Benzer Ürünler
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 Oyunu
Call of Duty Black Ops Cold War PS5 Oyunu

Call of Duty Black Ops Cold War PS5 Oyunu

Marka : Activision
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺579,00(KDV Dahil)

Call of Duty: Black Ops Cold War, sizi soğuk savaş dönemine götürüyor. En iyi fiyat garantisi ve güvenilik alışveriş için şimdi hemen sipariş verebilirsiniz. 2020 yılının en çok satan oyunlarından olan bu yapımı deneyimlemek için kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

ADET :

Call of Duty: Black Ops Cold War

Start Oyun aracılığı ile satın alabileceğiniz Call of Duty Black Ops Cold War, Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından piyasaya sürülen 2020 senesine ait bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 13 Kasım 2020'de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series XS için dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Black Ops serisinin altıncı oyunudur. Oyun, 2011'deki Modern Warfare 3 yapıtından bu yana iki stüdyo tarafından ortaklaşa geliştirilen ikinci Call of Duty oyunu olarak tarihe geçmiştir. Call of Duty Black Ops Cold War, en uygun fiyatı ile Start Oyun platformunda bulunabilir. Ayrıca Ps5' e çıkmış olan tüm oyunları görüp fiyat karşılaştırması yapmak istiyorsanız, buraya tıklayarak Playstation 5 Oyunları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Oyun ilk olarak Raven Software ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilmiştir ve Black Ops alt serisine bir giriş olması amaçlanmamıştır. Bununla birlikte, geliştirme iki stüdyo arasındaki anlaşmazlıklardan muzdaripti ve Activision'ın Treyarch'ı 2019'da oyunun geliştirilmesinden sorumlu tutmasına ve Raven Software tarafının ortak geliştirici olarak görev yapmasına neden oldu.

 

Call of Duty Black Ops Cold War, oyuncuları Soğuk Savaş dönemine götürdü

 

PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunları ile birlikte Start Oyun ile satılan Call of Duty Black Ops Cold War oyununun hikayesi, Soğuk Savaş'ın 1980'lerin başında, kronolojik olarak Black Ops (2010) ve Black Ops II (2012) arasında geçiyor. Belirtilen amacı Amerika Birleşik Devletleri'ni yıkmak ve güç dengesini Sovyetler Birliği'ne doğru eğmek olan sözde Sovyet casusu Perseus'un peşinde koşmaya odaklanıyor. Hikaye için oyuncu, CIA memuru Russell Adler tarafından Perseus'u avlamak için oluşturulan çok uluslu bir görev gücüne katılan Bell karakterinin kontrolünü ele alıyor.

 

Hikaye modu içerisinde ayrıca Black Ops evreninden ikonik karakterler Alex Mason, Frank Woods ve Jason Hudson'ın geri dönüşü bulunuyor ve Mason da belirli görevlerde oynanabilir karakter olarak sunuluyor. Oyunun çok oyunculu modu, yeni oyun modlarının yanı sıra yeni harita dinamikleri ve ögelerini tanıtıyor. Her sezon eklenen ücretsiz haritaların ve silahların yanı sıra bir savaş bileti içeren Call of Duty Modern Warfare (2019) yapıtına benzer bir sezonluk içerik sistemine sahiptir.

 

Zombiler, bir kere daha oyuncuların karşısına çıktı

 

Zombies modu, Black Ops 4'te sona eren orijinal Aether hikayesini genişleten ve aynı zamanda içeriğin ana anlatısına sadık kalan Dark Aether adlı yeni bir hikayeye sahiptir. Oyuncular, önceden tanımlanmış karakterler olarak oynamak yerine, kod adı Requiem olan CIA ekibinin bir parçası olarak Multiplayer'daki Operatör karakterlerinin rolünü üstlenebilirler. Oyuncular bir Zombies maçı başlatmak için Gunsmith, skor serileri ve alan yükseltmelerinin yanı sıra wallbuys, Mystery Box ve Pack-a-Punch gibi geri dönen mekaniklerin yanı sıra herhangi bir silahı kullanabildikleri için Multiplayer'daki ilerleme Zombies ile paylaşılır.

 

Zombies içerisinde ilk kez, oyuncular haritada kaçmayı tercih edebilirler. Bu da onları, kaçmadan önce hayatta kalmaları gereken artan düşman saldırısıyla zorlu bir dalgaya sokar. Toplanabilir bilgiler de oynanabilir haritaların etrafına dağılmış durumda olup, oyuncuların ilerledikçe ana hikayeyi takip etmelerine ve açmalarına olanak tanır. Oyunda oyuncuların silahları, avantajları, cephane modlarını ve alan yükseltmelerini, dönüm noktalarına ulaşmaktan elde edilen bir para birimi olan Aetherium Crystals ile geliştirmelerine olanak tanıyan bir beceri yükseltme sistemi bulunur.

 

Call of Duty Black Ops Cold War, kendi serisinin en iyilerinden biri oldu

 

Call of Duty Black Ops Cold War oyununun PlayStation 4 sürümü, Japonya'da satışa çıktığı ilk haftasında 84.475 fiziksel kopya satmıştır ve onu ülkede haftanın en çok satan perakende oyunu haline getirmiştir. PlayStation 5 sürümü ise aynı hafta içinde 6.045 kopya satarak Japonya'da en çok satan on dokuzuncu perakende oyunu olmayı başarmıştı. Aralık 2020'de oyunun dünya çapında 5,7 milyon dijital birim sattığı doğrulandı. İlk altı haftasında oyun 678 milyon dolar kazandı. NPD Group, oyunu 2020'nin en çok satan oyunu olarak adlandırdı ve ayrıca ömür boyu dolar satışlarına göre Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok satan yirminci video oyunu olarak sıraladı.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler