Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun
Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun
Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun
Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun
Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun
Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun

Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun

Marka : Ubisoft
Para Puan : 0
Fiyat : ₺2.199,00(KDV Dahil)
Barkod : 3307216246701

Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyunu, şimdi StartOyun stoklarındadır. Avatar: Frontiers of Pandora, Western Frontier'da geçen birinci şahıs, aksiyon-macera oyunudur. RDA olarak bilinen insan militarist şirketi tarafından kaçırılan siz, bir Na'vi, onların amaçlarına hizmet edecek şekilde şekillendirildiniz. On beş yıl sonra özgürsün ama doğduğun yerde kendini bir yabancı olarak buluyorsun. Pandora'yı RDA'dan korumak için diğer klanlara katılırken, kayıp mirasınızla yeniden bağlantı kurun ve Na'vi olmanın gerçekte ne anlama geldiğini keşfedin.

ADET :

Avatar Frontiers of Pandora Ps5 Oyun

 

Avatar: Frontiers of Pandora™, Pandora'nın daha önce hiç görülmemiş Batı Sınırı'nın açık dünyasında geçen bir birinci şahıs aksiyon-macera oyunudur. RDA olarak bilinen insan militarist şirketi tarafından kaçırıldınız, bir Na'vi olarak, amaçlarına hizmet etmek için eğitildiniz ve kalıplandınız. On beş yıl sonra özgürsünüz ama kendinizi doğduğunuz yerde bir yabancı olarak buluyorsunuz. Kayıp mirasınızla yeniden bağlantı kurun, Na'vi olmanın gerçekten ne demek olduğunu keşfedin ve Pandora'yı RDA'dan korumak için diğer klanlara katılın. Zaman ve mekan sınırlarının sizin kontrolünüzde olduğu mitolojik bir Pers dünyasında geçen şık ve heyecan verici bir aksiyon-macera platform oyununa katılın. Sargon olarak oynayın ve akrobatik dövüşte ustalaşarak ve yeni Zaman Güçlerinin ve benzersiz süper yeteneklerin kilidini açarak kılıç kullanma dahisinden olağanüstü efsaneye dönüşün.

 

İÇ SAVAŞÇINIZI SERBEST BIRAKIN

 

Ölümcül kombolar gerçekleştirmek ve zamanla bozulanları yenmek için Zaman Güçlerinizi, dövüş ve platform becerilerinizi kullanın düşmanlar ve mitolojik yaratıklar.

 

KENDİNİZİ MUHTEŞEM KAF DAĞINDA KAYBEDİN

 

Gerçeklerden daha büyük simgesel yapılarla dolu, İran'dan ilham alan lanetli bir dünyayı keşfedin ve her biri kendi kimliğine, harikasına ve tehlikesine sahip olan son derece ayrıntılı çeşitli biyomları keşfedin.

 

DESTANSI BİR MACERA YAŞAYIN

 

Bulmacaları çözmek, gizli hazineleri bulmak ve bu yozlaşmış yer hakkında daha fazla bilgi edinmek için görevleri tamamlamak için zekanızı kullanırken ilgi çekici ve orijinal bir hikaye aracılığıyla kendinizi bir Pers mitolojik fantezisine kaptırın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR