Elden Ring Ps5 Oyunu
Elden Ring Ps5 Oyunu

Elden Ring Ps5 Oyunu

Para Puan : 150
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)

Elden Ring Buz ve Ateşin şarkısı.

 

Elden Ring'in gücünün gizemlerini çözebilmek için derin geçmişe sahip düşmanlarla karşılacaksın. Senin ilerlemeni engellemek için benzersiz motivasyona sahip korkunç yaratıklara meydan oku.

 

Playstation 5 versiyonu şimdi en uygun fiyatı ve oyun takas avantajı ile StartOyun stoklarındadır. Satın al işlemi ile bu oyuna hemen başlayabilirsiniz.

ADET :

Elden Ring Ps5 Oyunu

 

 

Yeni Bir Fantezi Dünyası

 

Etkileyici DARK SOULS video oyunu serisinin yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve The New York Times'ın en çok satan fantezi serisi A'nın yazarı George RR Martin tarafından yaratılan yeni bir fantezi dünyası. Buz ve Ateşin Şarkısı. Elden Ring'in gücünün gizemlerini çözebilmek için derin geçmişe sahip düşmanlarla karşılacaksın. Senin ilerlemeni engellemek için benzersiz motivasyona sahip korkunç yaratıklara meydan oku. 

 

Dünya Araştırması Yap

 

ELDEN RING, kusursuz bir şekilde birbirine bağlanan uçsuz bucaksız fantastik manzaralara ve gölgeli, karmaşık zindanlara sahiptir. Nefes kesen dünyayı yürüyerek veya at sırtında, tek başınıza veya diğer oyuncularla çevrimiçi olarak dolaşın ve kendinizi çimenli ovalara, boğucu bataklıklara, sarmal dağlara, önsezili kalelere ve daha önce bir FromSoftware başlığında hiç görülmemiş bir ölçekte diğer ihtişam alanlarına tamamen bırakın.

 

Elden Ring Nasıl Bir Tür 

 

FromSoftware'in rafine aksiyon RPG'sinde karakterinizi yaratın ve dünya çapında çok çeşitli silahlar, büyülü yetenekler ve becerilerle deneyler yaparak oyun tarzınızı tanımlayın. Savaşa dalın, düşmanları gizlice tek tek yok edin, hatta müttefikleri yardıma çağırın.

Keşif ve savaşa nasıl yaklaşacağınıza karar verirken birçok seçenek hizmetinizdedir. 

ÇOK OYUNCULU Oyuncular, işbirliği yaparak veya diğer oyuncuların dünyalarını işgal ederek, LANDS BETWEEN'deki diğer Tarnished ile deneyimlerinin tadını çıkarabilecekler.

PS4 ve PS5'teki oyuncular aynı sunucularda oynayabilecekler. Xbox One, Xbox One X, Xbox One S ve Xbox Series X/S oyuncuları aynı sunucuda oynayabilecekler.

 

PS5 ve Xbox Series X/S Konsolunda Yeni Deneyim

 

Yeni nesil konsolların gücünü kullanan PlayStation 5 ve Xbox Series X/S, oyuncunun oyunun görsellerini geliştirmek için GRAFİK MODU (4K'ya kadar) veya daha yüksek kare hızı için PERFORMANS MODU (yukarı) arasında seçim yaparak deneyimlerini kişiselleştirmesine olanak tanır. 60FPS'ye kadar). PlayStation 4'te ELDEN RING satın alan oyuncular için PlayStation 5 sürümüne ücretsiz yükseltme yapabilektir.

 

Ps5 versiyonu şimdi en uygun fiyatı ve oyun takas avantajı ile StartOyun stoklarındadır. Satın al işlemi ile bu oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Rol Yapma (RPG)
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler