Gta 5 Premium Edition Ps4 Oyunu
Gta 5 Premium Edition Ps4 Oyunu

Gta 5 Premium Edition Ps4 Oyunu

Para Puan : 50
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺349,00(KDV Dahil)
Barkod : 0710425570322

Dünya çapında milyonlarca adet satış rakamına ulaşan Rockstar yapımı Gta 5 en ucuz fiyata Start Oyundan satın alınabilir. Bir çok eleştirmenden olumlu puan alan ve günümüzde hala beğenilerek oynanan bu yapım taksitli ödeme ve ücretsiz kargo fırsatı ile listelenmiştir. Tüm Playstation oyunlarında olduğu gibi "Oyun Takas" yöntemini deneyerek elinizdeki oyunlarla değişim yapabilirsiniz. takas fiyatlarını incelemek için buraya tıklayabilir, diğer Playstation 4 oyunlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bu fiyat sadece web sitemizde geçerlidir.

ADET :

Grand Theft Auto V

Taksit ve takas imkanları ile satılan Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen, 2013 senesine ait bir aksiyon-macera oyunudur. 2008 senesindeki Grand Theft Auto IV oyunundan bu yana Grand Theft Auto serisindeki ilk ana üründür. Güney Kaliforniya'ya dayanan kurgusal San Andreas eyaletinde geçen tek oyunculu hikaye, üç kahramanı - emekli banka soyguncusu Michael De Santa, sokak gangsteri Franklin Clinton ve uyuşturucu satıcısı Trevor Philips - ve onların soygun yapma girişimlerini takip ediyor. Tabii tüm bunlar, yozlaşmış bir devlet kurumunun ve güçlü suçluların baskısı altındayken yaşanıyor. Açık dünya tasarımı, oyuncuların San Andreas'ın açık kırsalında ve Los Angeles'a dayanan kurgusal Los Santos şehrinde özgürce dolaşmasına olanak tanır.

 

Cazip fiyat sunan bu oyun ya üçüncü şahıs, ya da birinci şahıs bakış açısıyla oynanır; dünyası ise yürüyerek ve araçla gezinir. Oyuncular, tek oyunculu oyun boyunca üç ana kahramanı kontrol eder ve hem görevler sırasında, hem de görevler dışında aralarında geçiş yapar. Hikaye, soygun sekanslarına odaklanıyor ve birçok görev, çekim ve sürüş mantıklarını içeriyor. Aranıyor sistemi, suç işleyen oyunculara karşı kolluk kuvvetlerinin saldırgan tepkisini yönetir. Oyunun çevrimiçi çok oyunculu modu olan Grand Theft Auto Online, 30'a kadar oyuncunun çeşitli farklı işbirlikçi ve rekabetçi oyun modlarına katılmasını sağlar.

 

En iyi fiyatı ile Start Oyunda satışa sunulan Grand Theft Auto V oyununun geliştirilme süreci Grand Theft Auto IV oyununun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra başladı ve dünya çapında birçok Rockstar stüdyosu arasında paylaşıldı. Geliştirme ekibi, Red Dead Redemption ve Max Payne 3 gibi önceki projelerinin çoğundan etkilenmiş ve oyunu, öncüllerinin temel yapısında yenilik yapmak için üç ana kahraman etrafında tasarlamıştır. Geliştirme çalışmalarının çoğu, açık dünyanın yaratılmasını oluşturdu ve birkaç ekip üyesi, tasarım ekibi için çekim yapmak üzere Kaliforniya çevresinde saha araştırması yaptı.

 

Güvenli ve hızlı alışveriş ile Start Oyun üzerinden avantajlı bir şekilde satın alabileceğiniz bu oyunun müziği, birkaç yıl boyunca işbirliği yapan bir yapımcı ekibi tarafından bestelenen orijinal bir skora sahiptir. Eylül 2013'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için, Kasım 2014'te PlayStation 4 ve Xbox One için ve Nisan 2015'te Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. PlayStation 5 ve Xbox Series XS sürümlerinin Kasım 2021'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

 

Grand Theft Auto V, ulaşılamaz bir başarı elde etti

 

Kapsamlı bir şekilde pazarlanan ve yaygın olarak beklenen oyun, endüstri satış rekorları kırdı ve ilk gününde 800 milyon dolar ve ilk üç gününde 1 milyar dolar kazanarak tarihin en hızlı satan oyunu değil, direkt eğlence ürünü oldu. Çoklu kahramanı tasarımına, açık dünyasına, sunumuna ve oynanışına yönelik övgü ile yaygın eleştirel beğeni topladı. Ancak şiddet ve kadın tasviriyle ilgili tartışmalara neden oldu.

 

Yedinci ve sekizinci nesil konsol oyunlarının en önemli oyunlarından biri ve şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunları arasında sayılan oyun, çeşitli oyun yayınlarından Yılın Oyunu ödülleri de dahil olmak üzere yıl sonu ödülleri kazandı. 150 milyondan fazla satılan kopyasıyla tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunudur ve Nisan 2018 itibariyle, dünya çapında yaklaşık 6 milyar dolarlık geliriyle tüm zamanların finansal açıdan en başarılı eğlence ürünü olarak görünür.

 

İnceleme toplayıcı Metacritic platformuna göre, PlayStation 3 sürümü için 50 inceleme ve Xbox 360 sürümü için 58 inceleme ile temelinde Grand Theft Auto V eleştirmenlerden evrensel beğeni aldı. Oyun, Metacritic platformunun altıncı en yüksek puanlı oyunudur ve diğer birçok oyunla berabere kalmıştır. İncelemeciler çoklu ana karakter formülünü, soygun görevi tasarımını ve sunumunu beğendi, ancak bazıları hikayenin ve karakterlerin kalitesi konusunda anlaşamadı

 

IGN'den Keza MacDonald, Grand Theft Auto V oyununu şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak nitelendirdi ve Play, onu nesil tanımlayıcı ve olağanüstü olarak değerlendirdi. Edge bunun açık dünya tasarımı ve hikaye anlatımında dikkate değer bir başarı olduğunu yazarken, The Daily Telegraph'tan Tom Hoggins bunu teknik mühendisliğin muazzam bir başarısı olarak ilan etti. Japon video oyun dergisi Famitsu'dan tam puan alan ikinci batılı oyun oldu.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler