4, Gta Grand Theft Auto Trilogy Edition Ps4 Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy Edition Oyunu, Gta Grand Theft Auto Trilogy Ps4, Gta Grand Theft Auto Trilogy Ps4 Oyunu,
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler