Assassin's Creed Valhalla Ps5 Oyunu
Assassin's Creed Valhalla Ps5 Oyunu

Assassin's Creed Valhalla Ps5 Oyunu

Marka : Ubisoft
Para Puan : 50
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,00(KDV Dahil)

Assassin's Creed Valhalla Ps5 oyunu,devasa açık dünyası, ana hikaye ve isteğe bağlı yan görevleri ile çıkmış bir aksiyon-macera oyunudur. Sizde bu maceraya katılmak için en uygun ve ücretsiz kargo fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Start Oyunda satın almış olduğunuz oyunları takas yapabilirsiniz.

ADET :

Assassin's Creed Valhalla

Start Oyun sayesinde en uygun fiyata satın alabileceğiniz Assassin's Creed Valhalla, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan 2020 senesine ait bir aksiyon ve rol yapma oyunudur. Assassin's Creed serisindeki on ikinci büyük oyun ve 2018'deki Assassin's Creed Odyssey yapıtının devamıdır. Prensip olarak MS 872-878 yıllarında geçen oyun, Vikinglerin Britanya Adaları'na açılımları sırasında kurgusal bir hikayeyi anlatıyor.

 

Oyuncular, barış ve özgürlük için savaşan Assassin Brotherhood ile kontrol yoluyla barışı arzulayan Templar Order arasındaki asırlık çatışmaya bulaşan Viking akıncısı Eivor Varinsdottir'i kontrol ediyor. Oyunun modern kısmı. 21. yüzyılda geçen hikaye, Eivor'un anılarını yeniden yaşayan ve Dünya'yı yıkımdan kurtarmanın bir yolunu bulan bir Assassin olan Layla Hassan'ı takip ediyor.

 

Assassin's Creed Valhalla, 10 Kasım 2020'de PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series XS ve Google Stadia için piyasaya çıkarken, PlayStation 5 sürümü 12 Kasım 2021 tarihinde sunulmuştur. Hikaye, karakterler, seslendirme, görseller, film müziği, dünya tasarımı ve etkinliklerin birbirine bağlılığı övülürken; uzunluğu, teknik sorunları, tekrarlayan yapısı ve oyun güncellemeleri üzerinden mikro dönüşümlere dayanması nedeniyle eleştirilmiştir. Oyun, Assassin's Creed serisinde bugüne kadarki en büyük lansmanı yapmıştır ve ilk haftasında en çok kopya satan oyun olmayı başarmıştır.

 

Assassin's Creed Valhalla, aslında tanıdık bir oynanış sunuyor

 

Assassin's Creed Valhalla, birkaç ana hikaye ve Dünya Olayları adı verilen çok sayıda isteğe bağlı yan görev etrafında yapılandırılmış bir açık dünya ve aksiyon-macera oyunudur. Oyuncu, Viking akıncısı Eivor Varinsdottir rolünü üstlenir ve Vikingleri Anglo-Sakson krallıklarına karşı yönetir. Oyuncu, Eivor'u kadın veya erkek olarak oynama veya hikayenin önemli anlarında oyunun ikisi arasında değişmesine izin verme seçeneğine sahiptir. Oyuncu ayrıca Eivor'un saçını, savaş boyasını, kıyafetlerini, zırhını ve dövmelerini özelleştirebilir.

 

Oyuncunun kullanabileceği silah çeşitliliği, savurma ve büyük kılıç gibi silahları içerecek şekilde genişletilmiştir. Savaş, kalkanlar da dahil olmak üzere hemen hemen her silahın çift kullanımına izin verecek şekilde hazırlanmıştır ve oyuncunun topladığı her teçhizat benzersizdir. Önceki oyunların Eagle Vision mekaniği Odin Sight şeklinde geri döner. Oyuncunun refakatçi hayvanı, Assassin's Creed Origins yapıtındaki önceki kuş arkadaşlarının yaptığı gibi, yakındaki bölgeleri keşfetmek için kullanılabilen Sının adlı bir kuzgundur.

 

Gizlilik sistemlerinin yanında diplomasi de görüyoruz

 

Daha önceki Assassin's Creed oyunlarındaki sosyal gizlilik konsepti de geri dönüyor. Eivor, düşmanlardan yalnızca sabit çevresel nesnelerde saklanmakla kalmaz, aynı zamanda başlığını indirebilir ve onları siper olarak kullanmak için belirli kalabalığın içine girebilir. Eivor, ölümü taklit edebilir, muhafızların dikkatini dağıtmak için kuzgununu kullanabilir ve neredeyse ani suikastlar için gizli bir bıçağa erişebilir. Oyunun kilit bölüm sonu düşmanlarının tümü, belirli yaklaşımlar, taktikler ve silah seçimi kombinasyonları aracılığıyla, tek bir saldırıyla öldürülebilir, ancak yine de çok sayıda başka yoldan yenilebilirler.

 

Valhalla, ana hikaye görevlerinin tanıdık bir yapısına ve bir dizi isteğe bağlı yan göreve sahiptir. Geçmişteki Assassin's Creed oyunlarındaki ana hikaye, tipik olarak oyun dünyasının ana bölümlerinde doğrusal olarak hareket ederken Valhalla, oyuncunun İngiltere'nin yeni bölgeleri hakkında bilgi edindiği için genellikle ana yerleşim yerine ve daha önce ziyaret edilen bölgelere geri dönmesini sağlar. Tüm görevler, bazıları diplomatik yollarla çözülebilecek şiddet içeren amaçlar gerektirmez.

 

Konuşma veya oyun seçenekleri aracılığıyla yapılan oyuncu seçimleri, karakterleri ve diğer oyuncu olmayan karakterlerle olan siyasi ittifaklarını etkiler. Oyun ayrıca geleneksel bir seviye atlama sistemine daha az dayanır ve bunun yerine Eivor, oyun boyunca ilerledikçe oyuncu tarafından seçilen beceri ağaçları aracılığıyla becerilerin seçimine daha fazla odaklanır. Düşmanların oluşturduğu zorluk, oyuncunun beceri koleksiyonuna göre derecelendirilir.

Durumu
Sıfır (Açılmamış Kutu)
Oyun Türü
Aksiyon,Macera
Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler