Benzer Ürünler
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu
Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu

Call Of Duty Vanguard Ps4 Oyunu

Marka : Activision
Para Puan : 100
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺899,00(KDV Dahil)

Call Of Duty Vanguard Ps4 oyunu 5 Kasım 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştiriyor. 2.dünya savaşının en cesur ve en çalkantılı dönemlerini konu alan oyun en ucuz fiyata Start Oyunda satılır. Taksitli ödeme seçeneği ve "oyun takas" fırsatı ile avantajı yakala! Sledgehammer Games firması tarafından geliştirilen Call Of Duty Vanguard, daha önce görülmemiş bir küresel ölçekte oyunculara sunulacaktır. Güvenli sipariş ve hızlı "ücretsiz" kargo seçeneği ile şimdi satın al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ADET :

Call Of Duty Vanguard Ps4

Call of Duty Vanguard, Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımlanan, 2021 senesine ait birinci şahıs nişancı oyunudur. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS için 5 Kasım 2021'de dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Call of Duty serisinde on sekizinci oyun olarak hizmet vermektedir.

 

Oyunun Hikayesi

Oyun, dünya çapında II. Dünya Savaşı'nın çeşitli sahnelerinde savaşın sonunda ortaya çıkan bir tehditle yüzleşmek için özel kuvvetlerin doğuşunu içeren bir hikaye oluşturuyor. Satın al işlemi ile sizde Call Of Duty Vanguard oyununa en ucuz fiyatı ile ulaşabilirsiniz.

 

Stalingrad Summer isimli tanıtım videosuna göre Vanguard, daha önce Modern Warfare'de tanıtılan, oyuncunun kullandığı silahları düz yüzeylere monte edebilmesi, kapılarla etkileşime girebilmesi gibi benzer oyun mekaniğine sahip olacak. Yeni oyun özellikleri, oyuncunun siper arkasından kör ateşleme, yok edilebilir çevresel unsurları aşma veya duvarlara tırmanarak hedefleri tamamlamak için yeni yollar oluşturma gibi savaşta daha gelişmiş bir stratejik yaklaşım kullanma becerisine olanak tanır.

 

Call of Duty Vanguard Multiplayer modu

 

Vanguard'ın çok oyunculu modunun, 16'sı çekirdek oyun modları için öne çıkan toplam 20 harita ile başlaması planlanıyor, diğer 4'ü ise 2v2 Gunfight'ın bir sonraki yinelemesi olduğu belirtilen Champion Hill adlı yepyeni bir oyun modu için. Champion Hill'in ana amacı, ister Solos (1v1), ister Duos (2v2) veya Trios (3v3) oynuyor olun, takım tabanlı bir ölüm maçı, round-robin'de ayakta kalan son adam olmak için gereken süre boyunca hayatta kalmaktır. Sekiz takımın tümü, bu oyun modu için özel olarak tasarlanmış, benzersiz şekilde hazırlanmış 4 haritada eş zamanlı olarak birbirleriyle savaşırken, takım arkadaşları arasında birer birer 12 canlık (veya Trios'ta 18) bir havuz paylaşır.

 

Call of Duty serisinde ilk kez, Vanguard'ın çok oyunculu eşleştirmesine Combat Pacing adı verilen ve oyuncunun çekirdek çok oyunculu oyun modlarının yoğunluğu üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmasını sağlayan yeni bir özellik eklendi. Oyuncular, çok oyunculu oyun deneyimini benzersiz bir şekilde uyarlamak için farklı oyun tarzlarını tercih eden önceden tanımlanmış üç hız filtresi (Taktiksel, Saldırı ve Blitz) arasından seçim yapabilir. Bu tercihler, Hızlı Oynatma menüsündeki Tümü ilerleme hızı seçeneği seçilerek de karıştırılabilir.

Vanguard çok oyunculu, daha gelişmiş bir biçimde geri dönen Gunsmith sistemine ek olarak, haritalarına yok edilebilir ve reaktif ortamın sürükleyici unsurlarını getiren bir Kalibre sistemi de içerecek. Yine de, oyuncunun köşeleri kör bir şekilde atmasına izin veren yeni tanıtılan kör ateş oyun mekaniği, çok oyunculu modda da mümkün olacak.

 

Vanguard, Cold War'da olduğu gibi yükseltilmiş bir hile önleme sistemi ve daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir harita sunmanın yanı sıra, Call of Duty Warzone ile entegre olacak ve oyuncuların silahları, operatörleri ve diğer kozmetik öğeleri ilerlemesini ve kullanmasını sağlayacak. Ayrıca, 2019'dan bu yana Call of Duty serisinin önceki ana oyunları gibi, Vanguard'ın çok oyunculu modu da sekizinci ve dokuzuncu nesil oyun konsolları ile ilgili nesiller arası oyun desteği ile tamamen platformlar arası oyun uyumlu olacak.

Ps5 Yükseltmesi
Var
Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Çıkış Tarihi
Yeni Gelenler
Oyun Türü
Aksiyon,Macera FPS
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR