Far Cry 6 Ps5 Oyunu
Far Cry 6 Ps5 Oyunu

Far Cry 6 Ps5 Oyunu

Marka : Ubisoft
Para Puan : 75
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺649,00(KDV Dahil)

Far Cry 6, bu zamana kadar yapılan en büyük oyun alanına sahiptir. Oyunda "Dani Rojas" olarak ulusu kurtarmaya çalışıp zorba rejimi yıkmaya çalış. Çıkış günü Far Cry 6 Ps5 oyununu indirimli kampanya fiyatları ile Start Oyunda bulabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve güvenilir alışveriş yapın, para puan kazanın. Ps5 oyun takas sisteminin avantajını kaçırmayın.

ADET :

Far Cry 6 Xbox

En ucuz fiyatı ile dikkat çeken Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından piyasaya sürülen, yakında çıkacak bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Amazon Luna, Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series XS ve Google Stadia için piyasaya sürülecek olan Far Cry serisinin altıncı ana oyunudur. Oyun, 7 Ekim 2021'de çıkışını gerçekleştirecek. Oyun, oğlu Diego'yu (Anthony Gonzalez) kendi kuralına uyması için yetiştiren El Presidente Antón Castillo (Giancarlo Esposito) tarafından diktatörlük olarak yönetilen kurgusal bir Karayip adası olan Yara'da geçiyor. Oyuncu, Castillo ve rejimini devirmeye çalışan gerilla savaşçısı Dani Rojas rolünü üstleniyor.

 

Far Cry 6, bizleri en büyük oyun alanına götürüyor

 

Start Oyun aracılığı ile satın alabileceğiniz Far Cry 6, Küba'dan esinlenilen ve bugüne kadarki en büyük Far Cry oyun alanı ve zamanda donmuş tropik bir cennet olarak tanımlanan kurgusal Karayip adası Yara'da geçiyor. Ada üzerinde tam kontrole sahip faşist bir diktatör olan El Presidente Antón Castillo tarafından yönetiliyor. Castillo, kendi geleceğinden emin olmayan oğlu Diego'ya onun izinden gitmesi için rehberlik ediyor. Esposito, karakterini insanları şimdi güçlü bir liderliğe ihtiyaç duyduklarını anlamaları için güçlendirmeye çalışan bir lider olarak tanımladı, ancak bir devrimin ortasında kaldı.

 

Esposito sözlerine şöyle devam etti Babası kendisinden önce bir diktatördü ve o, insanlara ülkelerini geri alma yetkisi vermek istiyor. Amacı, ülke içinde sahip oldukları kaynakları, dışarıdan gelenlerin içeri girmesine ve kendi seçimlerini yapmasına izin vermeden hayatta kalmak için kullanmak. bilim adamları, onların fikri mülkiyetleri, bunların hepsi. Esposito, Antón'un oğlunu mantosunu üstlenmesi ve yakında kendisinin muhtemelen bu ülkedeki bir sonraki lider olacağını görmesini sağlayacak fikirleri gerçekten benimsemesi için yetkilendirmeye çalıştığını sürdürdü.

 

 

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler