0

Kapat

Kapat

0 0.00
Ps5 - Ps4 Oyun Takas Hesaplama

 

Start Oyun Konsol'da Ps5 ve Ps4 oyunlarının takasını çok rahat bir şekilde hesaplayabileceksiniz. Web sitemizi siz değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz için yenilemeye devam ediyoruz. Playstation 4 ve Playstation 5 oyunlarınızı arama yapıp rahat bir şekilde seçeceksiniz, satın almak ve takasa vermek istediğiniz oyunlar resimleri ile görüntülenecektir.

Takas farkı olarak ödeme yapmanız gerekiyor ise "Ödemeniz Gereken Tutar" alanında belirtilecek. Eğer sizin takasa verdiğiniz oyunların değeri daha yüksek ise bu tutar "Kazancınız" alanında görünecektir.

 

Ödemeniz Gereken

0.00 TLStart Oyun, Ps4 ve Ps5 Oyun Takas Sayfamıza Hoşgeldiniz.

En uygun ve dürüst alım-satım fiyatları ile oyununuzu takaslamak için doğru adrestesiniz. Satın almak ve takasa vermek istediğiniz oyun yada oyunları seçin. Ödemeniz gereken yada alacaklı olduğunuz rakam kutucukta görünecektir.

ÖNEMLİ NOT: PS5 & PS4 OYUN TAKAS SAYFAMIZ BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. OYUN SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN OYUN STOĞUNU SORUP, OYUNU AYIRTTIRINIZ.

Türkiyenin Her Yerinden Oyun Takaslamak İçin Okuyunuz.

1- Ps5 yada Ps4 oyun takasını hesapladıktan sonra ödemeniz gereken ücreti kargonuzun içine koyunuz. Mutlaka oyununuzu kargolamadan önce bizlere bilgi veriniz.

2- Oyununuzu korunaklı bir şekilde göndermeye özen gösteriniz. Kargo ücretleri alıcıya aittir.

3- Ps5 ve Ps4 oyunlarınızı göndermeden önce kontrol ediniz. Oyunlarınızın temiz ve çiziksiz olması şartı ile takas gerçekleşecektir.

4- Takas için gönderdiğiniz oyunlar bize ulaştığında gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra talep ettiğiniz oyun aynı gün size kargolanacaktır.START OYUN KONSOL & ELEKTRONİK

İsmetpaşa Mah. Eti Sk.No: 8/A Bayrampaşa/İstanbul

WhatsApp 0553-531-12-18

Telefon 0850-432-25-77

OYUN İÇİN ARAS KARGO ANLAŞMA CARİ ADI: ERC SANAL MAĞAZACILIK ARAS KARGO ANLAŞMA KODU: 117334443110437


 

 

 

 

 

Start Oyun Konsol ve Elektronik - Playstation,Xbox ve Nintendo Switch | Efor Yazılım Alt yapısı ile Hazırlanmıştır.