Animal Crossing New Horizons Nintendo Switch Oyunu
Animal Crossing New Horizons Nintendo Switch Oyunu
Animal Crossing New Horizons Nintendo en ucuz 1
Animal Crossing New Horizons Nintendo en ucuz_2
Animal Crossing New Horizons Kampanya

Animal Crossing New Horizons Nintendo Switch Oyunu

Marka : Nintendo
Para Puan : 70
Fiyat : ₺1.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 45496425449

Animal Crossing: New Horizons, 2020 yılı en iyi Aile oyunu seçildi. Eleştirmenlerden tam not alan bu oyunu ister çevrimiçi arkadaşlarınızla isterseniz de yanınızdaki arkadaşlarınızla oynayın. Animal Crossing: New Horizons oyunu ile ıssız ve olasılıklarla dolu bir adaya maceraya çıkmaya hazırsan belirli zamanlarda yapılan indirim ve kampanyalarımızı takip edebilirsin. 

ADET :

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons en ucuz şekilde; Nintendo Switch oyunları alabileceğiniz, Nintendo Switch oyun takas yapabileceğiniz ve Nintendo Switch oyun fiyatları öğrenebileceğiniz Start Oyun platformunda bulunur. Animal Crossing: New Horizons, Nintendo tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir sosyal simülasyon tipindeki video oyunudur. 20 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu yapıt, Animal Crossing serisinin New Leaf isimli oyunundan sonra gelen sekizinci ve şimdiye kadarki en yeni ana seri oyunudur.

 

Bu oyunun hikayesi, oyuncunun Nook Inc. tarafından satılan Getaway paketini satın alması sonucunda ıssız bir adada yaşamasıyla başlar. Animal Crossing serisinin önceki oyunları ile karşılaştırıldığı zaman, Switch çıkacak oyunlar arasında yer alan New Horizons yapıtının estetiği daha gerçekçi bitki örtüsü, ayrıntılı karakterler, kompleks yapılara sahip mobilyalar ve hava durumu olayları ile daha da ayrıntılıdır. Bu sayede, serinin en yeni oyunu önemli bir gerçekçilik ögesi kazanır.

 

Animal Crossing: New Horizons oyunu ayrıca nehir üzerinde sırıkla atlama, arazi düzenlemesi ve işçilik malzemelerinin eklenmesi gibi yeni özellikler ve mekanikler de sunuyor. Eğer böyle bir maceraya hazırsanız, Animal Crossing fiyatları internet sitemiz üzerinde görüntülenebilir ve Animal Crossing satın al işlemi gerçekleştirlebilir.

 

Animal Crossing: New Horizons oyununda ne gibi yenilikler sunuluyor?

 

NookPhone: Adada yaşayan diğer insanları aramak, DIY tarifleri keşfetmek, Nook Miles puanı toplamak ve fotoğraf çekmek için kullanılabilecek bir akıllı telefon olarak gösterilmiştir. Oyun ilerledikçe oyuncu; 1.800 adet Nook Miles maliyeti olan özelleştirilebilir bir kılıf aracılığıyla NookPhone ögesinin görünümünü özelleştirebilir, Island Designer uygulamasını kullanarak adalarını şekillendirebilir, Pro Designs aracılığıyla daha karmaşık ve özel tasarımlar oluşturabilir.

 

Nook Miles: Oyuncunun kasabada balık tutma ve böcek yakalama gibi görevleri tamamlayarak kazanabileceği bir para birimi biçimidir. Nook Miles, oyuncunun Tom Nook isimli karakterden aldığı ilk krediyi ödemek için de kullanılabilir. Yalnız, daha sonraki kredileri ödemek için Nook Miles birimini kullanmak mümkün değildir. Bu para birimi; Nook Inc. üniforması, DIY tarifleri gibi özel ürünler satın almak, özel tasarımlar eklemek ve diğer hizmetler ile ürünler için kullanılabilir.

 

Eşya Üretme: Animal Crossing: New Horizons oyununda oyuncular, adalarından ve gizemli tur adalarından toplanan çeşitli malzemeleri kullanarak mobilya, alet ve ilaç ile balık yemi gibi bazı malzemeleri yapmak için tezgahları kullanabilirler. Başlangıçta, oyuncu yalnızca Tom Nook karakterinin tezgahını kullanabilir ama daha sonra oyuncu, kendi DIY tezgahlarını oluşturmak için tarifler öğrenecektir. Adalılar, oyuncu oyuncuya yeni DIY tarifleri de öğretebilir.

Eşya ve Mobilya Özelleştirme: Bazı mobilyalar, Nook's Cranny üzerinden satın alınan özelleştirme kitleri kullanılarak tezgahlarda da daha da benzersiz hallere getirilebilir. Buna karşılık, oyundaki her mobilya ve eşya özelleştirmeye açık değildir. Bazı özel ganimetler, oyun tarafından özelleştirme işlemine karşı kilitlenmiştir. Yine de bu konu üzerinden oyunculara bolca özgürlük sunulur.

Ada ve Köy Özelleştirme: Bu video oyunu, oyuncuya önceki yapıtlara kıyasla adalarını kişiselleştirmek için çok daha fazla özgürlük veriyor. Oyuncu; hem iç, hem de dış mekanlara mobilya yerleştirebiliyor. Ayrıca, evler ve diğer bazı binalar için başlangıç konumları da seçilebiliyor. Yerleştirilmiş binaları hareket ettirebiliyorsunuz; köprüler ve rampalar yerleştirebiliyorsunuz ve nehir yollarını özelleştirebiliyorsunuz. Hatta kendi yollarınızı bile oluşturabilmeniz mümkün.

 

Ziyaret edeceğiniz ada hakkında bilmeniz gereken her şey

 

Animal Crossing serisinin eski oyunlarında olduğu gibi kasaba için bir yerleşim düzeni seçmeye benzer şekilde, oyuncu bu oyuna ilk adım attığı zaman bir ada düzeni seçebiliyor. Bu, aynı zamanda Kuzey veya Güney Yarımküre'de yaşama seçeneğini de içerir. Kuzey veya Güney Yarımküre'den birini seçmek, yılın zamanına bağlı olarak farklı mevsimlere neden olur. Örneğin, Kuzey Yarımküre'de yaz, Güney Yarımküre'de ise kış olacaktır. Şu an itibariyle, Nintendo Switch konsolu başına yalnızca bir adaya izin veriliyor. Oyunda ilerledikten sonra, izinlerin kilidini açarak çevreyi değiştirebileceksiniz.

 

Animal Crossing: New Horizons oyununun en büyük farkı, oyuncu adayı ilk ziyaret ettiğinde inşa edilen hiçbir köprü veya rampa olmamasıdır. İlk başta nehirlerde gezinmenin tek yolu, bir DIY tezgahı ile atlama direği oluşturmaktır. Üç farklı köylü adaya taşınmaya karar verdikten sonra ada için köprüler oluşturulabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR