Cars 3 Ps4 Oyunu
Cars 3 Ps4 Oyunu

Cars 3 Ps4 Oyunu

Marka : Diğer
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179,00(KDV Dahil)
Barkod : 5051892208628

Cars 3 Driven to Win ile hem yarış hemde savaş. Bu eğlenceli ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Ps4 oyunu aynı zamanda "oyun takas" sistemi ile daha da ucuza satın alınabilir. Bu eğlenceli yarış oyununa giriş yapın. Güvenilir oyun alışverişinin adresi Start Oyun.

ADET :

Cars 3 Ps4

Cars 3 Driven to Win Rakipsiz fiyatı ile Start Oyun üzerinden satın alınabilecek olan Cars 3 Driven to Win, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürülen 2017 senesine ait bir yarış oyunudur. Bir kere daha 2017 senesinde piyasaya sürülen bir DisneyPixar filmi olan Cars 3 yapıtına dayanmaktadır. Ayrıca, Mayıs 2016 içerisinde kapatıldığından beri Disney Interactive Studios tarafından yayımlanmayan ilk Disney oyunu ve Warner Bros. Interactive Entertainment şirketinin satın alınmasından sonra Avalanche Software tarafından geliştirilen ilk oyundur.

 

Takas ve taksit imkanı sunan Cars 3; Nintendo Switch, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 ve Xbox One için 13 Haziran 2017 tarihinde, Kuzey Amerika'da, Avrupa ve Avustralya'da 14 Temmuz 2017 tarihinde ve 20 Temmuz 2017 tarihinde de Japonya içerisinde piyasaya sürülmüştür. Mater, çoğu medyada Kablolu Adam Larry tarafından seslendirilirken, bu, Adam Burton tarafından seslendirildiği tek oyundur.

 

Avantajlı fiyatlı Cars 3 Driven to Win oyununda hangi modlar vardır ve özellikleri nedir

 

Yarış Oyuncular bitiş çizgisine en hızlı kimin ulaşabileceğini görmek için yarışmalıdır.

Savaş Yarışı Yarış, ancak silahlarla.

Kaldırma Oyuncular, mümkün olduğunca çok sayıda diğer arabayı çıkarmak için silahları ve güçlendirmeleri kullanmalıdır. Zamanlayıcı bittiğinde, en çok puana sahip olan oyuncu kazanır.

Dublör Vitrini Buradaki amaç, puan kazanmak ve kalabalığı etkilemek için atlamalar ve püf noktaları yaparak bir gösteri yapmaktır.

En İyi Tur Mücadelesi Oyuncular belirli bir parkurda en iyi tur süresini elde etmeye çalışmalıdır.

Oyun Alanı Oyuncuların yarışmaya gitmesine, akrobasi hareketleri yapmasına, zorlukları tamamlamasına veya sadece etrafta gezinmesine olanak tanıyan bir sanal alan modu.

Usta Seviye Etkinlikleri Oyuncular patronlarla yarışacak. Oyuncu etkinliği kazanırsa, belirli bir karakterin kilidini açar. Örneğin; Ms. Fritter, Mater the Greater, Chick Hicks ve Jackson Storm, Master Seviyesi Etkinlikleri kazanarak açılır.

 

Oyuncu oyuna başladığında, oyuncu 0 Beceri Kontrolü ile başlar. Beceri Kontrolleri, her birinin gereksinimleri tamamlanarak tamamlanabilir. Oyuncu belirli sayıda Beceri Kontrolünü tamamlarsa, oyuncu yeni etkinliklerin, karakterlerin ve parkurların kilidini açabilir. Cars 3 Driven to Win, inceleme toplayıcı Metacritic platformuna göre eleştirmenlerden karışık veya ortalama yorumlar aldı. IGN España, Cars 3 Driven to Win, Mario Kart tarzı bir kontrol kullanarak, ancak onu doğru bir şekilde basitleştirerek çocuklarımızla oynamak için eğlenceli bir oyun. Pixar filminin çocuk hayranları var. dedi.

 

Cars, nasıl bir markadır

 

Cars, John Lasseter tarafından yaratılan antropomorfik araçlarla dolu bir dünyada geçen CGI animasyonlu bir film dizisi ve Disney medya markasıdır. Bu marka, Pixar tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan aynı adlı 2006 filmiyle başladı. Filmi 2011'de bir devam filmi izledi. Üçüncü bir film 2017'de gösterime girdi. Şu anda feshedilmiş olan Disneytoon Studios, Planes (2013) ve Planes Fire & Rescue (2014) adlı iki yan filmi üretti.

 

İlk iki Cars filmi, o zamanlar Pixar, Walt Disney Animation Studios ve Disneytoon Studios'un baş yaratıcı sorumlusu olan Lasseter tarafından yönetilirken, Cars 3, önceki bölümlerde bir storyboard sanatçısı olan Brian Fee tarafından yönetildi. Lasseter, Cars 3 ve Planes filmlerinin baş yapımcılığını yaptı. İlk üç Cars filmi birlikte, dünya çapında 1,4 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde ederken, marka ilk 5 yılında 10 milyar doların üzerinde ticari satış hasılatı elde etti.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Garanti Türü
Sony Eurasia Türkiye Garantili
Oyun Türü
Yarış
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler