Ghost of Tsushima Director's Cut Ps5 Oyunu
Ghost of Tsushima Director's Cut Ps5 Oyunu

Ghost of Tsushima Director's Cut Ps5 Oyunu

Marka : Sony
Para Puan : 100
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺539,00(KDV Dahil)

Ikı Island genişleme paketi ile tekrar oyuncuların beğenisine sunulan Ghost Of Tsushima Director's Cut Ps5 sürümü, indirimli fiyatlar ve ücretsiz kargo ile Start Oyunda. Daha avantajlı fiyatlar için "oyun takas" sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

ADET :

Ghost of Tsushima Director's Cut Ps5

Ghost of Tsushima Director's Cut Ghost of Tsushima Director's Cut en ucuz fiyatı ile şimdi Start Oyun'da. Bu ürün, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolları için Ghost of Tsushima oyunundan ve Iki Island genişlemesinden oluşan bir koleksiyon paketidir. Ayrıca, temel oyunun dijital delüks sürümünde bulunan tüm içeriği de bulundurur. Bu özel sürüm, 20 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürülecektir. Temel oyunun aksine, PlayStation 5 için Director's Cut sürümünün içerisinde geriye dönük uyumluluk programındaki 1800p çözünürlüğün aksine dinamik 4K çözünürlük; DualSense denetleyicisinde dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler; Japonca dudak senkronizasyonu ve azaltılmış yükleme süreleri bulundurur. Tüm bunları, rakipsiz fiyatlar sunan Start Oyun üzerinden Ghost of Tsushima Director's Cut oyununu satın alarak sizler de deneyimleyebilirsiniz.

 

Ghost of Tsushima Director's Cut, yepyeni içeriklerle oyuncuların karşısına çıkıyor

 

Ücretsiz kargo ile elde edebileceğiniz Ghost of Tsushima, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera ve gizlilik oyunudur. Oyun, HUD üzerinde hiçbir görünür yol noktası olmayan, rüzgar yönüne göre kılavuzlukla veya kılavuzluk olmadan keşfedilebilen büyük bir açık dünyaya sahiptir. Oyuncular adanın farklı bölgelerine at sırtında seyahat edebilirler. Ulaşılması zor alanlara erişmek için kanca görevi gören bir öge mevcuttur. Oyun, oyuncunun etkileşimde bulunabileceği yan görevler ve NPC tipi karakterler içerir. Ghost of Tsushima Director's Cut, sizlere güvenli ve hızlı sipariş sistemleri ile Start Oyun üzerinde sunulur.

 

Oyuncular, belirli sayıda düşmana karşı bir dizi ölümcül saldırı zincirleyebilen tachi'lerini (oyunda katana olarak adlandırılır) kullanarak, düşmanlarla doğrudan çatışmaya girebilirler, buna karşı koyma adı verilir. Ek olarak, oyuncunun farklı türde okları ateşleyebilen yaylara erişimi vardır. Alternatif olarak, gizliliği kullanmak düşmanlardan kaçmaya, onlara sessizce vurmaya ve dikkati dağıtmak için havai fişek, alarma geçmiş düşmanları şaşırtmak için sis bombaları ve birden fazla düşmanı vurmak için kunai gibi araçlar kullanmaya izin verir. Oynanamayan karakterlerle bire bir düello, yan görevler olarak öne çıkar.

 

Oyuncular ayrıca çeşitli zırh, giysi ve tılsım setlerinin kilidini açabilirler. Her setin savaşta fayda sağlayan farklı özellikleri vardır. Bazı zırhlar alınan hasarı azaltırken, bazıları toplam sağlığı veya yakın muharebe hasarını artırır. Çoğu zırh ve kıyafet seti, bölgeden malzeme toplayarak veya görevleri tamamlayarak yükseltilebilir. Sadece vücut zırhı ve giysiler bu avantajlara sahipken, şapkalar ve yüz giyimi görsel çekicilik içindir. Tılsımlar, keşif yoluyla elde edilen ve alınan hasarı azaltmak, düşman tespit hızını azaltmak veya iyileştirmeden ne kadar sağlık geri kazanıldığını artırmak gibi genel oyuna farklı etkiler de veren ögelerdir.

 

Oyunun en yüksek zorluğu, oyuncu ve düşmanların birbirlerine büyük hasar verdiği ve tüm patron olmayan dövüşlerin bir veya iki başarılı kesimle sona erdiği daha gerçekçi bir moddur. 2020'nin sonlarında Legends adlı çok oyunculu bir mod da yayımlanmıştır. Oyuncular, Japon folkloruna dayanan hikaye görevlerini başka bir oyuncuyla tamamlayabilirler. Oyuncuların düşman dalgalarıyla savaştığı bir oyun modu da dört kişilik bir grup için mevcuttur. Legends lansmanından sonra bir baskın modu da eklenmiştir.

 

Ghost of Tsushima, PlayStation 4 için çok başarılı bir oyun olmayı başardı

 

Ghost of Tsushima, Birleşik Krallık'ta piyasaya çıktığı ilk haftasında en çok satan fiziksel oyun oldu ve 2020'nin sonuna kadar ülkede 373.473 kopya sattı. Oyun hem Avrupa'da hem de ABD'de indirme listelerinde bir numara oldu. Japonya'da oyun aynı zamanda ilk haftasında 212.915 kopya satılarak en çok satan oyun oldu. Oyun, arka arkaya 15 hafta boyunca Japonya'da en çok satan 30 video oyunu arasında kaldı ve toplamda 412.000 kopya sattı. Oyun, satışlarının ilk 3 gününde dünya çapında 2,4 milyondan fazla satarak PlayStation 4'ün en hızlı satan birinci taraf orijinal IP'si oldu. Kasım 2020'de 5 milyonun üzerinde kopya sattığı bildirildi. Mart 2021 itibariyle de oyunun 6,5 milyonun üzerinde sattığı açıklandı.

Dil
Türkçe Altyazılı
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Aksiyon,Macera Açık dünya
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler